Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   3 maja - swiatowy dzien bez komputera. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=173307)

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:11

3 maja - swiatowy dzien bez komputera.
 
jutro swiatowy dzien bez komputera, "shutdown day", zamierzam nie wlaczac komputera, a wy?
  • Uda wam się przetrwać?
  • Możecie żyć bez komputera?
  • Popieracie akcje?

do poczytania: http://shutdownday.com/
(zaglosowalem na "I can".)

MatiCFC 02-05-2008 15:14

Myśle ,żę wytrzymałbym, tym bardziej ,że jutro gram w piłke 2 mecze,więc dłuugo na dworze, a później będe odpoczywał dłuugo na łóżku :-) Dla mnie nic trudnego, zobacze co zdziałam hehe :D

@Edit: Haa a ja właśnie po jakimśroku przerwy zaczynam sobie graćw tą grę dziwaczną :-) Ale i tak na luzie dam rade :P

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:16

no wiesz dla mnie to rowniez nic trudnego, ale jakos srednio widze naszych tybijczykow bez kompa na dobe XDDDDDD

neopostman 02-05-2008 15:19

Chciałem jeszcze wspomnieć, że jutro mamy ważną rocznicę, ale wątpię, żeby chociaż 10 % użytkowników o tym wiedziała i priorytetowym świętem będzie dla nich "dzień bez komputera" ( a to chyba i tak oczywiste, że nie będą go przestrzegać) Xd.

>>>Mazix<<< 02-05-2008 15:22

Kurcze będzie trudno... Bo jutro jade do rodziny a tam chodzi komp 24/7.. POżyjemy, zobaczymy.

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:23

napewno wiekszosc ludzi zna date uchwalenia konstytucji, napewno wiecej niz jakies swieto bez komputera, ale wiesz, sam fakt ze ludzie cos takiego wymyslaja, pozytywnie mnie nastawia do zycia ;d

Yoh Asakura 02-05-2008 15:23

Jedno pytanie - ale dlaczego mam spędzić jeden dzień bez komputera ?

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:26

by pokazac ze nie jestes uzalezniony, a ogolnie celem tej "kampanii" jest eksperyment, ktory ma potwierdzic lub obalic to ze ludzie potrafia zyc bez komputera, tyle

domin3x 02-05-2008 15:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2034650)
Jedno pytanie - ale dlaczego mam spędzić jeden dzień bez komputera ?

Nie musisz. Po prostu sprawdź, czy dasz radę.

Slythia 02-05-2008 15:32

Dla mnie cala ta akcja nie ma najmniejszego sensu. Nie przyniesie srodowisku zadnych korzysci, jak dzien bez samochodu...

Poza tym, jesli wylaczymy komputery to zawsze jest telewizja.. O to raczej nie chodzilo tworcom tej akcji, prawda?

Poza tym... Osoby naprawde uzaleznione nic sobie z tego nie zrobia. I tak beda siedzialy przed komputerem, i tak. Ja takze nie zamierzam go nie uzywac. Dlaczego? Mam do zrobienia pare rzeczy, ktore nie moga czekac...

A sprawdzenie czy dam rade? Jaki ma to sens? Skoro jest, to ma mi sluzyc. Do rozrywki, pracy. Dlaczego mialabym z tego rezygnowac?

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:33

bo bez watpienia jest to rzecz w pewnym stopniu szkodliwa?

Chesterkaa 02-05-2008 15:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez neopostman (Post 2034642)
Chciałem jeszcze wspomnieć, że jutro mamy ważną rocznicę, ale wątpię, żeby chociaż 10 % użytkowników o tym wiedziała i priorytetowym świętem będzie dla nich "dzień bez komputera" ( a to chyba i tak oczywiste, że nie będą go przestrzegać) Xd.

Sorry, ja wiem jakie to swieto, ale je**e mnie ono : ) tak samo jak siwatowy dzien bez komputera O.o nie wlaczyc komputera jak jest sprawny ? never ;x

NecroLukas 02-05-2008 15:37

jak bede jutro w stanie to sobie włącze >.>

Slythia 02-05-2008 15:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Leader Fox Dragstar (Post 2034670)
bo bez watpienia jest to rzecz w pewnym stopniu szkodliwa?

Jak wszystko w dzisiejszych czasach ; ). Nowoczesne komputery sa tak skonstruowane, by jak najmniej szkodzic uzytkownikowi..

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:44

ale chyba nic nie obroni Cie przed siedzeniem przy komputerze 10-12 godzin na dobe, nie? co jest moim zdaniem cholernie problemogenne

Yoh Asakura 02-05-2008 15:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Leader Fox Dragstar (Post 2034656)
by pokazac ze nie jestes uzalezniony, a ogolnie celem tej "kampanii" jest eksperyment, ktory ma potwierdzic lub obalic to ze ludzie potrafia zyc bez komputera, tyle

Ale ja nie muszę nikomu udowadniać, że jestem uzależniony/nie jestem. Mam komputer, to z niego korzystam. W końcu nie po to wydawałem na niego tyle pieniędzy, żeby stał wyłączony. A czy przy tym będę siedział przy nim godzinę, dwie czy cały dzień, to już moja sprawa...

Cytuj:

Nie musisz. Po prostu sprawdź, czy dasz radę.
Jeszcze raz - po co mam sprawdzać, czy dam radę ?

Leader Fox Dragstar 02-05-2008 15:45

nie musisz, nikt Ci kaze tego zrobic, dla mnie jest to po prostu test dla mojej silnej woli, nic wiecej

Michoss 02-05-2008 15:46

dzień bez papierosa, dzień bez komputera, dzień bez samochodu, dzień bez telewizji...

Ej, kiedy zrobią "dzień bez robienia siku"???

Slythia 02-05-2008 15:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Leader Fox Dragstar (Post 2034692)
ale chyba nic nie obroni Cie przed siedzeniem przy komputerze 10-12 godzin na dobe, nie? co jest moim zdaniem cholernie problemogenne

No ale ja musze siedziec 12h dziennie przed kompem... Innego wyjscia nie mam ; ).

Poza tym, nie mialam kompa od grudnia. Wystarczy mi ; ).

Raxev 02-05-2008 15:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Michoss (Post 2034701)
Ej, kiedy zrobią "dzień bez robienia siku"???

Jak zrobią, to ich oleje ; (


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:27.

Powered by vBulletin 3