Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

pavelek 04-08-2005 11:44

:d
 
Chciałbym żeby na tibia.pl przy potworach było napisan czy przesuwają skrzynki, czy nie -- drobnostka ale czasami może sie przydać. No i przy czarach - jak wyglądają, np poison field - pokazac poisone field:P ale chodzi mi o te inne, np UE czy Great Energy Beam - wtedy latwiej bedzie kupic sobie potrzebniejsze czary.

Death'arrow 04-08-2005 16:02

Dlaczego tylko www.tibia.com?
 
Dlaczego można się zalogować na swoje konto tylko na www.tibia.com? Pamiętam jak mnie shackowali, byłem jeszcze newbie i nie wiedziałem jak odzyskaćkonto, więc przeczytałem poradnik na tibia.pl ale wnerwiało mnie to przechodzenie ze strony na strone - czy nie moglibyście umożliwić logowanie na www.tibia.pl?

Moja stroan domowa to www.tibia.pl a przeglądarka automatycznie na nią wchodzi... Jeśli musze szybko zmienić pasy musze wchodzić na www.tibia.com i czekać aż się załaduje, a tak na wszej świetnej stronce bym sobie wybrał: moje konto acc number i password i już! :)

JEśli pomysł godny realizacji i możliwy prosze nic nie mowić tylko robic! Ale jesli dobry ale nie mozliwy, albo zly ale mozliwy albo zly i niemozliwy prosze powiedziec dlaczego zly i nie mozliwy, doibryi ale nie mozliwy albo zly ale mozliwy...

Ellenhorin 04-08-2005 17:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Death'arrow
Dlaczego można się zalogować na swoje konto tylko na www.tibia.com? Pamiętam jak mnie shackowali, byłem jeszcze newbie i nie wiedziałem jak odzyskaćkonto, więc przeczytałem poradnik na tibia.pl ale wnerwiało mnie to przechodzenie ze strony na strone - czy nie moglibyście umożliwić logowanie na www.tibia.pl?

Moze i to jest mozliwe ale pewnie codziennie powstawalo by milion tematow w stylu :
"Wy gupie mody z tibia.pl mam przez was hacka stracilem p-seta !! i jestem zalamany nie wiem co ze soba zrobic" -.-

Death'arrow 04-08-2005 18:07

Ja ufam tibi.pl i jesli ktos powie ze przez tibie pl shackowali go to niech sie juz nie loguje przez tibia.pl, a jesli tak by bylo to mozna napisac: jesli jestes NOObem i jak cie shackujo to nie przez tibia pl. NOOBom wstep wzbroniony... ...przez tibia.com tez ludzi hackujo, wlasciwie to hack jest prez wlasne NOOBostwo - po co instalowac sobie keyloggera? :evul: ale mogliby chociaz sprobowac... pozatym jak sie by logowalo i tak modowie by nie znali pasow tak samo jak cipy i admy z tibi.com, poprostu wszystko robi maszynerinka :)

UP@: a przynajmniej by bylo mniej NOOBow w tibi :) bym sie ucieszyl... :D

Magrid 06-08-2005 11:01

Mam takiego pomysła!
 
Przyszło mi do głowy, że opisy czarów są troche niedopracowane. A mianowicie występuje tylko opis słowny. Wstawienie screenów z zademonstrowaniem czaru ułatwiłoby życie newbie'm np.: Energy Beam. Modki dobrze sie zastanówcie nad tym pomysłem. Jeśli nie macie materiałów tj. ssów to ja moge dostarczyć. Proszę o rozpatrzenie tej propozycji.

Jerkov Thundersword 08-08-2005 22:40

Ja chciałbym zobaczyć tabelkę najlepszych graczy w całej tibii (nie tylko na poszczególnych serwerach) na przykład najwyższy magic level w całej tibii, imię gracza i świat na jakim gra i tak z każdym skillem (max 3 najlepszych tibijskich graczy w danym skillu). Drugie to spis wszystkich legalnych konkursów, w których nagrody fundują gracze. To by było rozwiązanie problemu ze stronami hakerskimi, kazdy by mógł wpisac swó konkurs, ogólne informacje i nagrodę, być może to by lekko zniechęciło hakerów zakładających strony imitujące tibia com pod pretekstem jakiś konkurswó/loterii. Być może jakiś dział z humorem? Przydałoby się trochę pojajczyć ;) Również lista popularnych i mniej popularnych skrótów byłaby poręczna. Jak narazie to tyle mam pomysłów xD może coś wymyslę.

Jerkov Thundersword 08-08-2005 22:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Death'arrow
Ja ufam tibi.pl i jesli ktos powie ze przez tibie pl shackowali go to niech sie juz nie loguje przez tibia.pl, a jesli tak by bylo to mozna napisac: jesli jestes NOObem i jak cie shackujo to nie przez tibia pl. NOOBom wstep wzbroniony... ...przez tibia.com tez ludzi hackujo, wlasciwie to hack jest prez wlasne NOOBostwo - po co instalowac sobie keyloggera? :evul: ale mogliby chociaz sprobowac... pozatym jak sie by logowalo i tak modowie by nie znali pasow tak samo jak cipy i admy z tibi.com, poprostu wszystko robi maszynerinka :)

UP@: a przynajmniej by bylo mniej NOOBow w tibi :) bym sie ucieszyl... :D

Huhu... szkoda tylko, że jeszcze dla analfabetów nie zamknęli strony.

Luis Figo 17-08-2005 22:13

a ja bym chcial zeby na mapie świata były zaznaczone potwory tak np.http://i21.photobucket.com/albums/b2...isonspider.jpga nie tak jak jest
Poziom wyżej: poison spider

raczej to nie możliwe ;)

i
jeszcze
żeby na tibia.pl były opisane nowe zwierzęta ,nowe wyglądy np.helmetów ,
i jeszcze zeby dodac to all nowe (lepoard armor)...

i jeszcze chciałbym byc modkiem xD

Bystry1991 18-08-2005 14:23

a ja mam pytanie. Bo nie tylko ja mam taki problem, jak chce kupic gwiazdki w ab, to ta kolesiowka nic sie nie odzywa, czemu ?? Czy to jest spowodowane tym, że nie posiadam pacca, czy tym, że to sie kupuje na paczki tak jak robaki(chyba dobrze mówie). I jak byscie mogli to przy takich itemkach napiscie jak je kupic. Na czapczki czy normalnie !!??

Mati Crusher 25-08-2005 19:24

opis mebli :-)) ze zdjeciami

kedon 25-08-2005 20:38

gdzie moge znalesc fajne programy do fakow powiedzcie plz
 
powiedzcie nalbo wyslicie mi jakis fajny program do robienia fake

.Tomek. 26-08-2005 01:02

Przydałaby się tabelka ile trzeba spalić many w każdej profesji na dany Magic Level

Hadi 26-08-2005 17:51

Mati Crusher:jestem tego samego zdania :):)
I jeszcze taki dział co można kupić/sprzedać w danym mieśćie.

Father Dragon 26-08-2005 23:33

Ja bym chciał zobaczyć na stronie z jakimi skilami moge iść na jakiego potwora żeby mnie nie zabił.......jestem magiem wienc można też napisać jaki skill magiczy i ile jakich runek ...... wy sie na tym znacie
;) ;) :] ;) ;)

Kamlot De'Kapy 27-08-2005 00:34

Paint (?)
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kedon
powiedzcie nalbo wyslicie mi jakis fajny program do robienia fake

hmmmm... ja znam taki fajny MS Paint, znasz może? :p
@topic
Tylko Otsy by się przydały, a pozatym tibia.pl jest zbyt super, nic nie zmieniać! Ewentualnie dodać ;>
pzdr

Father Dragon 27-08-2005 21:47

Możecie dać na strone w co można się zmieniać i jak to trzeba napisać bo niektóre trzeba pisać z cudzysłowiem lub bez...... Mam szczerą nadzieje że to wstawicie

Thenerin 29-08-2005 23:00

Ja bym chciał, żeby na stronie było top 500 ( popatrzcie na strone http://www.erig.net ).
Fajnie by było jak by było coś takiego na Tibia.pl :)

Forgotten Soul 30-08-2005 15:21

Kiedy znajdą się na stronce nowe potworki wraz z lootem jaki z nich wypada?
( np. tarantula) etc.

Xetor 30-08-2005 16:25

Moim zdaniem bardzo bardzo by się przydał nowy spis potworów i jeszcze które są dla Pacca a które dla facca :) . To by było dobre :) ... Myśle spis nowych potworów powinien ukazać się jak najszybciej , :p Bo ludzie czekają i czekają ...........Liczymy na was :P !

Piekielny Kibelek 01-09-2005 21:55

Ja bym chcial, jak wszyscy nowych potworków, itemów itp. Ale to i tak zrobicie nawet jakby nikt nie prosił. :)
TOP 500 tez by było miłom atrakcją na takiej stronie, tylko trzeba by raz na jakis czas akualizowac :p
No i to chyba wszystko bo strona juz teraz jest git.

PS. zapomniałem o potworach-bossach. Chętnie bym sie dowiedzial ile ma HP taki Orshball (czy jak to się tam pisze) i jaki z niego loot :]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:19.

Powered by vBulletin 3