Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Repizor 27-12-2004 16:57

Jak juz zrobiono liste gdzie co u jakich NPC można cos kupic lub sprzedać to można by tetraz zrobic liste NPC gdzie są...(chyba tylko ci którzy sa poza miastem) coś na wzór mpy respawnu (mowie wam napewno sie przyda ;) )

Evul Tibian 28-12-2004 21:36

Ja proponuje aby przy każdym monsterku było napisane czy ucieka, jesli tak to przy jakim kolorze hp

Gamling z Rohanu 29-12-2004 10:50

Ja Pisze Do Magusa
 
sorki nie wiedzialem
ale luz co nie :D :confused:

Gracz Tibii 29-12-2004 11:30

Album na forum
 
(Jeśli taka sugestia była to skasujcie post.) Ja mam propozycje aby na forum umieścić taki album taki jak na innym forum chyba tibia.xx.pl.

Goki Douger 29-12-2004 16:46

Błąd na stronie...
 
Na stronie jest dużo braków,ponieważ dużo przedmiotów nie ma podnych miejsc gdzie można je dostać itp.Naprzykład Dragon Scale Legs ma 2 moich kumpli na Calmerze a pisze,że nie posiada ich żadna osoba w Tibii.Prosze poprawcie to...

------
Edit by Gremlin
Imiona kumpli?
Screeny?
Jakies dowody?

Transparent Ghost 06-01-2005 18:10

Teraz gdy O.T.S. stał się niesamowicie nagle popularny, na stronie powinien powstać spis Serverow, które w danej chwili są online. Do tego chyba jakiś skrypt PHP trzeba, nie znam się zabardzo. Ale jestem pewny że reputacja po dodaniu takiego czegoś wzrośnie.

PS. Nie dajcie się wyprzedzić konkurencji :P

Arka noego 16-01-2005 16:25

ja chcialbym Mapke Npc , czyli gdzie jaki Npc wystepuje
nie zawsze wiem gdzie dany Npc sie znajduje a czasami czasu nie ma na jego szukanie....

Shane Of Darkness 16-01-2005 19:31

...
 
Ja się zgodzę z moim poprzednikiem - Mapka NPC' ów, np cosik o Questach, cenik na którym świecie co kosztuje . tak to by się przydało...


Imię : Shane Of Darkness :evul:
Level : 10 ;)
Skille : 33/33 B)
Serwer : Amera :cup:
Mlvl : Narazie 0 kase wydałęm na itemy
:cup: :cup: :cup:

Czarny Paladyn 17-01-2005 14:26

Elfy i s-ka
 
Elfy występują w lasach, okolicach Ab. podobnie jak orc warrior i spearmeni.
Bugi występują w lasach i tunelu na rooku między miastem a północno-zachodnią wyspą. Orki na rooku występują na wieżach i północno zachodniej wyspie (zwłaszcza w zachodniej części) mógłbym tak jeszcze długo wymieniać...

Thimburd 17-01-2005 15:22

Dodać Bunnyslippers do działu Buty!!! Oraz dodać inne rary (np. Teddy Bear, Aninhalator bear, pig bank itp.).

Green Chimerion 18-01-2005 20:34

Galeria
 
Siemka!....
Myślę że tibia.pl to wypaśna stronka, ale jednego nie pojmuję.... dlaczego nie ma tu żadnej galerii prac graczy.... jestem pewien że jest wśród nich paru uzdolnionych a..... nie oszukujmy się efekty wizualne jakie daje nam sama gra są.... że tak powiem...... drętwe..... więc ukazanie scen z gry z nieco innej perspektywy mogłoby się okazać czymś conajmniej ciekawym..... jak zachęcić ludzi do przesyłania prac?..... hehe.... zorganizujcie konkurs na rysunek przedstawiający scenę z tibii :cup: najlepiej z jakąś nagrodą 8o choć niekoniecznie..... myślę,że pomysł jest przedni więc..... y hehe........ Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :baby:

Moras 19-01-2005 15:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arka noego
ja chcialbym Mapke Npc , czyli gdzie jaki Npc wystepuje
nie zawsze wiem gdzie dany Npc sie znajduje a czasami czasu nie ma na jego szukanie....

Myśle, że to bardzo dobry pomysł. :)

matilol 20-01-2005 17:53

nie
jest co dodac dobo
ja juz wole tibia.xx
przynajmniej qesty so
cya
X( X( X(

Tygrys Wojownik 21-01-2005 08:47

Golden Mace 44/42 1 ręka miałem na przedostatnim teście, weź to wreszcie dodaj....

Gokufan 22-01-2005 10:44

Przydal by sie taki przycisk ktorym automatycznie usuwalo by sie wszystkie PW z skrzynki. Bo zaznaczanie wszystkich i usun i usun jest nudzące. A taki przycisk by sie wielu osobą przydał 8o

Dr. Omader 22-01-2005 13:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gokufan
Przydal by sie taki przycisk ktorym automatycznie usuwalo by sie wszystkie PW z skrzynki. Bo zaznaczanie wszystkich i usun i usun jest nudzące. A taki przycisk by sie wielu osobą przydał 8o

Nie musisz wszystkich z gory na dol zaznaczac, PW sa podzielone na okresy kiedy jest dostales, np. wczoraj, 2 dni temu, tydzien temu, itp. Przy kazdym takim "dziale" PW jest okienko, ktore po zaznaczeniu zaznacza wszystkie pw z danego okresu. I mozesz szybciej wywalac.

Gokufan 24-01-2005 09:09

A jooooo 8o dzieki drom!

Dowizul z Inferny 25-01-2005 09:07

pzydal by sie pzycisk pokaz wszystkie tematy bez odpowiedzi taki jak na forum gothic.g4ce.pl

Wojtasord 27-01-2005 22:39

ja bym chcal cenki broni itp od innych graczy na kazdym swiecie jestm pewien ze to y pomoglo ni tylko mi

Willy The Dark Druid 27-01-2005 23:54

a ja bym chciał ceniniki takich roznych rzeczy np : ile bag, backpack, torch i takie podobne przedmioty. bo naprzykład taki początkujący nie wie ile co kosztuje :D i powinna być tu jakas mapka ze wszystkimi NPCami bo niemoge nigdzie znaleźć NPC Nah'Boba (jeśli to jakiś quest czy coś takiego to przepraszam )!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:42.

Powered by vBulletin 3