Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Maethi 17-04-2005 08:32

Kwojew zauważ, że obecne statystyki pozwalają zobaczyć nam ile osób obecnych jest zarejestrowanych. Możemy także zoabczyć kto jest obecny (zarejestrowani only). Gdy mamy tak jak mówisz 183 online to skąd mogę wiedzieć ile osób jest zarejestrowanych obecnych na forum??

Dr. Omader 17-04-2005 13:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kwojew
zamiast jest 183 online to jest XXX zalogowanych i XXX gości
w statystykach

Aktualnie aktywni użytkownicy: 731 (118 zarejestrowanych oraz 613 gości)

A co to kurde jest? Tego tam w nawiasie nie widzisz?

kwojew 19-04-2005 06:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Aktualnie aktywni użytkownicy: 731 (118 zarejestrowanych oraz 613 gości)

A co to kurde jest? Tego tam w nawiasie nie widzisz?

ślepy jestem

Raynold 19-04-2005 07:52

To se kup bryle.
Zjedź na sam dół jak jesteś na stronie głównej forum, to zobaczysz...

Descartes 20-04-2005 19:59

http://img66.echo.cx/img66/6627/beztytuu1jn.png

A ja chcę coś takiego. Obrazek mówi sam za siebie, prawda?

Kele 25-04-2005 21:30

A ja bym chciał żeby po lewej/prawej stronie [niepotrzebne skreslic] było pokazanie coś takiego:
Jak grać profesją?
Jak grać czarodziejem?
Jak grać druidem?
Jak grać ryczerzem?
Jak grac paladynem?

To wszystko było by zaczerpniete z najlepszych poradników bo Imho to za duzo osob pisze poradniki albo posty jak grac.....

Berud 26-04-2005 08:07

a ja bym chciał zobaczyć na waszej stronce zdjęcie dnia ( coś jak tibianews.net ) to właśnie ten bajer sprawia że codzienie wchodze na tibianews.net ;)

Badzo 26-04-2005 11:36

hmmm... a ja nie wiem gdzie umiescic propozycje z forum wiec umieszcze tutaj

chcialbym zeby w trakcie pisania posta wyswietlaly sie bledy tak jak w wordzie... to mnie szlag trafia jak widze jak oni pisza, a pozniej na tescie sie zastanawiam czy mój sie pisze przez "u" czy przez "ó"

Van Wojskowy II 02-05-2005 14:05

/edit/
(ciach)

Descartes 02-05-2005 17:25

Forum Grafiki zamienic na kategorię, a w niej umieścic:
- Pixel-Arty (tibijskie)
- Pixel-Arty (większe)
- Inne grafiki

Dla tych co zrzędzą, że w grafikach ciągle te małe wypierdki. :>

Co do poprawiania błędów to dobry pomysł, ale nie miałoby się do czego czepic... :>

Sillent Assasin 17-05-2005 11:51

Ja mam pewna sugestie dotyczaca forum a dokladniej awatarów. Mianowicie fajna sprawa by byla mozliwosc zastrzerzenia swojego awatara gdy ktos probuje go skopiowac i zapisac na dwoj dysk (klikajac prawym zapisz ;) )

Nie wiem czy to wykonalne ale mam nadzieje ze tak :p

Dr. Omader 17-05-2005 13:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sillent Assasin
Ja mam pewna sugestie dotyczaca forum a dokladniej awatarów. Mianowicie fajna sprawa by byla mozliwosc zastrzerzenia swojego awatara gdy ktos probuje go skopiowac i zapisac na dwoj dysk (klikajac prawym zapisz ;) )

Nie wiem czy to wykonalne ale mam nadzieje ze tak :p

Nie, to jest niewykonalne ;)
Znaczy w pewnym sensie daloby sie to ograniczyc, ale za duzo pracy by bylo przy tym w porownaniu do efektu, a i tak bylyby sposoby na sciagniecie tego ;)

KaGe 17-05-2005 21:47

W waszym serwisie brakuje mi map: Northport, Greenshore i Senja.

mani 19-05-2005 00:40

A ja nie wiem dlaczego na tibia.pl nie ma zadnej sondy, przeciez jak cos sie chcemy dowiedziec to pytamy bo inaczej g...o wiemy :)

Dr. Omader 19-05-2005 01:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mani
A ja nie wiem dlaczego na tibia.pl nie ma zadnej sondy, przeciez jak cos sie chcemy dowiedziec to pytamy bo inaczej g...o wiemy :)

Sondy zostaly usuniete z pewnych przyczyn bezpieczenstwa :(

Gniew Mroku 19-05-2005 17:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Nie, to jest niewykonalne ;)
Znaczy w pewnym sensie daloby sie to ograniczyc, ale za duzo pracy by bylo przy tym w porownaniu do efektu, a i tak bylyby sposoby na sciagniecie tego ;)

A tam, blokada PPM i 80% uzytkowników nie wie co robić. Zkopiowanie kodu z ostatniego levelu jakiegoś dobrego hackme i 99% użytkowników nie wie co zrobić...

@topic: Można by dać na stronke dział "Nieodkryte itemy". Byly by tam zdjęcia itemików takich jak:
http://gniew_mroku.w.interia.pl/new/7.GIF
http://gniew_mroku.w.interia.pl/new/13.GIF
Pełna lista itemików które znalezłem: Link

Darth sith Qpao 26-05-2005 01:03

wg. mnie przydaloby sie uporzadkowanie informacji o sprzedaży rzeczy u NPC troche inaczej. Mam na mysli to, ze np. chcac sprzedac loot, musze wlaczac na stronie opis kazdego rodzaju przedmiotu znajdujacaego sie w moim lootbagu, by sprawdzic w jakim miescie dostane za niego najwiecej. Fajnie byloby miec rozpisane ceny MIASTAMI, np:

KAZORDOON:
- po kolei
- wszystkie itemy
- ktore w kazz mozna sprzedac
- po najwyzszej mozliwej cenie
(najczesciej jest tak ze czesc itemow ma rozne ceny w roznych miastach. w tak uporzadkowanym dziale, pod nazwa miasta wypisywane bylyby tylko itemy, ktorych nie mozna sprzedac za wiecej w innym miescie. Np. 2handed sword w kazz nie bedzie bo tlyko po 190, za to bedzie w thais bo tam Sam kupi go od nas za 450gp :D)

Mam nadzieje ze w miare jasno przedstawilem to o co mi chodzi :D

Father Dragon 31-05-2005 21:54

Coś na tibia.pl
 
Ja to bym tam dał wzór na obliczenie swojej siły i obrony (wicie coś typu atak miecza razy skill czy coś takiego)A jak moze byc nasz to czemu i nie potworków??? To by mi sie mogło przydać :p :p :p :p :p

$corcerer 31-05-2005 23:29

Cytuj:

Ja to bym tam dał wzór na obliczenie swojej siły i obrony (wicie coś typu atak miecza razy skill czy coś takiego)A jak moze byc nasz to czemu i nie potworków??? To by mi sie mogło przydać :p :p :p :p :p
To daj, z chęcią umieścimy. Tylko żeby to byłą prawdziwa forumuła, lub przynajmniej zbliżona do rzeczywistości.

MatKus 31-05-2005 23:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Darth sith Qpao
wg. mnie przydaloby sie uporzadkowanie informacji o sprzedaży rzeczy u NPC troche inaczej. Mam na mysli to, ze np. chcac sprzedac loot, musze wlaczac na stronie opis kazdego rodzaju przedmiotu znajdujacaego sie w moim lootbagu, by sprawdzic w jakim miescie dostane za niego najwiecej. Fajnie byloby miec rozpisane ceny MIASTAMI, np:

KAZORDOON:
- po kolei
- wszystkie itemy
- ktore w kazz mozna sprzedac
- po najwyzszej mozliwej cenie
(najczesciej jest tak ze czesc itemow ma rozne ceny w roznych miastach. w tak uporzadkowanym dziale, pod nazwa miasta wypisywane bylyby tylko itemy, ktorych nie mozna sprzedac za wiecej w innym miescie. Np. 2handed sword w kazz nie bedzie bo tlyko po 190, za to bedzie w thais bo tam Sam kupi go od nas za 450gp :D)

Mam nadzieje ze w miare jasno przedstawilem to o co mi chodzi :D

To znaczy w jaki sposób miało by być zmodyfikowane to, co już jest na stronie (po lewej, INNE -> ceny w sklepach )


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:27.

Powered by vBulletin 3