Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Father Dragon 03-06-2005 16:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez $corcerer
To daj, z chęcią umieścimy. Tylko żeby to byłą prawdziwa forumuła, lub przynajmniej zbliżona do rzeczywistości.



No wiesz ja tak powiedziałem bo sam chciał bym wiedzieć jak to się robi ale nie wiem :( :( :( a to mi potrzebne :( :( :( A pozatym myślałem że to ty jesteś od takich rzeczy. Może jednak wiesz coś na ten temat było by fajnie :p :p :p :p :p

PalAnonim 03-06-2005 17:09

On jest raczej od Moderowania tutaj, a nie od twozenia nowych programikow ;)

Ogólnie nie jest źle i myśle, ze jest tak jak byc powinno. Zmian nie potrzeba

Pramus 04-06-2005 12:44

Skoro Tibia.pl jest wspierana przez CIPsoft powinna mieć wersję Angielską... Pozostałe dwie strony to Tibia NEWS i Tibiabr, które mają takową wersję. Wynika z tego, że ze stron polecanych przez CIPsoft tylko Tibia.pl nie ma Angielskiej wersji...

NA TIBII.PL POWINNA ZAISTNIEC OPCJA ZMIANY JEZYKA NA ANGIELSKI!!!

[ mz ] 04-06-2005 12:49

Ja bym chciał, aby w dziale gdzie jest jedzenie, było opisane z czego wypada, gdzie kupić lub gdzie to można znaleść (;

Przydałby się też jakiś dział z różnymi 'pierdołkami' do domku, tak jak jest na Tibia.de (:

Sir Oizo 04-06-2005 20:16

w dziale "ceny przedmiotów" proponuję" aby dodać jeszcze ceny strzał i boltów każdej maści. z góry dzięki.

Thor Kel 04-06-2005 22:18

Propozycja współpracy
 
Witam serdecznie zespół Tibia.pl
Może nie będzie to zbyt grzeczne jednak chciałbym prosić o jakiś kontakt mailowy bądz przez gg. Chciałbym się włączyć do rozbudowy strony .... mam dość ciekawy pomysł ale wolałbym to załatwić na przykład poprzez gg (szybko i sprawnie :) ) mój numer to 8366569
Z góry dzięki za odezwanie sie i nie olanie tego posta ;)

Vomusu 04-06-2005 23:36

przydala by sie tabela ile czasu trzeba do skilla

Pawelcz 06-06-2005 17:35

Ja bym proponował , z czym się już kiedyś spotkałem ,aby była Tabela many potrzebnej do spalenia na kazdy mlvl , kazda profesja z osobna... Skoro jest Tabela doświadczenia potrzebnego na lvl , to mogłabybyć jeszcze na mlvl ;] , co o tym sądzicie??

Gniew Mroku 06-06-2005 19:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vomusu
przydala by sie tabela ile czasu trzeba do skilla

Czasy nie zawsze będą identyczne, zwłaszcza w wypadku dista. Jeśli komuś czas przesunie chociaż o 5 minut to uzna to za dobry powód założenia nowego tematu.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pawelcz
Ja bym proponował , z czym się już kiedyś spotkałem ,aby była Tabela many potrzebnej do spalenia na kazdy mlvl , kazda profesja z osobna... Skoro jest Tabela doświadczenia potrzebnego na lvl , to mogłabybyć jeszcze na mlvl ;] , co o tym sądzicie??

W wypadku mleva mana jest liczona w pakietach po 20, przez co u niektórych osób(np. takich które nie widzą napisów <H1></H1> - czyt. dużych) ilość sie rozjedzie.Tak jak up uznają to za dobry powód na temat.
Ponadto obie te rzeczy nie są raczej potrzebne, gdyż mamy teraz SkillBara. Jest on jak wiadomo dostępny przez cały czas, bo kto wypala treni lub wypala runy tak afk, by nie móc spojrzeć raz na 15 min na pasek. ;]

Pawelcz 06-06-2005 22:09

Ale jednak masz jakies porównanie co do mlvli... na tabeli łatwiej zobaczyć , porównać niż przez kalkulator...

mienio 09-06-2005 16:46

jedyna rzecz jaka mnie irytuje to czas GMT nieiwem czemu :SS moze wszyscy modki z Angli jestescie ? dajcie najlepiej CET k***a w tym sie łapie a nie jakis shit :F albo wogole wywalcie -.-

Gniew Mroku 09-06-2005 17:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mienio
jedyna rzecz jaka mnie irytuje to czas GMT nieiwem czemu :SS moze wszyscy modki z Angli jestescie ? dajcie najlepiej CET k***a w tym sie łapie a nie jakis shit :F albo wogole wywalcie -.-

Wiesz, mam lepszy pomysł. Sam se przestaw w Panelu kontrolnym.
Przy zmianie kodu forum zapomniano/nie umiano , a po zmianie kodu forum uznano ze za to za duzo roboty zmieniac u kazdego, gdy ktos jak chce to może sam sobie zmienić.

Thomas 09-06-2005 21:50

moze daloby sie zorbic cos takiego...:] (tyl;ko przy pomocy uzytwkownikow..:]), zeby podac srednie wartosci uderzen z czarow spontanicznych poniewaz w necie sa ogolno dostepne tlkyo runowe... jakis kalkulator albo cos...:)

mienio 09-06-2005 22:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gniew Mroku
Wiesz, mam lepszy pomysł. Sam se przestaw w Panelu kontrolnym.
Przy zmianie kodu forum zapomniano/nie umiano , a po zmianie kodu forum uznano ze za to za duzo roboty zmieniac u kazdego, gdy ktos jak chce to może sam sobie zmienić.

nom tylko ze jak dasz na +1 tam gdzie pisze Warszawa itp to lipnie chodzi, uzywam +2 dla okregu kalingradzkiego ale chodzi koślawo dlatego lepiej bedzie jak w engine zmnienia na cet oto chodzi :F sam zczaj -.-

Sikiso z Valori 14-06-2005 14:55

!! Fotki Modków !!
 
Ja jestem za tym aby w dziale zdjęcia były fotki modków tych którzy grają w Tibie bo pewnie nie tylko Ja bym chętnie poglądał zdjątka jakiegoś modka :p :p :p

Descartes 14-06-2005 17:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kuraj
http://img66.echo.cx/img66/6627/beztytuu1jn.png

A ja chcę coś takiego. Obrazek mówi sam za siebie, prawda?

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kuraj
Forum Grafiki zamienic na kategorię, a w niej umieścic:
- Pixel-Arty (tibijskie)
- Pixel-Arty (większe)
- Inne grafiki

Dla tych co zrzędzą, że w grafikach ciągle te małe wypierdki. :>

Co do poprawiania błędów to dobry pomysł, ale nie miałoby się do czego czepic... :>

A czy ktoś rozpatrzy moje propozycje? Wiem, że ta 2 jest raczej nie do zrealizowania, ale ta pierwsza wydaje się całkiem sensowna...

HaliGulin 22-06-2005 16:17

-
 
Zobaczyć nowy wygląd... xD

Hjotszn 24-06-2005 17:28

/edit/ciach

DjJozeppe 25-06-2005 17:47

Propozycje artykułów żeby wiedzieć gdzie je pisać.

olonor 30-06-2005 10:36

Przydalo by sie...
 
Przydał by się dział dla ludzi przechodżących rooku żeby mieli pare poradników w jednym miejscu itp.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:04.

Powered by vBulletin 3