Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Dawid(Daw) 30-06-2005 12:08

Co chcialbym zobaczyc na stronie Hmmm..
 
Ja chcialbym zobaczyc na stronie Duzymi literami Napis NOWO ZAŁOŻONY SERWER POLSKI !! :D Kiedy To bedZIE pEwNIE jAK JUZ nIE BEdE GRAL :|POmsYLcIE Nad Tym

Hory portier 05-07-2005 22:30

moze ten pomysl juz byl ale ja proponuje w dziale potwory zrobic kategorie czy dany potwor wystepuje tylko na terenach dla pacc czy tez nie

anasazi 06-07-2005 11:09

ekhm
 
Niechce wyjsc na egoiste ale od wieluuuuu miesiecy nieuaktualniacie przedmiotow itp ciagle pisze narazie nic o tym niewiadomo moze byscie wykorzystali znajomosci w sipsofcie co ?? zeby sie dowiedziec co to jest

Legogolas 10-07-2005 16:08

Cóż...
 
Jak już mówił Khan, wartoby zrobić forum, na którym byloby tak: podajesz swoje dane (lvl, swiat itd.), a inni userzy radzą gdzie najlepiej se polować w takim stanie. Przydałaby się też jakaś pomoc co do questów. ;) No i uploadujcie listę przedmiotów!!! X(

Dan the Automator 10-07-2005 17:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Legogolas
Jak już mówił Khan, wartoby zrobić forum, na którym byloby tak: podajesz swoje dane (lvl, swiat itd.), a inni userzy radzą gdzie najlepiej se polować w takim stanie.

A przyklejone temat to co?

Heliwurab 10-07-2005 17:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Legogolas
(...). Przydałaby się też jakaś pomoc co do questów. ;) No i uploadujcie listę przedmiotów!!! X(


Jest już mały opis questów, CIP'owie pozwolili na ich zamieszczenie... i tak to już bardzo dużo co do questów zrobili na tej stronie.. :P
A liste przedmiotów przecież odświerzają... jak myślisz, z kąd wziął się tam np Djin Blade, jeśli wylootowali go kilka miesięcy/tygodni temu.. daj jakiś przykład broni/eq z DOKŁADNYMI danymi, to może go zamieszczą... nie wiem, nie jestem Modkiem... :>

Yetiret 11-07-2005 22:24

Moge pomoc
 
Chcialbym pomoc stronce i zamiescic w dziale z potworkami taktyki dla palka :lucznik: dobre miejscowki np.na :cyclops: jezeli administrator sie zgadza prosze wyslac mi e-maila ssy bedą wkrotce

Marek Tibioman 12-07-2005 18:52

ranking, sondy
 
Ja proponuję jakis ciekawy ranking np. takie cos jak jest na... tibiaBR.com (chodzi mi oto TOP 500) 8o z all serwerow naraz (bo kazdy serw oddzielnie to se mozna looknac na tibi.com jakby ktos nie wiedzial). Dobrze jakby na stronie glownej czasami znalazla sie jakas fajna sąda np. jaki typ broni uzywasz czy cos takiego :p
Aha i jeszcze przydalby sie update na przedmioty ;)

By$iu 15-07-2005 19:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Marek Tibioman
Ja proponuję jakis ciekawy ranking np. takie cos jak jest na... tibiaBR.com (chodzi mi oto TOP 500) 8o z all serwerow naraz (bo kazdy serw oddzielnie to se mozna looknac na tibi.com jakby ktos nie wiedzial). Dobrze jakby na stronie glownej czasami znalazla sie jakas fajna sąda np. jaki typ broni uzywasz czy cos takiego :p
Aha i jeszcze przydalby sie update na przedmioty ;)

Top 300 all serverow w skilach, zdobytym expie( dziennym, tygodniowym) itp, itd i jeeeeeszcze duzo wiecej znajdziesz na www.erig.net

H_A_N_I_O 19-07-2005 15:45

Ja chcialbym zeby na stronie tibia.pl znalazla sie lista wraz z cennikiem wszystkich mebli dostepnych w tibi.

Nick0n 21-07-2005 21:25

Moim zdaniem przydałoby się uaktualnić (w tym szczególnie powiększyć) informacje o questach dostępnych w Tibii. Przydałaby się też tabela z cenami na każdym ze światów (chodzi mi o ceny handlu wymiennego, tzw. "trade"). :)

hoomik 21-07-2005 21:54

sa 62 serwery. Podaj ceny itemow z powiedzmy 15 z nich, a reszta zajme sie osobiscie.

Raul 21-07-2005 23:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik
sa 62 serwery. Podaj ceny itemow z powiedzmy 15 z nich, a reszta zajme sie osobiscie.

Zapomniałeś dodać jeszcze o co kilku tygodniowej aktualizacji cen. ;)

Kusznik 21-07-2005 23:32

Ja myślałem o Targowisku takim jak na stronie ... nie ważne nie reklamuje bo bana dostane :)
Znalazły by się w nim wszystkie aktualne ceny na danym serwerze.
Tylko trzeba było by je często aktualizować.
Takie coś na 100 % się przyda :P

SadeXoVe 22-07-2005 00:46

publiczna egzekucje lizusow (3pkt ostrzezenia plx?)

dominik16 22-07-2005 11:45

Co chciałbym znalezć na stronie tylko 1 rzecz!!!
 
Strona www.tibia.pl jest dobrze zorganizowana ale ma pewne braki. :(
Bardzo chciałbym żeby na tej stronie ukazało się lista gildi wystepujacych w całej tibi, zeby można było zobaczyć gildie z wszystkich światów. B)
Wiem że można sprawdzić te gildie na www.tibi.com ale fajnie by bylo sprawdzać je też na tibi.pl. :D
Pordrawiam moderatorów tibi.pl
JESTEŚCIE PO PROSTU THE BEST :cup:

PinGOnE 31-07-2005 08:21

1. Dobo wiem ze jak pisales posta to pewnie o OTS mozna bylo jeszcze wspominac ale moglbys juz edytowac ta pierwsza notke w poscie

2. myslalem sobie ze skoro juz powstal dzial "Questy" to we wszystkich itemach ktore do tej pory byly dostepne tylko z Questow mozna by bylo napisac z jakiego dokladnie Questa pochodzi. A co do samego dzialu "Questy" mozna by bylo dopisac jakich potworkow mozna sie spodziewac.

Gatho Gokhinin 31-07-2005 12:20

Nie wiem czy to było, ale.......
Taj jak na Tibiabr spis najwyższych leveli ze wszystkich serwerów. Wiem, że to troche by trwało, ale napeeeeeewno uatrakcyjniło by stronkę. Poza tym jesteście super i wszystko mi się tu podoba (niczego bym nie usunął)

edit: och jednak był taki post, więc sorry za tego mojego. Co do cen na serwerach to można podać ceny nie ze wszystkich serwerów, lecz z np połowy, gdyż dużo serwerów powstało w tym samym czasie i ceny nie powinny się zbytnio od siebie różnieć (np Mythera i Pythera)

Mafuss 02-08-2005 20:51

mhm ja bym chcial zeby byla mozliwosc wstawienia większego avantara...

Gniew Mroku 03-08-2005 10:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ivellios Xiolsciet
Mam podobny pomysl. :)
opiszcie gdzie dokladniej znalesc questy :P

Boże, ty się lepiej módl, żeby post był usunięty kiedy Drom go znajdzie.


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mafuss
mhm ja bym chcial zeby byla mozliwosc wstawienia większego avantara...

Za dużo miejsca by zajmowało. Szersze bardzo utrudniają czytanie, a większe opóźniają ładowanie się strony.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gatho Gokhinin
Co do cen na serwerach to można podać ceny nie ze wszystkich serwerów, lecz z np połowy, gdyż dużo serwerów powstało w tym samym czasie i ceny nie powinny się zbytnio od siebie różnieć (np Mythera i Pythera)

Ceny kształtuje nie tylko wiek servera, ale i sytuacja(wojny, itp). Za to teraz mój pomysł: spróbować dodać bezpośrednio na strone( tak jak poradniki ) temat Gremlina z cenami.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:11.

Powered by vBulletin 3