Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=31)
-   -   Dworc hunt: loot & exp (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=72717)

Duch Niespokojny 19-09-2006 11:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez polbo (Post 994455)
Wszystko pieknie, ale jak rozwalic ten plot. Autor txt'u pisze ze bronia. Z rod'a nie zniszcze, probowalem swordem, jak to zrobic xD ????

Klikasz z wciśniętym ctrl na broni (albo prawym i wybierasz "use") a potem na płocie. I tak do skutku - nie zawsze rozwali się za pierwszym razem.

polbo 19-09-2006 13:55

Dzieki za pomoc, myslalem ze raz zalatwia sprawe... ;)

Helixaw 24-09-2006 10:34

Hmm, a po drodze na te dworci nie spotkam czegoś co mnie może zaskoczyć na tym moim 26lvlu? :P Jakiejś zabłąkanej hydry np.?

@edit:
Byłem, zobaczyłem, pobawiłem się i wróciłem do dp po 3 bp na kase i loot ^^

@donw:
thx

Duch Niespokojny 24-09-2006 12:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Helixaw (Post 1001538)
Hmm, a po drodze na te dworci nie spotkam czegoś co mnie może zaskoczyć na tym moim 26lvlu? :P Jakiejś zabłąkanej hydry np.?

Co najwyżej zabłąkaną tarantulę.

pszkitus 23-11-2006 00:53

Bylismy z kolega tam kilka razy (ja EK, on ED). Najlepsza taktyka to przywolanie 2 FD (atakuja FB ), "rzucenie knighta na pierwszy ogien" tak aby bral wszystko na siebie, knight atakuje tylko flesh huntery ,a drut venomsnipery i voodo mastery (summonami i ewentualnie volcanic'em). Straty praktycznie zadne (ewentualnie knight czasem sie musi IHnac albo exurnac), a loot calkiem niezly (w godzine zlotowalismy z kumplem 11 tribal maskow, 2 strange symbole, kilka spearow, lance i inne bajery ;p). Niestety exp w takim wypadku jest raczej cienki.Ale na prawde polecam ten sposob na lootowanie tribali, bast skirtow czy innych ozdob.

Excalibug 28-12-2006 21:51

@autor
Dzięki za ten poradnik :) Bardzo mi się przy dał :D

Btw. Narazie miałem tam 3 hunty. Trzeci był najlepszy. Po selnięciu loota wyszło, że zarobiłem (UWAGA!!) 7k na czysto w godzinkę :). Niestety zeszło sporo GFB i bp manasów X( . A i wbiłem 30k expa :P


Do wszystkich huncących na dworcach. Polecam taktykę lurujesz wszystko do jednej komnaty, w jedno miejsce i czyścisz all z gfb :).

Peter of Refugia 29-12-2006 12:34

wowowow thanks for keylogger :)
:ban:

P0nury 29-12-2006 19:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Excalibug (Post 1158081)
@autor
Dzięki za ten poradnik :) Bardzo mi się przy dał :D

Btw. Narazie miałem tam 3 hunty. Trzeci był najlepszy. Po selnięciu loota wyszło, że zarobiłem (UWAGA!!) 7k na czysto w godzinkę :). Niestety zeszło sporo GFB i bp manasów X( . A i wbiłem 30k expa :P


Do wszystkich huncących na dworcach. Polecam taktykę lurujesz wszystko do jednej komnaty, w jedno miejsce i czyścisz all z gfb :).

30k expa w godzinę? O_o Czy w 3 hunty? Btw., expiłeś na -1 czy gdzieś indziej?

Excalibug 29-12-2006 21:09

@up
Nie, w jednym huncie tyle zrobiłem. Trwało to godzinkę i zeszło 2 bp GFB.

Btw. Expiłem tam 38 Master Sorciem na poziomach najniższych (shamany, ful tarantul). Lurowałem wszystko w jedno miejsce i spam GFB :D

BaxCrow 31-12-2006 13:27

Lol...
 
Jak dla mnie ten kto pisał ten poradnik ma dużo racji bo widać, że ludzie nie znacie się na cenach przedmiotów...
Wystarczy 1 Bast Skirt i juz jesteś na plusie, bo Skirty wachają się w cenach 2-4k u człowieka...
Co do innych rzeczy to może i mała kaska, ale wylatuje dość GP z Dworców żeby też zarobić, więc nie wiem w czym problem...
Jak dla mnie Exp tam jets fajny, a Loocik też jest fajny bo nie wierze że na 3-4h huntu nie poleci ani jeden Skirt...

YyyeeyIsBack 31-12-2006 14:00

Dla postai magicznych, zdecydowanie lepiej wyjdzie na piratach, aczkolwiek pozostają jeszcze 2 profesje. Knightem przyznam nie expilem tam, ale palladynem dorobiłem się tam 3 lvli (ok 27), wychodziłem średio 1k na plus wyłącznie z kasą expiąc strzałami, może fart, niewiem. Expiąc tam w sumie 5h, wylootowalem 3 bast skirty (na questa potrzebowalem, potem juz sie niezapuszczalem w te okolice), 6 tribal masks, głównie z shamanow, i 1 hunting spear, a do tego mase psn arrows i throwing knives. Palladynem sie nieopłaca tam biegać, wbic się z boku respu i czyścić stojąc w miejscu, flesh huntery iezadaja wiecej obrażeń niż rotworm, venomsnipery jeszcze mniej, tylko zatruwają z dystansu, jedynym utrudnieniem były shamany rzucające niewidkę, ale do tego starczy ilka lmm albo poczekac pare sekund. Polecam dla low lvl pallow.

Zaan of Araghoth 05-01-2007 22:29

co do tarantuli to na poziomach z nimu duzo shamanow ?? bo chce sobie tam najtem pobiegac ale nie wiem czy z tymi shamanami bedzie dobry exp ... skille 80 Dragon lace w lapie

Siwek 20-02-2007 21:09

Expie tam w tej chwili moim 27 knightem ze skillami 60/60. Kupiłem 10 uh (1750gp w sklepie) i wrociłem mając 7 uhów mając 2k w kasie i 2k z loota ; ) Siedzę na średnim cave i nie narzekam, bo naprawdę warto iść, a zwraca się kilkukrotnie = ]

Domis 21-02-2007 14:26

Ja tam muszę pójść tylko po Bast Skirty, mam nadzieję, że szybko wypadną. A nie, że będę musiał tydzień siedzieć :/

I chyba monk? Czy inny summon? Czy wogóle?

pyzio2 21-02-2007 14:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Domis (Post 1280656)
Ja tam muszę pójść tylko po Bast Skirty, mam nadzieję, że szybko wypadną. A nie, że będę musiał tydzień siedzieć :/

I chyba monk? Czy inny summon? Czy wogóle?


najlepszy jest orc beserker :)

Domis 22-02-2007 10:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez pyzio2 (Post 1280657)
najlepszy jest orc beserker :)

Dziś byłem 1h, w kasie było ok. 2k, a w loot to ripper lance i hunting spear. Niestety nie udało się wylootować bast skirtów :( A co do zerka? To nie wiem, expiłem z monkiem i całkiem przyzwoicie szło. Wprawdzie exp słaby, ale jak ma się lagi to można tak poexpić.

warksenon 22-04-2007 02:32

Ja mam 53sorca i chodzilem tam z bsem i jeszcze runki robilem a jezeli chodzi o schamany to padaly na strzal z Hmm. Profesja magicznym radze wziasc lepiej mieczyk w reke niz ruzdzki.

Domgrom 23-04-2007 00:45

Dobry Poradnik ale raczej tam nie po expie :)

Dominik.s1 25-04-2007 22:52

Ale na mapie respawnu pisze, że na tej polanie 100d są same gs-y tarantule stone golem i bahomethy, czyli tam mają błąd??

katja of isil 28-04-2007 08:58

Moje dworce
 
W ostatnich tygodniach o ile gram to ok godziny spędzam na dworcach .Ekspiłam tam sorcem na 33 lvl i moim ed 73,Polecam postawienie orca berserkera i nie zawracanie sobie glowy lazeniem za dworcami poki zyje voodoomaster -stoimy spokojnie (nawet dwaven ring uważam za zbędny )czekamy , aż summon all wybije , czasami warto hmm walnąć voodoomastera , żeby było szybciej .Póżniej idziemy i zbieramy loot(radzę pamietać o sprawdzaniu pod spodem -wiele razy dworce padaja jeden na drugim ). Dla sorca dobry może być monk , gdyż jak wiadomo sam się leczy i nie musimy nosić ihów dla niego .ED takie sprawy załatwia we własnym zakresie.
Najważniejsze to pamietać w wzięciu jedzenia i poison daggera czy innej broni do rozwalenia ogrodzenia, oraz zapamiętać, ktorędy nie warto wyłazić-dla niskich lvl szczególnie ,biegnie na nas kilka tarantul np czy inne świństwo


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:28.

Powered by vBulletin 3