Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Sporo kasy, małe waste (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=225020)

Bounty8 03-12-2009 20:22

Sporo kasy, małe waste
 
Czy ktoś ma jakiś dobry, sprawdzony sposób na zarabianie palladynem?
Otóż chodzi o to że mam pallka 72 lvl skille 83/68 ( ;/ ) ;(, chciałbym troche kasy wyciągnąć przy jak najmniejszym waste... Gram na non-pvp. Sprawdzałem już Venore DL ale tam jest od groma osob a pozatym waste. Może ktoś zna dobry sposób na szybkie uzbieranie kasy i możliwie najmniejsze zmniejszenie waste zeby byl jak najwiekszy zysk?

Czekam na odpowiedzi ;)
Pozdro ;)

spoczko134 03-12-2009 22:36

Gsy Poh, spoko kasy, 0 waste (moim zdaniem jak dla palka), czasami jakis knight armor, legs wyleca to juz jestes na duzym +, nie mozliwe ze na dragach ci sie nie zwraca, albo idz na fibule na dragi i dle tam tez nawet ladnie.;)

Bounty8 04-12-2009 22:38

tak, tylko zauważ że to serwer non pvp więc dużo ludu jest na pohu zawsze i wogole. A jak myślicie ile bym potrzebował strong mana potionów i strong health potionów żeby dobrze expic na pohu lub dragach na deep fibuli? Bo jak zawsze sie gdzies wybiore to mi te potki zostaja albo sie szybko koncza ;/. A i nie expiłem jeszcze na deep fibuli więc prosiłbym o jakaś mapke respu itp. ;)

Z góry dzięki ;)

Ajbuzer 05-12-2009 10:00

100 smp ~40 shp i ciśniesz na fibuli : P

Maximp 05-12-2009 10:31

Kumpel ma podobnego palka(tzn teraz ma 90+) ,ale gdzies od ~ 70 expil na deep fibule.Bral 6 bp manaskow ,z czego zawzse ze 2 mu zostawaly,waste nie mial-wrecz przeciwnie-na samych fsach zarobil okolo 150 k;]
Podsumowujac mysle ze oplacac Ci sei bedzie expic tam palkiem,bo na jego przykladzie widac,ze mozna expic z duuuzym +:)

Bounty8 05-12-2009 23:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maximp (Post 2699100)
Kumpel ma podobnego palka(tzn teraz ma 90+) ,ale gdzies od ~ 70 expil na deep fibule.Bral 6 bp manaskow ,z czego zawzse ze 2 mu zostawaly,waste nie mial-wrecz przeciwnie-na samych fsach zarobil okolo 150 k;]
Podsumowujac mysle ze oplacac Ci sei bedzie expic tam palkiem,bo na jego przykladzie widac,ze mozna expic z duuuzym +:)

A nie wiesz może ile wyciągał k/h expa ?
W sumie może przez te moje skille tak słabo mi idzie na dragach ale teraz skillowanie jest dla mnie bezsensowne ^^
Troche kasy moge w to włożyć tylko żeby mi sie to potem zwróciło i to najlepiej z nawiązką ;) mam jakięs 115k w banku ;)

golonkamatu 05-12-2009 23:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maximp (Post 2699100)
Kumpel ma podobnego palka(tzn teraz ma 90+) ,ale gdzies od ~ 70 expil na deep fibule.Bral 6 bp manaskow ,z czego zawzse ze 2 mu zostawaly,waste nie mial-wrecz przeciwnie-na samych fsach zarobil okolo 150 k;]
Podsumowujac mysle ze oplacac Ci sei bedzie expic tam palkiem,bo na jego przykladzie widac,ze mozna expic z duuuzym +:)

Fsach? Chyba coś Ci się we łbie miesza :S expiłem tam 15 lvli, od 70 do 85 palkiem na candii i mi tylko 1 FS, 2 rh i dsm zleciał z dla. Nic oprócz tego z dli mi nie leciało. Jeżeli grasz na nonpvp, to udaj się na gsy na kopalnię/poh. Silki są najdroższe, od 8 do 10k więc zarobek jest duży, a waste prawie żadne.

Bounty8 06-12-2009 09:17

A żeby pójść na deep fibule trzeba mieć klucz ? tzn oprócz tego do głównego wejścia na fibule?

Fenreall 06-12-2009 16:02

Nie potrzebujesz żadnego klucza oprócz głównego.

Na DF pewnie ktoś zawsze siedzi. IMHO gs są dużo lepsze.

ruszek 06-12-2009 16:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez golonkamatu (Post 2699577)
Fsach? Chyba coś Ci się we łbie miesza :S expiłem tam 15 lvli, od 70 do 85 palkiem na candii i mi tylko 1 FS, 2 rh i dsm zleciał z dla. Nic oprócz tego z dli mi nie leciało. Jeżeli grasz na nonpvp, to udaj się na gsy na kopalnię/poh. Silki są najdroższe, od 8 do 10k więc zarobek jest duży, a waste prawie żadne.


Lol, od kiedy silki kosztują 10k i to jeszcze na non-pvp ? Może kiedyś, kiedy to leciały tylko z GSów... Teraz leci z crystal spiderów, z bossa tarantuli i z gsa, więc STRASZNIE staniały. Jak to u mnie na pvp kosztują po 4k~~, a CUDEM uda ci się sprzedać po 5k...

Maximp 06-12-2009 17:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez golonkamatu (Post 2699577)
Fsach? Chyba coś Ci się we łbie miesza :S expiłem tam 15 lvli, od 70 do 85 palkiem na candii i mi tylko 1 FS, 2 rh i dsm zleciał z dla. Nic oprócz tego z dli mi nie leciało. Jeżeli grasz na nonpvp, to udaj się na gsy na kopalnię/poh. Silki są najdroższe, od 8 do 10k więc zarobek jest duży, a waste prawie żadne.

Chyba nie.Sam widzialem,wiec wiem-.- Moze mial mega farta?Chociaz on dsma nie wylotowal..;] Widziales kiedys oferte 10k za gss na Candii?bo ja nie.

Ema_Popek 07-12-2009 01:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ruszek (Post 2699927)
Lol, od kiedy silki kosztują 10k i to jeszcze na non-pvp ? Może kiedyś, kiedy to leciały tylko z GSów... Teraz leci z crystal spiderów, z bossa tarantuli i z gsa, więc STRASZNIE staniały. Jak to u mnie na pvp kosztują po 4k~~, a CUDEM uda ci się sprzedać po 5k...

idz lepiej pedale expij swoim 20 ms na tanrulach bo gs silki luzem po 8k ea chodza np na calmerze
@topic
idz na gs crus.Waste zerowe,tylko zysk.

ruszek 07-12-2009 17:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ema_Popek (Post 2700284)
idz lepiej pedale expij swoim 20 ms na tanrulach bo gs silki luzem po 8k ea chodza np na calmerze
@topic
idz na gs crus.Waste zerowe,tylko zysk.

Pedał, to do rodziców, ja sobie wypraszam. U mnie po tyle chodzą, nikt za więcej nie kupi.. Pobijesz mnie za to ?



BTW.

Już nie ma GS Silków ;(

Nath015 17-12-2009 22:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fenreall (Post 2699903)
Nie potrzebujesz żadnego klucza oprócz głównego.

Na DF pewnie ktoś zawsze siedzi. IMHO gs są dużo lepsze.

Nie potrzebuje zadnego klucza procz glownego? Oczywiscie ze potrzebuje. Golden key, nie pamietam numeru. Chyba ze cos zmienilo sie ostatnimi czasy, ale w ta watpie. Deeper fibula quest/spoiler plax.

LukopioEN 15-01-2010 19:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nath015 (Post 2705498)
Nie potrzebuje zadnego klucza procz glownego? Oczywiscie ze potrzebuje. Golden key, nie pamietam numeru. Chyba ze cos zmienilo sie ostatnimi czasy, ale w ta watpie. Deeper fibula quest/spoiler plax.

Owszem żeby dostać się do smoków na Fibuli trzeba posiadać specjalny klucz, miałem napisać nazwę ale zapomniałem.;)
Pogrzeb tu: http://tibia.pl/itemslist/key.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:59.

Powered by vBulletin 3