Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Filmy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=30)
-   -   [Inne] Where is the love ? Tibia 7.6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=206782)

ProxyDelux 16-02-2009 14:35

Where is the love ? Tibia 7.6
 
Where is the love ? Tibia 7.6

http://www.youtube.com/watch?v=4uFP95Es39U

http://www.truveo.com/Tibia-Secura-L.../id/3016123251 - kolejny warty obejrzenia film.

Chciałem wam pokazać fajny filmik nagrany kilka lat temu, chyba na Securze. Był też pociąg przez całą Tibie jednak tego już nie ma. Ja się na tym wychowałem i myślę, że warto spojrzeć jak kiedyś było fajnie i tak to wszystko się zmieniło.

Kiedyś było po co grać, na wielu forach ludzie piszę że przestali grać od Tibi 7.8. Najlepsze czasy to Tibia 7.5 - 7.6. Zresztą komentarze pod filmem mówią same za siebie.

Pozdrawiam

Zamne 16-02-2009 14:49

niefajne .

Skorupa1994 16-02-2009 14:51

W tych czasach właśnie zacząłem grę w tibie ;/ to były najlepsze czasy, czasy newbie! Latałem jak głupi po mapce odkrywając ją. Pamiętam moje cele na każdy dzień "jutro może dojdę w końcu do thais, a pojutrze venore ooo! chciałbym zobaczyć kazo" itp :] Pamiętam moją rozmowę z amazonką "friends? why atk me? plx" hahah ;/ trudno dziś tylko bociki są i pg pg pg. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że da radę wbić 25 mln w jeden dzień, albo że mpa będzie chodziło po 200k. Pamiętam ceny boh po 100k na początku Pandorii, albo dsm 120k. Sam przyznam, że 101 lvl i 80/80 skille wbiłem sam manualnie, przez ponad 3 lata, na 7 paccach. Potem nie dało rady expić to też zacząłem bocić jak inni, to już inne czasy...

G17 16-02-2009 15:28

@up
widac ze nie grales w tiibe od 7.6

jak pamietam to na 7.6
dsm na guardii chodzilo 400k mpa 800k sov 1.5-2kk

a boszki wtedy kiedy mpa 800 to 60k kosztowaly

a co do mapy
to jaki problem byl dojsc 8 sorkiem z venore do carlin a z carlin do thais i na poha ???
mapki miales przeciez na Torgu wystarczylo wrzucic do folderu
aa i na 7.6 to ja tez bocilem i nie tylko ja
i kiedys to bylo chyba latwiej wbic 25kk expa na dzien
skoro mdw przypieprzal z sdka po 1600

Skorupa1994 16-02-2009 15:40

@up
ziomek myślisz, że zacząłem grać i odrazu dsm kupowałem? Nie, mówię już o trochę późniejszych czasach ;] nie miałbym po co tu oszukiwać chcesz zaraz mogę Ci dać link do photobucketa, zdjęcia robione chyba od 7.6 czy 7.7 tibii.

qq2 16-02-2009 15:41

Kiedyś to była gra. ; )
Czasów bycia newbim nigdy nie zapomnę. :P

G17 16-02-2009 15:44

a co do filmu to to nie jest wersja 7.6 tylko 7.4

nie wiem jak wam moglo to sie podobac
GS ktory wyglada jakby go z kasztanow i wykalaczek robili
grafika dupna
3 outfity
nudy piekielne
dwa czary
tylko exp exp ded exp exp... itd
dzisiaj
pieczesz chleb
podlewasz kwiatki
kastrujesz minotaury, lurujesz guardy na boty
i to jest tibia !

@down
co racja to racja
a ile moze?
59 outfitow z addonami?

ProxyDelux 16-02-2009 15:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2466401)
a co do filmu to to nie jest wersja 7.6 tylko 7.4

nie wiem jak wam moglo to sie podobac
GS ktory wyglada jakby go z kasztanow i wykalaczek robili
grafika dupna
3 outfity
nudy piekielne
dwa czary
tylko exp exp ded exp exp... itd
dzisiaj
pieczesz chleb
podlewasz kwiatki
kastrujesz minotaury, lurujesz guardy na boty
i to jest tibia !

dwa czary, 3 outfity hahaha. dobra koleś zamilcz bo ty chyba te konto na Allegro kupiłeś. X(

Vasudanin 16-02-2009 16:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2466401)
a co do filmu to to nie jest wersja 7.6 tylko 7.4

nie wiem jak wam moglo to sie podobac
GS ktory wyglada jakby go z kasztanow i wykalaczek robili
grafika dupna
3 outfity
nudy piekielne
dwa czary
tylko exp exp ded exp exp... itd

You made my day :DD

Kiedyś zaczynasz grę w carlin i nie jesteś zalewany "Items plx". Robisz lootbaga za 20k oz. i idziesz przez masę ludzi, a oni jakby tego nie widzieli.
Co ja bym dał za graczy takich samych, jak wtedy...

@edit
Cytuj:

@down
co racja to racja
a ile moze?
59 outfitow z addonami?
A teraz tyle masz?

Kowa_l 16-02-2009 16:37

najlepsze czasy ; )
stare outfity <3 i gs kolo venore <3

Vil 16-02-2009 17:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2466371)
jak pamietam to na 7.6
dsm na guardii chodzilo 400k mpa 800k sov 1.5-2kk

co jest komplentym absurdem, sprzedajacy mogl zaczyczyc sobie i 4 razy tyle, ale nie spodziewam sie ze ktos tyle faktycznie zaplacil.

Cytuj:

i kiedys to bylo chyba latwiej wbic 25kk expa na dzien
skoro mdw przypieprzal z sdka po 1600
i najlepsza opcja na expienie jaka mial to 150k/h, bo najzwyczajniej w swiecie nie bylo expowisk z odpowiednia iloscia i szybkoscia respawnu potworow zeby mogl robic wiecej.

Dla przypomnienia pierwszy znany przypadek wbicia 10 milionow expa w 1 dzien wymagal wykorzystania buga eriga, tak, aby system zliczal exp z prawie 40 godzin gry, dzisiaj da sie zrobic wiecej w czasie 2x krotszym.

Cytuj:

dzisiaj
pieczesz chleb
podlewasz kwiatki
kastrujesz minotaury, lurujesz guardy na boty
i to jest tibia !
zwlaszcza gdy czolowi gracze loguja sie tylko na czas expienia i ewentualnego powrotu do depo/ domku, a polowa debili w wieku gimnazjalnym i nizej niczego nie pragnie bardziej niz bycia jak swoi tibijscy "idole".

Sir Deziom 16-02-2009 17:54

Po pierwsze to jest tibia 7.1-7.2...

Xr3 16-02-2009 17:57

Stara Tibia, jaka by nie była, miała swój urok. Ówczesnymi sławami, czyli personami podziwianymi przez praktycznie całą scenę tibijską, byli tacy gracze jak Eternal Oblivion, Cachero, Taifun Devilry, Uncle Barry czy Setzer Gambler. Prowadzenie postaci, wymagało od gracza nieco większej aktywności szarych komórek. Dzisiejsza "Tibia" jest co najwyżej pobojowiskiem po przejściach, które zaserwowali nam jej twórcy. Twierdzicie, że 7.1-7.5 było mało grywalne? Szkoda, że nie posmakowaliście 4.0.
Cytuj:

skoro mdw przypieprzal z sdka po 1600
1300-1450.

ProxyDelux 16-02-2009 18:05

Tydzień temu kolega wrócił do gry po przerwie. Pogrywał na OTS. Siedząc z nim na Ventrillo, gdy wychodził z rooka i dostawał eq stwierdził że to lepiej niż na OTS.
Pamiętam czasy gdy trzeba było się samemu uhać - to było coś.

i miss old tibia.

Vasth 16-02-2009 18:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sir Deziom (Post 2466591)
Po pierwsze to jest tibia 7.1-7.2...

Tru, w 7.4 juz byly gsy z nowa grafika ale nadal pod venore : P

Kowa_l 16-02-2009 18:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2466595)
Stara Tibia, jaka by nie była, miała swój urok. Ówczesnymi sławami, czyli personami podziwianymi przez praktycznie całą scenę tibijską, byli tacy gracze jak Eternal Oblivion, Cachero, Taifun Devilry, Uncle Barry czy Setzer Gambler. Prowadzenie postaci, wymagało od gracza nieco większej aktywności szarych komórek. Dzisiejsza "Tibia" jest co najwyżej pobojowiskiem po przejściach, które zaserwowali nam jej twórcy. Twierdzicie, że 7.1-7.5 było mało grywalne? Szkoda, że nie posmakowaliście 4.0.

1300-1450.

Bubble, urbexx , miller ,Undead Slayer,gugo
ich bym jeszcze wymienil ; P

semilunaris 16-02-2009 18:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ProxyDelux (Post 2466292)
Chciałem wam pokazać fajny filmik nagrany kilka lat temu, chyba na Securze. Był też pociąg przez całą Tibie jednak tego już nie ma. Ja się na tym wychowałem i myślę, że warto spojrzeć jak kiedyś było fajnie i tak to wszystko się zmieniło.

Przepraszam za bycie 'so cruel', ale nie rozumiem stwierdzenia 'wychować się na grze'. Takie osobiste zastrzeżenie. Generalnie film w treść jest dosyć ubogi, screeny, napisy i komercyjna ballada w złej jakości.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ProxyDelux (Post 2466292)
Kiedyś było po co grać, na wielu forach ludzie piszę że przestali grać od Tibi 7.8. Najlepsze czasy to Tibia 7.5 - 7.6. Zresztą komentarze pod filmem mówią same za siebie.

Tylko, że ci ludzie w 80% 'przestali grać, zaczęli bocić', bo nie jest tak, że 'gracze się wymienili na nowych', a graczy przybyło. I jak niektórzy tutaj stwierdzili: banda hot 13 zniszczyło grę. Czy klimat to nie wiem, klimat niszczy np. taka piłka footballowa.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Skorupa1994 (Post 2466317)
Pamiętam moją rozmowę z amazonką "friends? why atk me? plx" hahah ;/ trudno dziś tylko bociki są i pg pg pg. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że da radę wbić 25 mln w jeden dzień, albo że mpa będzie chodziło po 200k.

Z tą amazonką to już oklepany mem _/. Srsly. Co do bocików i pg: nie wina graczy, że teraz już mało kto orientuje się, co to jest "waste", kiedy "pallek = waste", jak było na xx-7.8/7.9.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2466595)
Stara Tibia, jaka by nie była, miała swój urok. Ówczesnymi sławami, czyli personami podziwianymi przez praktycznie całą scenę tibijską, byli tacy gracze jak Eternal Oblivion, Cachero, Taifun Devilry, Uncle Barry czy Setzer Gambler. Prowadzenie postaci, wymagało od gracza nieco większej aktywności szarych komórek. Dzisiejsza "Tibia" jest co najwyżej pobojowiskiem po przejściach, które zaserwowali nam jej twórcy.

Signed _/. Dodam tylko tyle, że 60lvl+ był już pro. A high levelów (wtedy high level = 100~) można było wymienić na palcach jednej, maksymalnie dwóch rąk. Sytuacja; zrobiłem sobie chara na Guardii, by wypełnić jakoś końcówkę wakacji (tak, mam life! :D) - loguję się a tam dzieci Okolnir 200+, którzy wyrośli w kilka msc. Śmiech na sali.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ProxyDelux (Post 2466605)
Tydzień temu kolega wrócił do gry po przerwie. Pogrywał na OTS. Siedząc z nim na Ventrillo, gdy wychodził z rooka i dostawał eq stwierdził że to lepiej niż na OTS.
Pamiętam czasy gdy trzeba było się samemu uhać - to było coś.

i miss old tibia.

Obecna wersja = OTS.

Kowa_l 16-02-2009 18:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez semilunaris (Post 2466651)
Signed _/. Dodam tylko tyle, że 60lvl+ był już pro. A high levelów (wtedy high level = 100~) można było wymienić na palcach jednej, maksymalnie dwóch rąk. Sytuacja; zrobiłem sobie chara na Guardii, by wypełnić jakoś końcówkę wakacji (tak, mam life! :D) - loguję się a tam dzieci Okolnir 200+, którzy wyrośli w kilka msc. Śmiech na sali.

Obecna wersja = OTS.

bump.
100 lvl to byl ktos ; O
wykonac ani i zdobyc nagrody to bylo "marzenie" kazdego gracza ; O
old tibia the best ^^

Ufocznik 16-02-2009 19:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2466371)
aa i na 7.6 to ja tez bocilem i nie tylko ja

co najwyzej robiles hmmy na jakims tbi czy innym gownie sciagnietym z torga

Cytuj:

i kiedys to bylo chyba latwiej wbic 25kk expa na dzien
XDDDDDDD?

Cytuj:

skoro mdw przypieprzal z sdka po 1600
tak. zwlaszcza, ze w czasach z ktorych pochodza screeny w tym filmie nie istniala nawet postac mdw

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2466401)
GS ktory wyglada jakby go z kasztanow i wykalaczek robili
grafika dupna

kwestia gustu, grafika miala swoj urok

Cytuj:

3 outfity
14* od kiedy wprowadzono dodatkowe outfity dla pacc, o ile dobrze pamietam

Cytuj:

nudy piekielne
dwa czary
tylko exp exp ded exp exp... itd
nudy i expexpexp to sa teraz

Cytuj:

dzisiaj
pieczesz chleb
chleb mozna bylo piec od dawien dawna

Cytuj:

podlewasz kwiatki
idz pograj w simsy

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vasth (Post 2466619)
Tru, w 7.4 juz byly gsy z nowa grafika ale nadal pod venore : P

w 7.4 mialy jeszcze stara grafe

wiekszosc zdjec na tym filmie jest jakos z 7.2-7.4

Xevez 16-02-2009 19:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2466401)
nie wiem jak wam moglo to sie podobac
GS ktory wyglada jakby go z kasztanow i wykalaczek robili
grafika dupna
3 outfity
nudy piekielne
dwa czary
tylko exp exp ded exp exp... itd
dzisiaj
pieczesz chleb
podlewasz kwiatki
kastrujesz minotaury, lurujesz guardy na boty
i to jest tibia !

1. No co do gsa się zgodzę.
2. A teraz grafika nie jest dupna?o0
3. 3 outfity, ale jakie. Ile bym dał, żeby znowu zamiast śmiesznych addonów mieć tego knighta i summonera (odpowiedniki dzisiejszych) z tamtych czasów <3
4. Nudy? Nudy to są teraz. Tylko exp exp exp, a wtedy jak się na dragi szło w 4 osoby, te hydry z fe w teamie pięcioosobowym.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:48.

Powered by vBulletin 3