Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Oj te chity (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=32777)

Mistyczny 20-04-2005 18:26

Oj te chity
 
A ja mam problem bo się boje kumpel on pół roku używa tibi gg i go nie shakowali wgrał mi ją na kompa ja wywaliłem i boje sie że mam keyloogera miną miesiąć i narazi nie mam hacka a tibe gg na dyskiece co robic używać jej skoro nie ma keylogera czy co plx pomużcie

Dr.Unknown 20-04-2005 18:32

Zlota trójka:
Zmień kumpli->Spyware skaner->Google.

ro0t 20-04-2005 18:32

Illegal operation detected? Radze Ci nie uzywaj tego shitu, graj bez tego.

Mistyczny 20-04-2005 18:45

Ten twój lipny jest. mks-vir wystarczy on nic niewykrył to co mam zrobic
bo jak by był keylogger to i tak bym już go miał nie >?

Baron Kaldrick 20-04-2005 18:46

Powiesic sie. Byle szybko, blagam.

Dr.Unknown 20-04-2005 18:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mistyczny
Ten twój lipny jest. mks-vir wystarczy on nic niewykrył to co mam zrobic
bo jak by był keylogger to i tak bym już go miał nie >?

OMG, mks nic nie wykrył, przecierz MKS to wszystko znajdzie, NOD i Kaspersky wymiękają!
Zastanów się chłopie, jak nic Ci nie wykryło i jesteś pewien co do skuteczności swojego antivir'a, to po cholere zawracasz nam dupe, hę?

Mistyczny 20-04-2005 18:50

Bo teraz moim głównym problemem jest to że jak mam keyloggera to jak się go pozbyć -.- tak jak juz mówiłęm skanowanem mks vir i nic nie wykrył to co ... 0.0 Właśnie nie jestem pewny !!!!!

Slagolash 20-04-2005 18:52

1.Nie sądzę, żeby po tym, jak przyznałeś się do cheatowania ktokolwiek zlitowałby się nad tobą w przypadku hacka-sam uzyskałeś nielegalny program, możesz mieć pretnsje wyłącznie do siebie (bo nie wierzę, że kolega wgrał ci tibię gg na kompa, a ty zorientowałes się później).
2.Jeżeli faktycznie jej nie odpalałeś, to nie musisz się raczej martwić. Większośc keyloggerów uaktywnia się po włączeniu zainfekowanego programu (chyba :P). Na wszelki wypadek przeskanuj kompa ad-awarem.
3.Nie czituj :) Obniżysz swoje poczucie godności w Tibii-przeważnie "hakierzy" i cheaterzy są najbardziej piętnowaną grupą w całej społeczności tibijskiej...
To tyle :D

Mistyczny 20-04-2005 18:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Slagolash
1.Nie sądzę, żeby po tym, jak przyznałeś się do cheatowania ktokolwiek zlitowałby się nad tobą w przypadku hacka-sam uzyskałeś nielegalny program, możesz mieć pretnsje wyłącznie do siebie (bo nie wierzę, że kolega wgrał ci tibię gg na kompa, a ty zorientowałes się później).
2.Jeżeli faktycznie jej nie odpalałeś, to nie musisz się raczej martwić. Większośc keyloggerów uaktywnia się po włączeniu zainfekowanego programu (chyba :P). Na wszelki wypadek przeskanuj kompa ad-awarem.
3.Nie czituj :) Obniżysz swoje poczucie godności w Tibii-przeważnie "hakierzy" i cheaterzy są najbardziej piętnowaną grupą w całej społeczności tibijskiej...
To tyle :D


No omg .. ty ale nic nie wnosisz zakładając że poszedłem on wc on przynius świetny program też go stosuje i jest ok no to wgrał i mi pokazał all opcje zakładają że gram już 1 miech i nic sie nie dzije ale boje się że mam keyllogera co teraz mam zrobić ????

Baron Kaldrick 20-04-2005 18:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mistyczny
co teraz mam zrobić ????

Napisać do BRAVO
lub
RTFM
lub
Rozpędzić się i stuknąć baranka o ścianę
lub
Powiesić się i przestać zawracać dupę
lub
Nauczyć się korzystać z prostych programów skanujących komputer w poszukiwaniu spyware.
Czyli mówiąc w skrócie - 'f'k off and have a nice day'.

Slajt 20-04-2005 19:00

Kup nowy komputer, a stary wywal do rzeki ! Wirusy przenoszą się drogą kropelkową !!!

Mistyczny 20-04-2005 19:02

Aha spoko -.-

Mistyczny 20-04-2005 19:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mistyczny
Aha spoko -.-


A może wy czasami kopnijcie się w głowe i zastanówcie czy nie jesteście
barankami któży umią się tylko nasmiewać ????

Dr.Unknown 20-04-2005 19:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mistyczny
A może wy czasami kopnijcie się w głowe i zastanówcie czy nie jesteście
barankami któży umią się tylko nasmiewać ????

A piece of advice: jeśli nie chcesz, żeby się z Ciebie nasmiewano to nie dawaj do tego powodów.

Cytuj:

A gdzie znjde te programy Anty keyloggery???? o0
W sieci.
www.google.pl

Slagolash 20-04-2005 19:07

@up: nabijają się, bo nie stosujesz się do porad -.-
Piszemy, żebyś przeskanował kompa programem do KEYLOGGERÓW nie do wirusów, a ty wychwalasz msk_vira, który w tej sytuacji gów*o ci da, bo jest to program antywirusowy. Jeszcze raz powtarzam: przeskanuj kompa Ad-Awarem lub Spybotem, lepiej tym pierwszym...
Btw: wspomniałem, że nie spotkasz się z zaufaniem, szacunkiem, sympatią, etc. jeżeli ktoś dowie się że używałeś cheatów. Nie dziw się, że wiekszosc osób po prostu się z ciebie nabija.

Mistyczny 20-04-2005 19:10

A gdzie znjde te programy Anty keyloggery???? o0

Slagolash 20-04-2005 19:18

http://www.lavasoftusa.com
:>

Mistyczny 20-04-2005 19:33

Keylogger


C:\
hiberfil.sys
Access denied! Error during file opening!
Error code: 0x000D
WARNING! Access error/file locked!
pagefile.sys
Access denied! Error during file opening!
This is a Windows swap file. This file is locked by Windows.
Error code: 0x000D
WARNING! Access error/file locked!


To co oznacza?

Zaglada 20-04-2005 19:35

ŁOJEZU TO WIRUS UGARAD!

Tez kiedys to mialem i mi spalil komputer bo nie wiedzialem jak zareagowac! Lepiej szybko odlacz wtyczke od internetu i sformatuj dysk! SZYBKO!

Slagolash 20-04-2005 19:40

@up: Trzeba było polać monitor wodą ;p
@Mistyczny:to okienko wyskoczyło po próbie otwarcia Ad-ware'a?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:28.

Powered by vBulletin 3