Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Trochę wieści ze świata. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=55159)

Dr. Omader 06-11-2005 01:39

Trochę wieści ze świata.
 
Mamy dla was aż trzy dobre wiadomości :)

Pierwsza z nich, jest sensacyjna. Oto na świecie Elysia zdołano pokonać wielkiego Orshabaala! Dokonał tego Elahrion Avessar z dużą ilością ludzi, którzy strzelali z run sudden death do samego Orshabaala, ale także ludzi, którzy leczyli blokera.
Łup jaki spadł z potężnego pana demonów to nic innego jak słynny Khundahamar czyli Thunder Hammer! Poza tym młotem wypadł jeszcze Green gem, strange symbol, 7 czarnych pereł, devil helmet, silver dagger, mind stone, 181gp i… worek! ;)

Oto zdjęcie przedstawiające zwycięskiego blokera, nad ciałem Orshabaala i jego pomocnika demona:

Kolejne wiadomości mówią o osiągnięciach naszych rodaków. Zgodnie z programem „Podziel się swoim szczęściem” umieszczamy 2 awanse Polaków.

Jakiś czas temu dzielny Rookstayer Aqua Pal z świata Aurea dokonał znaczącego osiągnięcia, otóż zdobył on 40 poziom na Rookgaardzie! Wyobrażacie sobie ile to trolli? Nie? Ja wam powiem, dokładnie 45890 trolli! Niesamowite o.0


Kolejnym sławnym Polakiem został 104 poziomowy elite knight Parsirfal z świata Tytania. Zapewne zainspirowany dawniejszymi sukcesami Andrzeja Gołoty na ringu, postanowił iść w jego ślady… Wytrenował on 70 skill w walce na pięści! Nie chciałbym natrafić na niego w ciemnej uliczce ;)


Przypominamy, iż każdy kto spełnia wymagania, może także stać się sławny tak jak Aqua Pal i Parsirfal! Więcej na ten temat przeczytasz w tym temacie: KLIK

Mistrz Harnas 06-11-2005 01:51

Po pierwsze wielkie GRATZ dla blokera,leczących go,strzelających z SD jak i dla w/w panów za awanse!!!! :cup: Oby tak dalej. Aż trudno mi uwierzyć, że wyleciał Thunder Hammer. Chyba zaczynam wierzyć w plotke, że wyleciał Great Shield i Great Axe ^^ Oj to teraz zacznie się polowanie na niego jeszcze większe gdyż wiadomo, że prócz sławy w 100% wypadnie jakiś rar :p

Immortal Orion 06-11-2005 02:06

-- Wow --
 
Szczeże to szczęka mi opadła. Za taki loot dałbym się zabić (i to nie raz :p ). Teraz trzeba tylko czekać na masowe hunty i oferty na trade "Sell Tunder Hammer". Mażenie każdego tibijczyka.

:cup: Jestem na podium! :) Jestem 3! :cup:

Orzelek 06-11-2005 02:06

GRATULACJE :cup:
Tera to bedzie, kazdy serwer zaczniepolowac. 8o
Kurde ciekawe ile chca za tego rara. :o

i00n 06-11-2005 02:20

Moze w koncu soft boots wypadna ;p

Trunk 06-11-2005 02:22

1. Nie bedą go sprzedawać ; ] na 100% a jak bedą to Cie nie stać ; p
2. Każdy server poluje na Orsha~, ale nie każdy potrafi go zabić ; ]

Orzelek 06-11-2005 02:29

ciekawe jak sie podziela lotem ???
kurde musze se pacca zakupic
ale organizacja zajevbbista ze ine deadnal
co d ot innyc hrarow to nie bardzo, moze w nastepnym update 8o

Sz#sz# 06-11-2005 02:30

ech Khundahamar.. lepszy od magic sworda w ataku i równy w obronie.. green gem.. bloker szybko wrzucił do bp po czym spadł z krzesła z wrażenia..

po prostu mistrzostwo :cup:

Wilux 06-11-2005 06:35

GZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZGZ GZ GZ GZ GZ :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :WYWIAD Z NIMI

Faul 06-11-2005 06:43

Hail Elysia!!!!!!!!!! No niezly wyczyn z tym Orshaabalem. Muj kolega robil im UH-y
na ten wypad. No i widze ze nie poszly na marne. :]
Sam gram na Elysi ale uwazem ze to niejest dobry swiat za duzo PA X(

John Jamel 06-11-2005 06:50

Hehe O.o. bIg gZ!! Chyba to wystarczy...
TH... Ahhh...

Vesper Drago 06-11-2005 06:57

No no , bardzo ładnie... Szczególnie wielkie gz dla polaków, bo orshabaala sam kiedys ubije :] cYa

m0rGi 06-11-2005 07:17

ehhh :/
 
Jedna zecz mnie denerwoje niestety :/ moja kumpela z rl Rookguardian de'Bove
68 lev na rooku ale najlepszy polak 3 w ogulnej liscie i niedlugo bedzie 2 ale o nim to nikt nienapisal -.-

Xenmon 06-11-2005 07:17

Z Orshbaala może wszystko wylecieć skoro wyleciało na titani great axe i great shield a tu na elysia thunder hammer to kto wie czy na innym servie będą golden boots albo golden hlemet bo wszystko moze wypaść :p :p :p ;)

kierki11 06-11-2005 07:22

Niespodziewalem sie tak oszalamiacego lootu.
W sumie orshabaal jest bossem demonow ale zeby niedostepne bronie wyrzucal? ;P
No niezle,trzeba bedzie robic 200lvl i isc z ekipa na niego ;]
POZDRO!

Venderer 06-11-2005 07:27

Noto kolejna zagadka rozwiązana ;) mianowicie to z czego polecą rary :P
GRATZ dla tego pana!! Dobrze, że pdozielił się informacją o l00cie :>


Gratki równeirz dla 40 lvlowca na r00ku ;) rzeczywiście amsa trolli...

Oraz "piącha" dla boksera :)

MATI9630 06-11-2005 08:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez m0rGi
Jedna zecz mnie denerwoje niestety :/ moja kumpela z rl Rookguardian de'Bove
68 lev na rooku ale najlepszy polak 3 w ogulnej liscie i niedlugo bedzie 2 ale o nim to nikt nienapisal -.-


Lol. Bo sie nie zgłosił...

Apro_Nirius 06-11-2005 08:10

Gzgzgz
 
Gratulacje Dla wszystkich a w szczegolnosci Dla Aqua Pal On kiedys mi na rooku pomogl jak na aurea Gralem Dzieki jeszcze raz Aqua Cya all

kszychu13 06-11-2005 08:13

:d
 
nono gratz dla wszystkich a szczegolnie dla parsifala bo wkoncu to moj serv B)
hmm 40 lv na roku tez niezly wyczyn
a tak btw to myslalem ze ten th z orsh~to fajk ale w koncu przekonalem sie ze nie ;)
gz

Cardever 06-11-2005 08:28

O.o
 
Loot z orschaballa :crusader:

Ja pierdziu. Teraz pewnie bedzie wielkie polowanie na orschaballe ;]

Ja gram na Lunarze wiec moge sie spodziewać kto bedzie tym lowca :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.

Powered by vBulletin 3