Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   Guild Wars (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=37749)

Nightwalker 08-06-2005 22:18

Guild Wars
 
http://www.cdprojekt.pl/wszystko_o_g...owGame&gid=975

Kto ma zamiar kupić tą nieprawdopodobną gierkę (bez abonamentu!) ja prawie na pewno

Server Europejski Ofkors (angielski)

Gierka polega miejwiecej na tym co WoW (w GW nie ma obonamentu).
Pozatym gra kręci sie wokół gildi. Razem z kolegami mozecie rozwiązywać różne questy....PODOBNIE jak w tibi.

Fanowskie forum :http://mmog.pl/forum/index.php?showforum=35
Storna Fanowska:gw.gry-online.pl

System Requirements

Windows XP/2000/ME/98
800 MHz Pentium III or equivalent
256 MB RAM
ATI Radeon 8500 or GeForce 3 or 4 MX with 32MB of video memory
500 MB hard drive space
Internet connection
DirectX 8.0

Recommended System Specs

Windows XP/2000/ME/98
Pentium III 1GHz or equivalent
512 MB RAM
ATI Radeon 9000 or GeForce 4 Ti Series with 64MB of video memory
500 MB free hard drive space
Internet connection

Avager 09-06-2005 19:26

COŚ TY POWIEDZIAŁ !??!?!?

GIERAK TO PODOBNA DO WOW ?!~!!!~?!

To cudo nie jest podobne do tego nie wypału !

W GW nie chodzi o bezsensowne bicie lvl'i (a oto chodzi w WoW'ie i głównie oto), nie ma tu takiego czegoś że MAG jest 50000x silniejszy niż warrior .... (WoW'ie masz brak zbalansowania postaci ....i to taki że aż PvP tam jest poprostu do d**y).

W tej grze głównie chodzi o jakość a nie ilość (jakość - taktyka, ilosć - EXP (lvl) ).

Tutaj taktyka i zgrany zespół może zrobić wszystko....a nie bezsensowne rambowanie.

Tutaj każda profesja jest potrzebna w party.... więc.... Poprostu trzeba zagrac....a wtedy się przekonać że gra jest owiele lepsza niż WoW .




EDIT:

Co do questów..... to nawet GW nie porównuj do Tibii....Tibia odpada na samym początku ... . Gra jest głównie nastawiona na Zadania (Questy), Tutaj już umiejętności gracza są bardzo potrzebne.... odpowiednie dobrane skille, drużyna itp.
Nie ma tu porypanego KS lub Spot Campinga..... (Blokowania respa i tłuczenia masowo mobów).
Kupcie... naprawdę warto (ja się narazie zastanawiam...nie wiem czy kupie... może tak może nie...).

Galarion 09-06-2005 19:32

No ja sie zastanawiam nad kupnem tej gry po polskiej premierze, 139 ma kosztowac, prawdopodobnie to zrobie. Moze jesli bedzie duzo chetnych to gildie forumowa zalozymy :P. Mam obawy, czy nie bedzie to kolejna rabanka jak KnightOnline, czy MU, ale chyba jest dobra (nie gralem podczas beta :().

Avager 09-06-2005 19:34

up:

czytaj mój poprzedni post (dodałem EDIT)

Co do premiery, to ona już była....miesiąc temu..... (z tego co wiem i z tego co mi kolesie z Ultimy gadali przez telefon, Ultima - taki sklep internetowy).


I tak , gra jest warta kupienia... i nie ma tam bezsensownego tłuczenia.... mówiłem .

Nightwalker 09-06-2005 19:41

@Avager by ludziom wytłumaczyć musiałem się zgodzić na takie barbarzyńskie porównania ;]

Polska Premiera 16 czerwca

Radovan 09-06-2005 20:27

Ja również bardzo poważnie zastanawiam sie nad zakupem GW. Myślę , że to najlepszy wybór w tej chwili, kiedy Tibia przejadła mi się całkiem , a po miesiącu grania w WoW nie mam perspektyw dla tej gry ( szkoda mi kasy marnować na abonament, poniewaz nie gram az tak czesto ). Gra jest naprawdę warta tych 130 zł , poza tym to ze placimy tylko raz to najlepszy atut tej wspanialej gry. Zadne darmowe MMORPG w tej chwili jej nie dorownuja, choc nie jest to w pelni MMORPG tylko CORPG, ale najpiekniejsze jest w niej to , ze priorytetową wartością w tej grze są walki miedzy graczami (PvP) i wykonywanie questow ze swoja druzyna.

Transparent Ghost 10-06-2005 12:58

Płacić za gre 130zł ... Juz lepiej grać w tego WoWa ściągniętego za darmo z neta.

TiTuS 10-06-2005 13:04

Czytałem recenzje GW w najnowszym CD-ACTION i naprawde mnie ta giera zaciekawiła. Ma dobrą grafę i jest całkiem ciekawa. Co z tego że kosztuje 130zł??
Ale nie trzeba płacić abonentu,a tak wogóle to porównaj - WoW 200zł i jeszcze abonament, a Guild Wars 130zł ,ale możesz grać ile chcesz !!

Adaras 10-06-2005 14:54

Na beta testach grałem z Kaldrickiem i ekipą w GW..i muszę przyznać, że robi wrażenie ;) Ech tam, 130zł, a zabawa przednia. Szkoda tylko, że nie ma Paladynów, a wojownicy zawsze wyglądają jak barbarzyńcy. Tak czy owak, GW wymiata =]

Bambuko 10-06-2005 15:19

Bo wojownik to zawsze jest barbarzyńca. Cywylizacja posiada żołnierzy.

Dmitri Vassilliev 10-06-2005 15:28

@Transparent Ghost
Co? WoW z sieci za darmo?? buahha chyba żartujesz.... Żeby mieć tą grę trzeba kupić ją w sklepie za około 200zł + płacić miesięczny abonament (około 100zł?) Czyli po roku grania w WoWa zabulisz około 1400zł, a grając w Guild Wars - 130 :p
@topic
Mnie ta gra również bardzo zainteresowała, lecz nie wiem czy będzie działała na moim złomie... mam 256 ram, 1,2 celeron i GeForce 2 mx440 64mb :( :( :( Dodatkowo modem 40kb/s :baby: ale to się niedługo zmieni na około 12mb/s :D (serio) Poradźcie mi, załatwić lepszy sprzęt do kompa i nowego neta i dopiero kupić GW? Czy może już teraz zaryzykować i kupić?

Nightwalker 10-06-2005 15:35

Neta powineneś mieć raczej szybszego...a co do kompa to... sprawdz w wyamganaich jakie są.

Avager 10-06-2005 16:28

na twym kompie pójdzie.....

ja osobiście mam

Athlon XP 2500+
Radeon 9200 SE (128)
256 RAm (damn it !!!! >:[ )
Realtek AC'97 (audio)

I chula(?) mi na max detalkach.... ale przez te ramy czasem przycina w najważnieszych momentach (musze zmieniszać detale....).

Co do paladina ... to już myślałem że chyba chcesz powiedzieć o tym z Tibii -.-, o świętym wojowniku, mistrza w we władaniu mieczem... który w tibi łazi z łukiem -.- .

Co do profesji to, są:

-Mesmer
-Warrior
-Necromancer
-Elementalist
-Ranger
-Monk


:) i mają być nowe ;P


Raz na 6-9 miesięcy wychodzi dodatek .... kosztuje on coś koło... 50 zł ? Nie trzeba go kupować (więc można grać dalej) ale jak kupisz masz dostęp do nowych broni, profesji, itemków i miejsc ;) .

Str4t0s 10-06-2005 23:21

po co kupowac po premieze jak mozna z ultimy kupic teraz!?!?!?
ja juz mam i jestem z tej gry dumny.Mam troche za slaby sprzet ale i tak gram :P:P:P:P

Transparent Ghost 11-06-2005 10:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dmitri Vassilliev
@Transparent Ghost
Co? WoW z sieci za darmo?? buahha chyba żartujesz.... Żeby mieć tą grę trzeba kupić ją w sklepie za około 200zł + płacić miesięczny abonament (około 100zł?) Czyli po roku grania w WoWa zabulisz około 1400zł, a grając w Guild Wars - 130 :p
@topic
Mnie ta gra również bardzo zainteresowała, lecz nie wiem czy będzie działała na moim złomie... mam 256 ram, 1,2 celeron i GeForce 2 mx440 64mb :( :( :( Dodatkowo modem 40kb/s :baby: ale to się niedługo zmieni na około 12mb/s :D (serio) Poradźcie mi, załatwić lepszy sprzęt do kompa i nowego neta i dopiero kupić GW? Czy może już teraz zaryzykować i kupić?

Jak ktoś umie to znajdzie se gre za darmo na forach warezowych. A darmowe servery już istnieją. Prawda, że mało rozwienięte ale bardzo często dodawane są nowe questy itp.

Nightwalker 11-06-2005 10:48

Trailery do GW (polecam ten na samym dole bardzo mocno)

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=47

Ashlon 11-06-2005 10:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
-Necromancer

Ciekawe, kim bede gral? ;) Czekam tylko na kase - jak dostane, lece kupic gierke :)

Mexi 11-06-2005 12:13

Ja juz zamuwilem GW, jesli chcecie dowiedziec sie czegos wiecej wejdzcie na www.gw.xp.pl <- fanowska strona z forum :] :]

Nightwalker 12-06-2005 16:46

Ja czekam aż koelga przetestuje czy na moim necie (ma taki sam) bedzie smigać :P i kupuje czym predzej ;]

Mój Klan edize wyglądał mniejwiecej tak:

Ja
Nekromanta (z tibia.pl)
Digzy (żadko wchodził na tibia.pl, i niewadomo, czy bedzie grać)
Paweł (na sto procent)
Tomek( nie wiadomo)
Artur (raczej tak)

ponczus 12-06-2005 18:48

Radzę doczytać jak to jest z tym darmowym GW. Bo wcale darmowe to to nie będzie. Podstawka a i owszem kosztuje 130 zeta i można na niej grać za darmo, ale żeby korzystać z każdego następnego updatu (więcej terenów itp) trzeba będzie płacić.

A co do tego że GW to jakość a WoW to ilość to jeden wielki rotfl. Grałem w to i w to i GW nie umywa się do WoWa.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:18.

Powered by vBulletin 3