Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Plotki i Ploteczki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=97926)

Milan ognia 09-10-2006 18:06

Plotki i Ploteczki
 
Regulamin:
1. Pomyśl co piszesz, pamiętaj: nie wszystkich interesuje Twój dead na 4 lvl'u.
2. W tym Temacie nie wklejamy zdjec.
3. Dla odróżnienia zwykłego posta od niusa:
Niusy zaczynajcie tak o: NIUS (obojętnie jaki rozmiar i kolor - w granicach zdrowego rozsądku) W tytule posta zaś świat jakiego dotyczy. [Antica]; [Isara] lub [Serw. niemieckie]; [Rookgaard] (OBOWIĄZKOWO)
Odpowiedź natomiast znacznikiem 'Quote' i samym początkiem Niusa, ew '@up' albo '@Milan'
4. Niusy o awansach jedynie co 5 lvl'i, poczynając od 50 (55, 60, 65 etc).

Sam temat powstał po to, aby nie tworzyć nowych (jak np. o śmierci Austina, wbiciu 100lvl przez Sunrise) o podobnej tematyce.

Jak sama nazwa wskazuje - Wasze niusy powinny dotyczyć Rookgaardu. Oczywiście nie oskarżajcie kogoś o sharing (itp) jeżeli nie jesteście pewni (jak np. temat Aqua Pala o Austinie [choć to okazało się prawdą]). Znając życie wcześniej czy później i tak dowiemy się o tym pocztą pantoflową ale spróbować można.

Chwilowo nie tworzę 'Komentarzy' ponieważ lepiej i wygodniej będzie tutaj komentować Niusy.

No... to chyba tyle.

Pan Klocek 09-10-2006 21:52

Global/Antica
 
A ja powiem tak Milan: wszystko zalezy od ludzi. To czy to bedzie na zasadzie newsow na tibianews.net czy bedzie to jeden wielki smietnik, albo czy temat zostanie zapomniany.


NEWS:
Moze co niektorzy nie wiedza ze mamy w swoich szeregach (tz Rookstayerow) 100 lvl!! Tak oto Sunrise przekroczyl magiczny prog 15 694800 punktow doswiadczenia. Za jego expa na maina mogloby wyjsc 3736 8 lvlowcow-czyli takie 3 pelne servery moglby zrobic!! Jednym slowem MASAKRA!! Jutro ide do baru z pelnoletnia czescia rodziny Klockow uczcic jego sukces.

Milan ognia 10-10-2006 21:39

[Antica] - Payton is back! / [Thread] - Komentarze.
 
Eh... No to jedziemy:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kaniek
Dla mnie ten temat jest bez sensu ciekawe po co gadać o różnych niusach jak je można znaleść na tibia.pl tibia.com etc. -.^

N/c.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Horgar
Tu jest mowa o wiadomościach ze światów, a nie o np. uaktualizacjach gry. A tak wogóle to pewne osoby (juz tu nie chcę wymieniać, wiadomo o kogo chodzi) starają się wymyślać coraz to nowsze, bezsensowne tematy. Tylko po co?

No właśnie, po co? Najlepiej olać cały dział. Krytykować pomysły o spajkach. Jechać trolle. Po kij rozwijać dział? Może on sam się rozbuduje... Ano nie. Wiem z doświadczenia, że tematy o rooku poza tym działem nie są mile widziane.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rexona
Miluś... Ja rozumiem, ze bardzo chcesz zabłysnąć (ja również ). Niestety nawet taki fajny temat pójdzie za niedługo w zapomnienie. No rozumiem, wpadłeś na fajny pomysł, gratz , ale noobostwa nie zwalczysz i tak wszyscy będą zakładali nowe tematy pt. "A kiedy?, A gdzie? A co takiego się stało?". Każdy oddzdzielny temat o każdym oddzielnym wydarzeniu. Pozdrawiam!
Rexona

Tia... Miluś -.^

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
Global/Antica
A ja powiem tak Milan: wszystko zalezy od ludzi. To czy to bedzie na zasadzie newsow na tibianews.net czy bedzie to jeden wielki smietnik, albo czy temat zostanie zapomniany.


NEWS:
Moze co niektorzy nie wiedza ze mamy w swoich szeregach (tz Rookstayerow) 100 lvl!! Tak oto Sunrise przekroczyl magiczny prog 15 694800 punktow doswiadczenia. Za jego expa na maina mogloby wyjsc 3736 8 lvlowcow-czyli takie 3 pelne servery moglby zrobic!! Jednym slowem MASAKRA!! Jutro ide do baru z pelnoletnia czescia rodziny Klockow uczcic jego sukces.

No... 1szy news. ^^

News:
Po długiej przerwie na Anticę powrócił Payton - chwilowo 4ty Rookstayer na świecie. 'Podobno' nie grał z powodu... zainteresowania się inną grą. Dalej jednak nie zdecydował, czy będzie aktywnie uczestniczył w życiu Antici.

Ty, tam na dole. Czepiasz się :p

Michaello 25-10-2006 10:45

NEWS:
Na Harmonii Deus da Harmonia osiagnal 50 level na Rooku!

Milan ognia 09-12-2006 18:00

[Antica]
 
Mecz:
17:59 You see a football.
17:02 You see GM Manina Antica (Level 2). She has no vocation.

Wyniki półfinałów:
Ndraffa (+)
The Firm (-)

God and Jesus (-)
Teddy Bear Mafia (+)

Finał:
Ndraffa (-)
Teddy Bear Mafia (+)

Finał odbył się w b. dziwny sposób. Był przerywany (mass trap pewnego noobka). Wynik nie był pewien.
Potem dam fotki.

Michaello 16-12-2006 18:59

News:
[CHAR]Czesia[/CHAR] na Rook'u (Harmonia) zdobyla caly citizien addon.
Wyglada to tak: http://images1.fotosik.pl/220/c3f6edd9d55e7312.gif

Michaello 19-12-2006 22:20

News:
[CHAR]Sporro[/CHAR] pobil rekord w Rook'owych deadach :p.

__________________________________________________
@Marcin24
Tutaj znajdziesz informacje o tym...

Michaello 31-12-2006 22:57

News:
[CHAR]Czesia[/CHAR] na Rook'u (Harmonia) osiagnela juz 50 poziom :)

P.S. Wow, juz drugi 50 lvl na Harmoni >.<

praptk 01-01-2007 13:10

[Askara]
 
News:

Na serwerze Askara pojawił się dziś Apprentice Sheng. Niestety dzielnej drużynie nie udało się go pokonać przy pierwszym podejściu. Powodem był po prostu brak doświadczenia w walce z takim stworem na rooku. Życzę szczęścia w walce z nim w przyszłości!

Irenox 05-01-2007 11:53

News
 
News
3 styczen 2007 padl sheng na antice loot to MLW,3gp,mino leather,dead snake
pozdrawiam.

Rocket Slayer 09-01-2007 22:21

Dzis na candii pojawił się apprentice sheng... dedłem go. Tylko magic light wand i mino leather ;/ ale jaka radocha zabic na 11 levcu ;P

Bunny666 12-01-2007 20:36

News

Jak donosi nas specjalny wyslannik Bunny the Lifeguaard dzis na Securze po raz 4 pojawil sie Apprentice Sheng. Niestety nie zostal on jeszcze zlikwidowany pomimo usillnych prob dwoch rookslayerow (lvl 23 i 18) Jakze wiec smieszą nas informacje o pokonaniu przez 11 lvl`e Shenga gdy nie potrafia oni stawic czola 2 zwyklym minosom. Coz wyobraznia czasem kaze pisac rozne bzdurki.

W.S.F. 14-01-2007 00:38

Dziś na Candi pojawił sie po raz 4 Sheng. Niestety nie było to dla mnie przyjemne przeżycie. Pomagałam kolegom, waliłam w niego z łuku i zabiłam, ale przez lag nie mogłam wypić lfa:( Zginęłam, a złodzieje ukradli wanda.

Mic_12 15-01-2007 18:05

Refugia--Sheng Zgładzony--Solo style !
 
Dzisiaj około godziny 16 30 zalogowałem się jak zwykle na obchód Minohell, czy aby nasz przyjaciel Apprentice Sheng się nie pojawił. Zdziwiłem się gdy ujrzałem grupkę kilku rookstayerów 20lvl+. Nie tracąc czasu pobiegłem po lifefluidy i wszedłem w "paszcze minotaura". Zamknąłem się w wąskim pomieszczeniu i odgrodziłem od mino. Po chwile zostałem tylko Ja, Sheng, i 1 hiena. Sheng padł po około 3 minutach. Niestety tym razem szczęście nie dopisało. Nie dość, że z wrażenia nie zrobiłem ani jednego SSa to Apprentice Sheng podarował mi tylko skórę minotaura i UWAGA pusty bag ;( .
Hity mniej więcej prezentowały się tak:
16:32 You lose 30 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:32 You lose 28 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:32 You lose 30 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:32 You lose 25 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.
16:33 You lose 30 hitpoints due to an attack by Apprentice Sheng.

I tak dalej i tak dalej. Powiem tylko, że straciłem około Bp life fluidów.

Pozdrawiam !

Pholtus 20-01-2007 14:46

Aurea
 
News:

Dziś około godziny 14:00, wybuchła wojna pomiędzy nami (MoR) i Hooligansami (15 lvlowe noobki). Chętnych zobaczenia rzeźni, prosimy o przybycie na MH. Będzie fragów, oj będzie:)

Milan ognia 20-01-2007 19:13

Edit regulaminu.

Pan Klocek 20-01-2007 21:08

News


Na Tibia.de na forum posieconym Rookgaardowi trwa dyskusja na temat pewnego screena. Mianowicie ktos pokazal obrazek, ze zlootowal "brass armor" z Shenga. Jak narazie duzo wskazuej na to ze to fake, ale kto to wie.
Dla zainteresowanych link http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=104892

Milan ognia 20-01-2007 21:24

Re: Pan Klocek.
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pan Klocek (Post 1211123)
News


Na Tibia.de na forum posieconym Rookgaardowi trwa dyskusja na temat pewnego screena. Mianowicie ktos pokazal obrazek, ze zlootowal "brass armor" z Shenga. Jak narazie duzo wskazuej na to ze to fake, ale ktoz to wie.
Dla zainteresowanych link http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=104892

Cóż... 6 bp lf'ów to dużo za dużo, czyż nie? Zresztą jak to stwierdził mod, najparwdopodobniej fake. (Niestety nie widziałem ss'a i nie mogę porównać).

Jaszczurek 21-01-2007 19:33

Dziś na serweże Celesta padł Sheng. Loot MLW i mino leather.

17:58 You see a dead minotaur (Vol:10).(nie jestem pewien czy to to ciało ;p)
18:06 You see Wilkle (Level 56). He has no vocation.
18:03 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Tati Zack. He was killed by Apprentice Sheng.

(To nie ja ;p)
GZ dla gracza o nicku Wilke

Vantage 25-01-2007 09:12

http://i20.photobucket.com/albums/b2...ny/sirrart.jpg

Sirblaze zabity przez szczura?

Wydaje mi się, że sam się celowo podłożył... Szczur przecież nie ma takiej siły, żeby przebić się przez pancerz. Może był bez eq?

No ciekawa sprawa . . .


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:18.

Powered by vBulletin 3