Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   World of Warcraft - Official Blizzard Servers (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=183914)

ponczus 07-11-2011 18:46

500 jak 500 zdarza się. Na LK HC i wcześniej na anubie albo na yoggu też się trochę wipowało. Dlaczego według mnie stare naxx? Ze względu na liczyb. 40 typa ogarniętych, którzy nie popełniają błędów (a naxx nie wybaczało) to robi wrażenie. Aber imho nie jest najważniejsze czy encounter był trudny czy nie, ale czy dał ci radość (ale to kurwa zabrzmiało) z ukończenia go. Na przykład taki halion który był trudniejszy niż połowa ICC nawet na HC, był śmiertelnie niesatysfakcjonującym bosem.

Rybzor 07-11-2011 18:49

No właśnie ponczus, bo nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!

Zapewne właśnie to chciałeś nam przekazać. Kochajmy się.

ruszek 07-11-2011 19:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rybzor (Post 2821794)
Ta to jest najśmieszniejsze. Zaloguje się taki ruszek, porobi trochę instancji i questów, wbije ledwo 85, zrobi BH, zabije parę mobów na RBG, a potem ci mówi jakie to te rajdy są banalne, nie zabijając ani jednego bosa na HC, a już nie mówiąc o tych trudniejszych.


Wskaż mi cytatem, gdzie napisałem że raidy (wszystkie) w cata są banalne. Nie miałem czasu żeby robić HC, chodzi po prostu o to, że w*****a mnie gdy obniża się hp i dmg bossów tylko dlatego żeby "nowi mogli od razu raidować trudniejsze raidy omglolsdjsdskdsds". W jakim celu ? Na WoWa logowałem się max. 3-4 razy na tydzień, i to na 3 godziny. Cata fabularnie jest słaby i tyle, nie napisałem że wszystkie raidy HC są banalne, ale oczywiście master rybzor miszcz czytania między wierszami wysuwa jak zawsze bardzo ciekawe wnioski. Gz.

CytrynowySorbet 07-11-2011 20:02

No co jak co, ale progressowanie takich bossów jak lk hc, chogall hc i sinestra wspominam bardzo pozytywnie...

ruszek 07-11-2011 20:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet (Post 2821817)
No co jak co, ale progressowanie takich bossów jak lk hc, chogall hc i sinestra wspominam bardzo pozytywnie...


Chogall bardzo fajny boss ^.^ Ostatecznie go nie zrobiłem, koniec prepaida i jakoś nie kusi mnie by znowu kupić ;/

_WrD_ 07-11-2011 20:52

@ruszek
Cata nie jest słaby fabularnie, przeciwnie, jest bardzo dobry. W porównaniu do WotLK wypada wręcz świetnie, ale fakt, do TBC się chowa. W Cata bolą niekonsekwencje Blizzarda wobec rozmiaru Deathwinga, co jest śmieszne. W cinematicu jednym machnięciem skrzydeł powodował tsunami, które zalało całe Thousand Needles, a jebnięciem głową w ścianę powodował trzęsienia ziemi w całym Azeroth, zaraz potem staje sobie na wieżach Stormwind (te ślady ingame wyglądają śmiechowo), a ingame to już w ogóle jest niewiele większy od drake'ów. Jak spowodował rozjebanie całego Azeroth jednym pierdem, to powinien być kurewsko wręcz wielki, a walka z nim powinna odbywać się na zasadzie "nawalajmy go w tą jedną setną paznokcia u stopy, która zajmuje cały horyzont".
Kto grał w God of War III i pamięta walkę z Kronosem, ten wie o co chodzi.

ruszek 07-11-2011 21:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _WrD_ (Post 2821825)
@ruszek
Cata nie jest słaby fabularnie, przeciwnie, jest bardzo dobry. W porównaniu do WotLK wypada wręcz świetnie, ale fakt, do TBC się chowa. W Cata bolą niekonsekwencje Blizzarda wobec rozmiaru Deathwinga, co jest śmieszne. W cinematicu jednym machnięciem skrzydeł powodował tsunami, które zalało całe Thousand Needles, a jebnięciem głową w ścianę powodował trzęsienia ziemi w całym Azeroth, zaraz potem staje sobie na wieżach Stormwind (te ślady ingame wyglądają śmiechowo), a ingame to już w ogóle jest niewiele większy od drake'ów. Jak spowodował rozjebanie całego Azeroth jednym pierdem, to powinien być kurewsko wręcz wielki, a walka z nim powinna odbywać się na zasadzie "nawalajmy go w tą jedną setną paznokcia u stopy, która zajmuje cały horyzont".
Kto grał w God of War III i pamięta walkę z Kronosem, ten wie o co chodzi.

IMO fabuła jest słaba, ale każdy może mieć inne zdanie. Deathwing faktycznie wygląda trochę śmiesznie, jednak od początku przeczuwano że tak będzie :)

bugajek4 22-10-2012 15:13

Hej, hej. Widzę, że temat odszedł w zapomnienie przez te całe lole i d3 :P tak więc odświeżam z nadzieją, że wypowiedzą się osoby, które jeszcze grają w wowa.
Jak Wam się podoba Mists of Pandaria (?), lore, raidm jak na razie Mogu'shan Vaults, pvp?
Ja od siebie dodam, że wg mnie jest dużo, dużo lepiej niż na cata; lore jest po prostu świetne, często zabawne choć wątpię żeby kiedykolwiek powstał lepszy story line niż ten z Harrison'em Jones'em w cata ;)
Mogu'shan Vaults na normalu dość proste, z Emperorem trochę zabawy było ale za to hc już fajny poziom trzyma :) szkoda, że dungi strasznie łatwe są ale mogło być gorzej. Pvp gram mało więc opinii nie będę wystawiał, jedynie dodam, że bg kopalnie mnie się nie podobają :P
PS
Żeby rozruszać trochę rozmowę dodam:
szkoda, że magów znerfili :D

Vasth 02-11-2012 22:45

Jezeli w starterze wybiore kombinacje rasy i klasy ktora jest niemozliwa dla WotLK to czy bede mogl nią grac? Jest mega promocja na battle chesta za jedyne 20 zl! (empik)
Nie mam tez pojecia czym sie kierowac przy wyborze realmu. Jest jeden ktory jest podpisany jako 'new players' czyli Thunderhorn ale nie wiem czy jest on najnowszy. Bylbym wdzieczny za odpowiedzi.

bugajek4 07-11-2012 16:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vasth (Post 2835334)
Jezeli w starterze wybiore kombinacje rasy i klasy ktora jest niemozliwa dla WotLK to czy bede mogl nią grac? Jest mega promocja na battle chesta za jedyne 20 zl! (empik)
Nie mam tez pojecia czym sie kierowac przy wyborze realmu. Jest jeden ktory jest podpisany jako 'new players' czyli Thunderhorn ale nie wiem czy jest on najnowszy. Bylbym wdzieczny za odpowiedzi.

szczerze to nie za bardzo zrozumiałem co napisałeś na początku, byłoby fajnie jakbyś podał przykład ;p
co do realmu to mogę Ci polecić Burning Legion, dużo polaków, jak dla mnie przyjemny serwer. Gram tam od 2006 i jakoś specjalnie nie narzekam choć wiadomo, noobow jak wszędzie znajdziesz :P

Vasth 07-11-2012 18:20

Np. Undead Hunter ktory jest mozliwy do wyboru w trialu, a nie wiem czy rowniez w battle chescie. Wiem ze taka kombinacja pojawia sie dopiero w Cata.
Wybralem serwer Bloodhoof.

Cygan Slejter 02-11-2013 22:11

Nie ma czegos takiego ze w trialu jest taka kombinacja, a w BCH juz nie. Wszedzie jest to samo

Uther92 23-11-2013 09:53

A co myślicie o WoD ? :evul:

addseo1115 17-06-2015 10:43

That is good suggestions.

csmaniak 19-02-2016 01:03

WoD jest jednym z lepszych dodatków jakie są


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:38.

Powered by vBulletin 3