Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   World of Warcraft - Official Blizzard Servers (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=183914)

Ziemniax 11-07-2008 10:09

Witam...
Chciałbym wypowiedzieć się na temat słynnej gry World of Warcraft oraz wydarzenia mającego miejsce dnia 29.06 br. Wtedy właśnie nastał ten dzień...
Dzień będący jednocześnie początkiem czegoś nowego i końcem...
mojej przygody z WoW-em... ;(

Mówiąc krótko:
Skończył sie pre-paid :(

Ach, ta przygoda z WoW-em...
Gra ta stanowiła przynajmniej 90% mojego życia...
może nawet więcej...
Nigdy nie zapomnę wszystkich moich przygód- chodzenia po Tanaris, kupywaniu przedmiotów w Orgrimmarskim domie aukcyjnym, pokonywaniu bossów w lochach,moich raidów na Karazhan...
W końcu ten MMORPG był dla mnie wszystkim- miałem więcej przyjaciół w grze niźli w prawdziwym świecie...

Teraz pozostała jedynie pustka...

Pokój ;(

_WrD_ 11-07-2008 11:27

@up
Proste - kup prepaida :D

sphinx123 11-07-2008 11:43

Lepiej nie, bo będzie 100% nie-życia XD

Lord Dreathan 11-07-2008 11:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sphinx123 (Post 2173329)
Lepiej nie, bo będzie 100% nie-życia XD

Chcesz powaznie raidowac i byc w progress squad, to musisz byc no life.

KrEmAs KAc 11-07-2008 19:36

Przyjeżdża człowiek 5 dniach i widzie ,że zamknęli temat o wowie :D dzięki kurwa już nie będę musiał wchodzić na te forum :evul:

Lord Dreathan 11-07-2008 19:46

Zamkneli, ponieważ był tam burdel, więc WRD dzięki życzliwości modków otworzył 3 oddzielne tematy, aby wszystko tworzyło logiczny porządek.

eerion 11-07-2008 21:05

Cytuj:

Chcesz powaznie raidowac i byc w progress squad, to musisz byc no life.
Typowy mit cżłowieka, który albo nic nie wie o normalnym rajdowaniu, albo trafił do jakiejś chorej gildii i myśli, że tak jest wszędzie ;)
Na szczęście tak tragicznie nie jest i można połączyć życie z rajdowaniem

Lord Dreathan 11-07-2008 23:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 2174256)
Typowy mit cżłowieka, który albo nic nie wie o normalnym rajdowaniu, albo trafił do jakiejś chorej gildii i myśli, że tak jest wszędzie ;)


Wypraszam sobie. Sugerujesz kvrw@, że nic nie wiem? Jak w ogóle śmiesz tak mówić. Bezczelny waflu. A Ty niby co? Wielce się znalazł wszechwiedzący. Sam gówno wiesz. W zasadzie z większości Twoich postów nie wynikało nic interesującego. Poza tym - nawet własną klasą grać nie potrafisz, więc jakim prawem masz czelność obrażać MNIE. Knucklehead.


Edit: I nie. Nie sugeruj się notką, którą Ci napisałem. Miała być dla kogoś innego.

eerion 12-07-2008 07:16

Cytuj:

Wypraszam sobie. Sugerujesz kvrw@, że nic nie wiem? Jak w ogóle śmiesz tak mówić. Bezczelny waflu. A Ty niby co? Wielce się znalazł wszechwiedzący. Sam gówno wiesz. W zasadzie z większości Twoich postów nie wynikało nic interesującego. Poza tym - nawet własną klasą grać nie potrafisz, więc jakim prawem masz czelność obrażać MNIE. Knucklehead.


Edit: I nie. Nie sugeruj się notką, którą Ci napisałem. Miała być dla kogoś innego.
Powiało grozą :P
Tylko zamiast wkurzania się podaj powód, dla którego rajdowanie = no life.
Bo wybluzgać to każdy potrafi, ale nie o to w tym chodzi.

Lord Dreathan 12-07-2008 10:31

@up
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan (Post 2173335)
Chcesz powaznie raidowac i byc w progress squad, to musisz byc no life.

Bardzo chętnie. Zacznę od tego - że istotnie - nacisk kładziony na raidy zależy od gildii. Oczywistym faktem jest, że każdej z nich zależy na szybkim progressie. Jeżeli wszystko idzie dobrze, z czasem zaczynają coraz bardziej rygorystycznie podchodzić do raidów. Każą być punktualnie, wpisywać się w Group Calendarze (chyba, że go nie używają). Spośród członków raidujących powstaje tzw. core squad, tzn. 25 osób, które są najlepiej wygearowane + mają największe doświadczenie. To oni cisną na nowych bossów. A zakładając, że są już w Sunwell Plateau, powinni (a nawet użyłbym tu słowa - MUSZĄ) być na progress bossie. Zapewne wiecie, że bossy w SWP to twarde skurczysyny i trzeba się naprawdę nad nimi napracować (nie wspominając już o M'uru, który jest w ogóle OP). Nie wiem jak jest w Twojej gildii, i szczerze mówiąc - nie obchodzi mnie to. Z własnego doświadczenia (oraz moich rl przyjaciół) wiem, iż jeśli gildia zaczyna szybki progress, to kończy się przysłowiowe "babci sr...". W Kara/ZA/TK/SSC rzeczywiście nie trzeba być no lifem. Idąc do MH/BT jako progress, trzeba trochę przesiedzieć. SWP.... koszmar.

eerion 12-07-2008 11:30

Cytuj:

Bardzo chętnie. Zacznę od tego - że istotnie - nacisk kładziony na raidy zależy od gildii. Oczywistym faktem jest, że każdej z nich zależy na szybkim progressie. Jeżeli wszystko idzie dobrze, z czasem zaczynają coraz bardziej rygorystycznie podchodzić do raidów. Każą być punktualnie, wpisywać się w Group Calendarze (chyba, że go nie używają). Spośród członków raidujących powstaje tzw. core squad, tzn. 25 osób, które są najlepiej wygearowane + mają największe doświadczenie. To oni cisną na nowych bossów. A zakładając, że są już w Sunwell Plateau, powinni (a nawet użyłbym tu słowa - MUSZĄ) być na progress bossie. Zapewne wiecie, że bossy w SWP to twarde skurczysyny i trzeba się naprawdę nad nimi napracować (nie wspominając już o M'uru, który jest w ogóle OP). Nie wiem jak jest w Twojej gildii, i szczerze mówiąc - nie obchodzi mnie to. Z własnego doświadczenia (oraz moich rl przyjaciół) wiem, iż jeśli gildia zaczyna szybki progress, to kończy się przysłowiowe "babci sr...". W Kara/ZA/TK/SSC rzeczywiście nie trzeba być no lifem. Idąc do MH/BT jako progress, trzeba trochę przesiedzieć. SWP.... koszmar.
Sorka, ale teraz siedzimy w BT i MH.
Moja gildia ma obecnie najlepszy progress na moonglade - w 3 miesiące od 0 do macania się z archimondem (w ten wtorek). Na którym najprawdopodobniej będę. I nie muszę byc no lifem. Starczy, że będę na 2 rajdach tygodniowo (ew. 3 na 2 tygodnie). Chodzi o Mh i BT, SSC/TK to wiadomo rybka (choć ja stamtąd potrzebuje paru rzeczy, ale to inna historia).
I ile czasu wystarczy, że spędzę na wowie?
2* w t5ygodniu rajd - zbiórka od 19 (stawienie się na czas) do 23:30. Wcześniej tylko poty i consumables kupić. Ale kasa sama wskakuje jak używasz profesji. Do tego nie potrzeba czasu.
Raid calendary itd - u mnie tow szystko jest. Zapisanie się na rajd trwa 3 minuty, bo mi się forum gildiowe troche wolno wczytuje. To nie wymaga czasu, nie muszę byc no life. Nadal mam +/- 5 wieczorów by pójść z kumplami na browar, itd.
I mówie to na przykładzie mojej gildii, ale tak samo ma mój znajomy, z PvP serwa, oraz drugi z US.

Slg 12-07-2008 13:00

nie ma raczek, nie ma dual-wielda..
pogralem troche na globcu w nocy na trialu, 8 lvl ne hunter. chyba znowu wroce.


Zostalem poproszony o napisanie tego posta przez Frappera.

Vrael 12-07-2008 14:12

@Eerion: No ale do core squadu chyba nie należysz ;)

eerion 12-07-2008 18:55

Obecnie nie, ponieważ jestem w gildii dość nową osobą.
Ale gadałem dużo z oficerami i na tym opieram swoją wypowiedź.

Bo mnie interesuje ile czasu muszę przeznaczyć na grę :P

Racon 12-07-2008 19:52

Ma ktoś może link do takiego "fake" gdzie jest pokazany warlock w t6 a nizej jest obrazek "after wotlk" i ubrany w jakieś śmieszne ciuszki?
@Down : Tak :> , gdy wyszło TBC tez tak bylo ze zielonki z OL były lepsze od epaxow. Musze tego screena znaleźć, fajny był :P

Vrael 12-07-2008 21:02

Takie włochate? Obawiam się, że mogą nie być fake..

_WrD_ 12-07-2008 22:43

I dobrze - warlock ma za dużo zajebiaszczych armorów więc jeden brzydki(no dobra, wliczając t3 to dwa) dobrze zrobi xD

Khazid 12-07-2008 23:40

Sporo osób mówi o 'trialu'.

Jak można spróbować zagrać na oficjalnym serwerze za darmo? Na razie tylko prywatne męczę ;)



Dobra, rozszyfrowałem to. Skąd załatwić triala? ;d

Racon 13-07-2008 00:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Khazid (Post 2176179)
Sporo osób mówi o 'trialu'.

Jak można spróbować zagrać na oficjalnym serwerze za darmo? Na razie tylko prywatne męczę ;)



Dobra, rozszyfrowałem to. Skąd załatwić triala? ;d

Jak ja wziąłem triala to do privow juz nie wróciłem XD

Gdy to klikniesz Twoje spojrzenie na privy nigdy już nie będzie takie same




EDIT!
MAM!:http://img137.imageshack.us/img137/7867/gg03newgl9.jpg

eerion 13-07-2008 10:22

Na szczęście aż tak źle nie będzie :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:35.

Powered by vBulletin 3