Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   World of Warcraft - Official Blizzard Servers (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=183914)

eerion 15-07-2008 22:33

Kupowanie golda za allegro nie ma sensu.
Dziennie z daily wyciągasz do 400g (jak masz epic flying mounta. Jak nie to tam z 250-300). Jak masz wyrobione na maxa profesje i choć troche recept to też może ci wskoczyć troche g co dzień.
Ja miałem taką sytuację przez ok 1,5 tygodnia, że kupowałem skyfire diamond za 230-270 a sprzedawałem za 350 (-15 prowizji). I tak po 1-3 dziennie :P
Teraz wprawdzie masa ludzi wskoczyła i ceny poleciały od razu w dół, no ale...

PS - dzisiaj MH. Dobiliśmy Azgalora, czy jak tej mendzie na imie. W przyszłym tygodniu MH week i spróbujemy ubić archiego :D

Lord Dreathan 15-07-2008 23:57

@up

Była fajna taktyka na bardzo proste rozłożenie Archiego, jednak niestety z tego co słyszałem już nie da się jej zastosować ;p

eerion 16-07-2008 08:15

Fajna to była takyka, gdy rajd zbierał się do pójścia do shatt a ja zaszarżowałem na archiego. Żyłem 30 sekund. 10 - Ice Block. 19 bo poleciał na resztę, co nie zdążyła przejść przez portal i wracał gdy to zrobili. No i raz mi wyrżnął 18k do papy i tyle było mojej walki :P

_WrD_ 16-07-2008 09:32

Właśnie ściągam patha 2.4.3 ;) Mounty na 30, ale pro ^^

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ivona
I kurwa... I kurwa, ma być ten Auto-Share. Albo ci napierdole.

ps. Właśnie oglądam "The best of WWI 2008", żałuję, że nie oglądałem tego w całości, na żywo. Jeszcze bardziej żałuję, że mnie tam nie było!

Vrael 16-07-2008 11:08

KU*WA! Nie działają już Rocket Boots Xtreme Lite na arenie! Skandal!

Sajrus 16-07-2008 11:36

Uzbieram 40 golda do 40 lvla? :S Jestem Be rogue, z profesjami skinning i leatherworking ;d

Edit: gra ktos tutaj rogalem? Gdzie robi sie ten jeb**y quest na poisony? Szukalem u trenera i nic :C
Pomozcie ;C

_WrD_ 16-07-2008 12:56

@up
Ja na 20 levelu miałem już 100 golda ^^
Właśnie kupiłem Brown Skeletal Horse'a, wygląda beznadziejnie ale za to jaki szpan ^^ Mount na 30 levelu, tego się nie spodziewałem. Wydałem na niego 40g (riding + mount).

Btw za 6 min kończy mi się 1szy miesiąc :< Muszę kupić prepaida, na razie kasy brak...

Lord Dreathan 16-07-2008 12:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 2182081)
Fajna to była takyka, gdy rajd zbierał się do pójścia do shatt a ja zaszarżowałem na archiego. Żyłem 30 sekund. 10 - Ice Block. 19 bo poleciał na resztę, co nie zdążyła przejść przez portal i wracał gdy to zrobili. No i raz mi wyrżnął 18k do papy i tyle było mojej walki :P

CHodziło mi o taktykę, w której cała filozofia polegała na ściągnięciu Archiego do pagórka (wtedy ludzie wywaleni w powietrze dostawali tylko 2k damage'a), i nie było opcji na wbiegnięcie w ogień przez feara :p

Slg 16-07-2008 13:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan (Post 2182498)
CHodziło mi o taktykę, w której cała filozofia polegała na ściągnięciu Archiego do pagórka (wtedy ludzie wywaleni w powietrze dostawali tylko 2k damage'a), i nie było opcji na wbiegnięcie w ogień przez feara :p

bókabuszer.


Battlechest doszedl, 2x prepaid tez. Instaluje po wakacjach, powerlvling do 55 i jak tylko bedzie mozna roluje na Dk, z sentymentu do W3. I nie obchodzi mnie, ze go i tak udupia, liczy sie przyjenosc z gry ^^.

_WrD_ 16-07-2008 13:21

"You have used up your prepaid time for this account. Please purchase more to continue playing"...
Było i się skończyło. Wrażenia? Świetne, to rzeczywiście co innego, niż privy. Wbiłem tylko 33 level - źle zrobiłem, że wybrałem priesta na początek. Strasznie wolno leveluje, po zabiciu dwóch mobków jest oom.
Przerwa od WoWa, pre-paida raczej dokupie.

Z Bogiem.

Serious Sam 16-07-2008 13:26

Problem rozwiązany...

eerion 16-07-2008 19:36

Cytuj:

CHodziło mi o taktykę, w której cała filozofia polegała na ściągnięciu Archiego do pagórka (wtedy ludzie wywaleni w powietrze dostawali tylko 2k damage'a), i nie było opcji na wbiegnięcie w ogień przez feara :p
hmm... My mamy inną, opierającą się na małych grupach. A co do spadania - wszyscy mają się nauczyć, nie ma zmiłuj. no, ale jakbyś znalazł gdzieś rozpis tej taktyki to byłbym wdzięczny. Na wow wiki nie ma

@Serious
mogę

@WrD
lvlujesz shadow?
Przeciez on jak zabije moba dostaje 200% spirit regeneration, więc nie powinno być tak źle ;p
Moi znjaomi przynajmniej nie narzekali aż tak abrdzo :D

_WrD_ 16-07-2008 20:23

@up
Ale ja nie mam za dużo spirita... Biorę itemy z +int, na spirit nie patrzę.

eerion 16-07-2008 21:15

@up:
A to już tylko i wyłącznie twoja wina, że nie zwracasz uwagi na potrzebne twojej klasie statystyki :P

Sajrus 16-07-2008 21:22

:S wie ktos od kogo mam wziasc questa na trucizny dla rogala ? ;< za ch j nie moge znalesc, ja w hordzie ofc ; <

na thott~ sie nie dowiedzialem :<

_WrD_ 16-07-2008 21:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 2183363)
@up:
A to już tylko i wyłącznie twoja wina, że nie zwracasz uwagi na potrzebne twojej klasie statystyki :P

KAŻDY poradnik SP, KAŻDY 70 priest, którego znam, mówią, że intellect przede wszystkim. Po co mi spirit? Jest woda, mana szybciej się regeneruje. A int, nie dość, że dodaje manę, zwiększa szansę na... Zresztą co ja ci będę tłumaczył - grasz magiem i o int wiesz wszystko :P

@down
mp5? Mógłbyś rozwinąć?

Racon 16-07-2008 21:26

2xup:
http://world-of-warcraft.pl/forum/viewtopic.php?t=330

1xup: Ale mu chodzi o mp5 (while casting) pic nie możesz i castowac.Wydajniejszy exp...

Lord Dreathan 17-07-2008 10:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 2183155)
hmm... My mamy inną, opierającą się na małych grupach. A co do spadania - wszyscy mają się nauczyć, nie ma zmiłuj. no, ale jakbyś znalazł gdzieś rozpis tej taktyki to byłbym wdzięczny. Na wow wiki nie ma

Cóż... trudno żeby ta taktyka była opisana, heh - wszystko polegało na wykorzystywaniu buga :) Jak dojdziemy teraz do Archiego to sprawdzę czy nadal działa (jak już wspomniałem wcześniej - doszły mnie słuchy, że naprawili owego buga) i zrobię fotki z opisem.

Vrael 17-07-2008 13:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _WrD_ (Post 2183386)
KAŻDY poradnik SP, KAŻDY 70 priest, którego znam, mówią, że intellect przede wszystkim. Po co mi spirit? Jest woda, mana szybciej się regeneruje. A int, nie dość, że dodaje manę, zwiększa szansę na... Zresztą co ja ci będę tłumaczył - grasz magiem i o int wiesz wszystko :P

@down
mp5? Mógłbyś rozwinąć?

Trzeba się kierować czasem własną głową a nie tylko na poradniki patrzeć. Myślisz, że po co w tierach dla shadow priesta jest spirit? Myślisz, że po co ludzie biorą Meditation talent? Spirit to gówno bez Meditation, ale z nim to naprawdę pomaga (w pewnym zakresie). Każdy end gamowy shadow priest, który twierdzi, że spirit shadow priestowi jest użyteczny jak intelect warriorowi jest zwykłym, pospolitym noobem.

eerion 17-07-2008 14:07

Cytuj:

KAŻDY poradnik SP, KAŻDY 70 priest, którego znam, mówią, że intellect przede wszystkim. Po co mi spirit? Jest woda, mana szybciej się regeneruje. A int, nie dość, że dodaje manę, zwiększa szansę na... Zresztą co ja ci będę tłumaczył - grasz magiem i o int wiesz wszystko :P
Dla ciebie kryt nie jest tak magicznie ważny ;) Dotami nie krytujesz, mind flayem też nie. To czego SP potrzbuje to ciągłość tłuczenia - to zresztą jest najważniejsze dla każdej klasy gdy leveluje. Bo każdy break na picie many/żarcie = 0 expa. I te okresy trzeba minimalizować.

Cytuj:

Cóż... trudno żeby ta taktyka była opisana, heh - wszystko polegało na wykorzystywaniu buga :) Jak dojdziemy teraz do Archiego to sprawdzę czy nadal działa (jak już wspomniałem wcześniej - doszły mnie słuchy, że naprawili owego buga) i zrobię fotki z opisem.
Jasne, byłbym wdzięczny :P.
Choć jak ansza taktyka normalnie wypali, to chyba sie już nie rpzerzucimy (bo archiego możemy już bić w niedzielę). Ale lajt :P

Cytuj:

Trzeba się kierować czasem własną głową a nie tylko na poradniki patrzeć. Myślisz, że po co w tierach dla shadow priesta jest spirit? Myślisz, że po co ludzie biorą Meditation talent? Spirit to gówno bez Meditation, ale z nim to naprawdę pomaga (w pewnym zakresie). Każdy end gamowy shadow priest, który twierdzi, że spirit shadow priestowi jest użyteczny jak intelect warriorowi jest zwykłym, pospolitym noobem.
Podpisuje się pod tym rękoma i prawą nogą.
Lewa jest za a nawet przeciw


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:48.

Powered by vBulletin 3