Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=73450)

huckelbery 24-08-2007 18:58

Witajcie
 
Jedno wam powiem według mnie są 2 rzeczy o których jeszcze na tym forum nie powiedziano

Po 1.
Podobno Drzwi do MM są stworzone z magii i tylko magia moze je otworzyć tak?
A teraz mi powiedzcie jakiego "magika" można spotkać w mino hell czasami???
Apratince Sheng Może otwarcie dżwi jest związane z nim :D

Po 2.
Czy ktoś Się zastanawiał skad sie wzieła ta dziura http://img241.imageshack.us/my.php?image=dziuramo3.jpg
być może kiedys bylo to wejscie do MM które potem zamknięto powiem wam jedno ja i koledzy na ARCANI chętnie sie tą sprawą zajmiemy i jak coś odkryjemy zaraz was powiadomimy :D

Gofin 24-08-2007 19:15

@Up
Mówiło się o obydwóch.

1. Co to są dżwi? Połączenie słoika dżemu z drzwiami? Zamiast konfitur w słoiku, kup dżem za drzwiami! W skrócie dżwi! Otworzysz je tylko za pomocą Apratince Shenga, którego dołączamy do każdego sześciopaku dżwi!

2. Zastanawiałem się nie tylko nad tą dziurą, ale również nad tym skąd się biorą takie dzieci. Sprawdziłeś chociaż do czego prowadziłaby ta dziura gdyby można było w nią wejść? Na ścianę, a co za tym idzie do debuga -,-

czaputa 25-08-2007 21:13

Tajemniczy stalagmit
 
Mam nowe wieści właśnie jestem na Rookgaardzie i pod salą mino maga jest stalagmit ,a pod stalagmitem dziura. Może stalagmit trzeba rozpier... pickiem.
Bo pod stalagmitem jest dziura. Myślę że do sali mino maga.

MasterTusk 25-08-2007 21:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez czaputa (Post 1622290)
HAha myślicie ,że po co jest pick quest ? Myślę że najpierw trzeba rozwiązać ten quest zanim się chcę rozwiązać spike sword quest.;)

a czy starczy Ci na tyle odwagi, by podjac sie questa na PICK???//////////

czaputa 25-08-2007 21:55

A co będziesz tak siedział i myślał kiedy się pojawi uczeń MM . Apprentice Sheng. Ty nic w tej sprawie nie robisz. A sprawdzałeś czy można ten stalagmit rozwalić pickiem ? Wracając do twojego pytania jakbym wiedział ,że pick może rozwalić ten stalagmit to bym się podjął tego questa. Nawet dla sprawdzenia.

Gofin 25-08-2007 22:47

@czaputa
To była tylko ironia. Mam nadzieję, że Twój tekst również był ironią. A sprawdziłeś chociaż do czego by ta dziura prowadziła? Nie? To sprawdź i nie pier*** głupot -,-.

czaputa 25-08-2007 22:53

Ehmm szkoda mi już z tobą gadać twój poziom inteligencji mnie przeraża. Powiem tylko tyle


Apprentice Sheng:

Odgłosy I will protect the secrets of my master! Kaplar! You already know to much
Opis Uczeń słynnego minotaura maga z minotaur hell.
Występowanie Losowy spawn w minohell na wyspie Rookgaard.


Sam sobie przetłumacz te odgłosy ,bo ja wiem co to znaczy.

Ashael 25-08-2007 23:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez czaputa (Post 1622303)
A skąd wiesz ,że za pomocą Aprarince Shenga ? To niby po co jest pick quest ? No, slucham

Pick quest jest po to żeby dostać się do klucza otwierającego drzwi w bear room -.-

@Topic
Wedlug mnie Apprentice Sheng ma coś wspólnego z drzwami do mino maga;) Sądzę że Magic Light Wand (który z niego wypada) otwiera drzwi. To moje zdanie...

pzdr

Marcin24 25-08-2007 23:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez czaputa (Post 1622417)
I will protect the secrets of my master!

Mniej więcej "Będę chronił sekretów mojego mastera tj. MM'a" No, i co z tego?
@Gofin
Trochę skromności, mistrzu :D.
Cytuj:

Wedlug mnie Apprentice Sheng ma coś wspólnego z drzwami do mino maga;)
A według mnie Giertych gra w tibię i ma 100 lvl, tylko nie chce się przyznać.

orromiss 26-08-2007 15:08

Moim zdaniem do mm nie dostaje sie przez drzwi. Pomyslmy. Moze ten teleport wcale nie jest wyjściem tylko wejściem i gdy zabijemy mm bedziemymogli przejsc przez te drzwi.

Marcin24 26-08-2007 22:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez orromiss (Post 1623321)
Moim zdaniem do mm nie dostaje sie przez drzwi. Pomyslmy. Moze ten teleport wcale nie jest wyjściem tylko wejściem i gdy zabijemy mm bedziemymogli przejsc przez te drzwi.

Ale popatrz, na questach zazwyczaj jest "Final Room", gdzie jest już skrzynka z nagrodą, a po niej nie ma już potworków, innych zadań itp.

czaputa 26-08-2007 22:50

Tak przejrzalem mape Tibia Earth i myślę ,że to jest miejsce respa Apprentince Sheng. http://tibia.pl/earth.php?x=32122&y=32053&z=12&q=158.94

Marcin24 27-08-2007 00:33

Cytuj:

Tak przejrzalem mape Tibia Earth i myślę ,że to jest miejsce respa Apprentince Sheng.
Cytuj:

Występowanie Losowy spawn w minohell na wyspie Rookgaard.
Sam zamieściłeś oba posty. A tak w ogóle, to nic nie wnosisz do tematu tym respawnem.

piotrek26111 27-08-2007 12:50

Cytuj:

A według mnie Giertych gra w tibię i ma 100 lvl, tylko nie chce się przyznać.
Nie zdzwiłbym sie gdyby tak bylo, bo przeciez tibia to gra w sam raz jak na jego iloraz inteligencji.

czaputa 27-08-2007 13:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Marcin24 (Post 1624256)
Sam zamieściłeś oba posty. A tak w ogóle, to nic nie wnosisz do tematu tym respawnem.


Lol to ty wogóle tym bardziej nic nie wnosisz. Ja piszę ,że tam może znajdować się miejsce respa Apprentince Shenga. Ten twój post był żałosny:baby::baby::baby:

Gore.spell 27-08-2007 13:22

Apprentince Sheng respawnuje się w carlin quest room. Typek robił screena jak tam był, i to nie był fake, bo miał deada od Apprentince Shenga.

piotrek26111 27-08-2007 13:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gore.spell (Post 1624866)
bo miał deada od Apprentince Shenga.

To trzeba być zdolnym żeby od niego paść.

Grimer 27-08-2007 14:01

Na tibian Earth widac dziwny korytarzyk (TU)
Moje pytanie jest takie czy to zwykły błąd w tibian earth czy cos w tym jest?

Sankar 27-08-2007 14:23

@Up
Coś tam jest jakiś korytarz??? kawałek domu??? zasypane kamienie/dziura(chodzi oto czarne w tym rozwidleniu na południu) ale akurat pod MM to coś jakby było....... podkopem :confused: z części ogólno dostępnej do minoska w pelerynce albo odwrotnie

source 28-08-2007 00:30

Ludzie!
 
NIe wiem czy to już było bo czytałem tylko 93 strony i mi sie odechciało, gdy słuchałem wyzwisk, wypowiedzi typu ,,nie da sie zdobyć spike sworda"... A więc Sword of Fury podobno trzymać może tylko godny i jakiś tam gracz (niepamiętam już)... Nie chodzi tu o to że trzeba go wyeskortować tym tunelem! Chodzi tu o to że gdy ma się już klucz do MM tylko 1 lvl z ilościa expa równą 0 może tym kluczem otworzyć te drzwi! Jeżeli już ktoś to mówił to naprawde przepraszam ale już po 93 stronie miałem dość słuchania spostrzeżeń ,,spike jest niedostępny"...
__________________________________________________ ______________

[CHAR]Aido De'Rooker[/CHAR]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:29.

Powered by vBulletin 3