Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=73450)

Kshaq 05-05-2006 22:43

@up
No jeśli tak piszesz to wiadomo, że nic nie wiesz, bo naprawde nic nie wiesz...
Pisze się Rookstayer, a nie jakiś rookslayer... Jeśli nie wierzysz link w podpisie do mojego tematu.... A jakbyś był Rookstayerem to byś wiedział, że tam jest skrzynka...

=Midnight= 06-05-2006 01:44

Yyyy nevermind, sorki nie zauwazylem PW ;] Skasowac plax :D

Satola 06-05-2006 09:41

Wczoraj na Test Servie usłyszałem pewną ciekawą historie. Podobno tamta 'droga' (od tp do drzwi) to poprostu było przejście GMów. Drzwi były otwierane w jedna stronę (w stronę OD mino maga do Mino Hell). Na początku zdziwiło mnie to ale później jeszcze ktoś powiedział że jak Tibia nie była dobrze 'rozwinięta' to było przejście dla GMów. Nie mam pojęcia czy to jest prawda... ale jakby się zastanowić to MOZE KIEDYS faktycznie była tylko 'droga' dla GMów.

Dallheim 06-05-2006 10:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kshaq
@up
No jeśli tak piszesz to wiadomo, że nic nie wiesz, bo naprawde nic nie wiesz...
Pisze się Rookstayer, a nie jakiś rookslayer... Jeśli nie wierzysz link w podpisie do mojego tematu.... A jakbyś był Rookstayerem to byś wiedział, że tam jest skrzynka...


Noo... zgadzam się z tobą. Przekręciłem wyraz. Ale gdyby nie Stonoga nigdy bym niebył rookstayerem. Bo stonoga to mój rodzny brat i on mnie w to wciągnął. Całe dnie siedzi na kompie ale tego posta pisze tylko dlatego że on wydrukował sobie jakieś texty z książek Tibijskich na kartkę, wziął słowniki i poszedł do 2 pokoju. :p Ja tam niemam takiej głowy do rooko ale coś tam wiem. Ja tam bym nigdy nie zmarnował nocki na ślęczenie przed kompem w poszukiwaniu czegośtam... Wiem że w pokoju MM jest skrzynka ale MM ją przesuwa? Jak tam widziałem to tam jest tylko łóżko, skrzynka nie-qestowa, 2 coal basin i takie jakby biurko jak jest pod biblioteką Seymoura. Ale żeby ją przesuwał??? Jak stonoga wyjdzie z pokoju to sie go spytam no chyba że mi odpowiecie. :p :p :p :p :p :p :p :p

Vantage 06-05-2006 11:27

Hmmm ten cały obi coś mówi o tym, że kupuje szczóry, zajączki, ale nie orki ani humanoidy. Może, gdyby zanieść mu ciało człowieka i próbować sprzedać coś by więcej powiedział? Pokój na górze można również potraktować jako więzienie. Może by zamknął?
Wiem, że to nierealne ;) .

Stary Rencista 06-05-2006 12:56

Powrót
 
Wznawiam swoje poszukiwania, ale czy nie zastanawialiście się tak bardziej poważnie Panowie dlaczego na żadnej ze stronek związanych z tibią odnośnie questów na rooku nie ma nic wspomnianego o możliwości posiadania spike sworda? (nie mam tutaj na myśli całego poradnika krok po kroku jak go zdobyć, ale chociaż takie słowo motywujące o tym że istnieje możliwość posiadania go).
Odnośnie mino maga - załóżmy że ktoś wie jak sie do niego dostać(przeszkodą dobrze znana nam wszsytkim są drzwi, które można otworzyć za pomocą klucza lub "magii") to i tak zabicie go mogłoby stanowić "mały" problem. Otóż ktoś wspominał na forum że można byłoby go rulować i później chyba znana nam metoda up/down wykończyć z poison arrowsów:lucznik: . Niestety zrulowanie go jest niemożliwe, mino mag musiałby wdepnąć we własne energy field(chyba że tak może zrobic - także jak coś to zwracam honor). Kolejną rzeczą byłby loot - istnieje możliwość że wypadnie nam Wand of Cosmic energy.
Tak samo również jakby istniała możliwość dostania sie do ghoula to zapewne Pan Sunrise posiadałby już dawno Scale Armor(które dosyć stosunkowo często wypada) jak i również life ring(a jak każdy z nas wiem jeszcze nikt nie powiedział że na rooku można mieć pierścien).
Podsumowując wynikałoby z tego że choćbym przekopał cały rook to i tak nie znajde wejścia.:(
Ten post niech nikogo niezniechęci(sam będe szukał odpowiedzi) ale napisałem go bo próbuje troche myśleć "realnie".;)

Vader452 06-05-2006 21:10

:) Mam nowe tropy a mianowicie znalazlem pewną książeczke zapisaną językiem orków :) Treść :

Taka arash ouk karak minotaur
batash ferut out taka
minotaur karakim kiskesh
ORC BUTA BANA
BUTA BANA

Kto przetlumaczy???

Znalazlem też drugi trop :

Kiedy poszedlem obejrzec spikesworda na wysepce zwrócilem uwagę iż nie pisze tam Spike Sword tylko Sword Of Fury ;) Więc może nalezy sie pytać NPC o sword of fury :) Mam nadzieje że pomogłem :)

Kshaq 06-05-2006 21:21

@up
Niestety nie pomogłeś, bo książka była na forum tłumaczona wiele razy, a napis przed Spike Swordem chyba każdy kto chce go mieć zna na pamieć. Szukaj dalej , a może coś znajdziesz...

Vader452 06-05-2006 22:08

:(

No Cóż....szukam dalej :p Prowadze małe śledztwo na Morganie i wszyscy którzy mają jakies informacje lub chcą mi pomóc rozwiązać zagadke moje gg - 6673155

Morbom 07-05-2006 02:22

bardzo duzo wiecie i mam nadzieje ze rozwiklacie w koncu ta zagadke..
Codziennie bede tutaj zagladal :)

Posklejajcie to jakos w kupe

Jordan rookguardion 07-05-2006 12:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vader452
:) Mam nowe tropy a mianowicie znalazlem pewną książeczke zapisaną językiem orków :) Treść :

Taka arash ouk karak minotaur
batash ferut out taka
minotaur karakim kiskesh
ORC BUTA BANA
BUTA BANA

Kto przetlumaczy???

Znalazlem też drugi trop :

Kiedy poszedlem obejrzec spikesworda na wysepce zwrócilem uwagę iż nie pisze tam Spike Sword tylko Sword Of Fury ;) Więc może nalezy sie pytać NPC o sword of fury :) Mam nadzieje że pomogłem :)


niestety te książki już były tłumaczone wiele razy (ale wciąż nie moge trafic na ich tlumaczenie) a że tam jest sword of fury to też już wszyscy wiedzą niestety nie pomogłeś :(

Gold Raven 07-05-2006 13:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jordan rookguardion
niestety te książki już były tłumaczone wiele razy (ale wciąż nie moge trafic na ich tlumaczenie)

Niestety jesteś w błędzie. Przetłumaczono jedynie książkę, w której jest spis przedmiotów, pozostałe dwie są nadal nieprzetłumaczone. Książki można znaleść koło bear room'u.

Kshaq 07-05-2006 13:30

Cytuj:

Niestety jesteś w błędzie. Przetłumaczono jedynie książkę, w której jest spis przedmiotów, pozostałe dwie są nadal nieprzetłumaczone. Książki można znaleść koło bear room'u.
Niestety ty jestes w błędzie, bo te książki były już tłumaczone... Ta książka mówi o tym, że Minotaury więzią Orci, i Orci mówią, że Minotaury są złe, i że Orci się zbuntują... Jak znajde dokładne przetłumaczenie to potem dam edita...

@Edit
Najpierw link do tematu z przetłumaczeniem książki (pierwszy lepszy, bo ich było już pełno):
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=50811

A teraz tłumaczenie książki:
Minotaur nas tu więzi
My go nie lubic
Minotaur zostanie zabity (przez nas)
Orki się zbuntują
Się zbuntują

I to by było na tyle...

Kali rookstayer 07-05-2006 19:48

mino mag
 
Zauwazylem wasze wielkie zaangażowanie w probie rozwiazania tej zagadki (w szczegolnosci stonoga i kshaq)wiec postanowilem przylaczyc sie do waszej akcji i zrobilem sobie rookstayera na azurze.Jednak wedlug mnie drogi do mino maga nie powinnismy ,,szukac'' na rooku ale na mintwalin.Jak mowia ksiazki to wlasnie tam znajduje sie teleport ktorymi wspomagane byly posilkami minosy z mino hell.Wiec proponuje najpierw przeszukac(przepickowac) cale mintwalin i dopiero gdy tam nie bedzie zadnego tp do mino hell(komnaty mm) probowac szczescia na rooku.Gdyby juz ktos znalazl ten tp to bez problemu(po teleporcie do mm) udaloby sie go zabic mozliwe ze tam bylby teleport do sofa i wtedy mozna by bylo go przezucic przez rzeke do rookstayera;].Gdy odhakuje swojego chara sprobuje z qmplami przeszukac mint ale niech kazdy sprobuje osobno i podzielimy sie informacjami razem przez gg lub forum

Stary Rencista 07-05-2006 20:22

@Kali rookstayer
Moim zdaniem drogę do Mino Maga można tylko i wyłącznie szukać na rooku(o ile wogóle istnieje)...
"Pickowanie" Mitwalin nie ma sensu...
Nawet gdyby Ci się udało to niewiadomo czy akurat teleport znajdujący się w komnacie mino maga prowadzi do Spike Sworda...
To chyba na tyle...;)

Kali rookstayer 07-05-2006 20:30

no nie wiem
 
nie jestem pewny tego co mowisz
pomysl sobie ile ludzi przeszukalo juz rooka od wschodu do zachodu i od polnocy do poludnia a jeszcze nikt nie wpadl na pomysl zeby sie glebiej zapuscic w mint. sorry za double miss click

Kali rookstayer 07-05-2006 20:33

no nie wiem
 
nie jestem pewny tego co mowisz
pomysl sobie ile ludzi przeszukalo juz rooka od wschodu do zachodu i od polnocy do poludnia a jeszcze nikt nie wpadl na pomysl zeby sie glebiej zapuscic w mint.Na podstawie przeczytanych ksiazek jestem prawie pewnie ze na mint jest tp do mino hell pisze w nich ze minosy z mint teleportowaly sie do mino hell aby tam pomoc swoim rowiesnikom.Wiec teleport istnial i moze istnieje

Stary Rencista 07-05-2006 20:41

Może i masz racje, w takim razie życze Ci powodzenia:)

Ps. Ja i tak się trzymam swojej teorii - jak szukać dojścia do Mino Maga to tylko na rooku...;)

Jordan rookguardion 07-05-2006 22:02

dzieki za tłumaczenie Kshaq a wiesz moze co jest napisane w tej trzeciej (nie tej liscie przedmiotow)??
8o

Zito 07-05-2006 22:11

< deleted >


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:43.

Powered by vBulletin 3