Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=73450)

Pan Klocek 24-04-2006 12:56

Na litosc boska, czy jakis moderator to wogole czyta??? Poprosze o kilka banow i o kasacje tych nedznych postow.....

Kerin Tale 24-04-2006 13:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
Na litosc boska, czy jakis moderator to wogole czyta??? Poprosze o kilka banow i o kasacje tych nedznych postow.....


a niby dlaczego ?? Masz coś przeciwko ciekawości ?? Ja osobiście nie i nie sądzę aby większość też coś przeciwko miała. Jeśli według Ciebie ten quest jest zamknięty to poprostu daj wiarygodny dowód i wtedy będzie można zamknąc temat. A jak takiego dowodu nie masz to albo napisz coś sensownego albo nie pisz wcale :)

MaveriC 24-04-2006 14:26

a myslalem ze idioci obrodzili tylko w 06....ale widze ze starszy uzytkownik tesh dal sie poje**** ....yhhhh
Dowodu nikt ci nie da.....ten quest to bzdura zamknieta dawno temu!
ale jesli jush chcecie robic ten topik! to zbierajcie idiotow..z tego forum.....niech nie zakaldaja bzdurnych topow!

niech ten bedzie .....taki jak jest ....

Ghinus 24-04-2006 15:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kerin Tale
a niby dlaczego ?? Masz coś przeciwko ciekawości ?? Ja osobiście nie i nie sądzę aby większość też coś przeciwko miała. Jeśli według Ciebie ten quest jest zamknięty to poprostu daj wiarygodny dowód i wtedy będzie można zamknąc temat. A jak takiego dowodu nie masz to albo napisz coś sensownego albo nie pisz wcale :)

"Panowi Klockowi" chodziło chyba o usunięcie Czat Debile.

sir Celion 24-04-2006 16:02

Jak chcecie to se sciongnijcie mapki z tibia.org.pl i wklejcie do tibi tam jest prawie wszystko odkryte.Na minie jest gleboko pod thain mainvlin(czy jakos tak) tam so wszystki rodzaje minosuw i orcuw i krul(taki slim) jak go zabijesz to sie robi teleport do rooka(ten co strzeze MM).A wienc jak chcecie miec SS na rooku to se go zdobędzcie i przyniescie.
A i zeby nie bylo ze nie zrobilem ss to se wejdzcie do zdjendzc na tym forum.

A to wszystko to mi kolega opowiedal :faceoff:
:berserk:

Ozurtes 24-04-2006 16:26

Że niby zrobiłeś SS i masz go na rooku?

Sagim 24-04-2006 16:56

1.Gdyby nie bylo ssa na rooku to by pousuwali ksiazki ktore o tym muwia.
2.Jak sie komus nie podoba to niech s*******a z tego forum.
Takie jest moje zdanie

Dark Sorcer 25-04-2006 12:29

Kapitan
 
Podobno jest taki quest na salami
i tam tez dostaje sie list od jakiegos kapitana (nie pamitam jakiego bo dawno wykonywalem go ) moze w niczym nie pomoglem ale moze to cos pomoze :p
kapitan sie nazywa cos na I chyba nie wiem dokladnie jak go wykonam to napisze ...

Ghinus 25-04-2006 17:28

Chyba myślisz o Kapitanie Igluage, czy jakoś tak.
Jest temat o nim na forum.

@edit
Nazywa się on CAPTIAN IGLUAGE-qest czy zamulenie CipSoftu?

Helixaw 25-04-2006 22:39

Missclick :S delete plax

Legendarny Banita 27-04-2006 10:12

Nie wiem czy cos pomoge, ale...

09:20 Elite Rookstayer: hi
09:20 Amber: Oh hello, nice to see you Elite Rookstayer.
09:20 Elite Rookstayer: book
09:20 Amber: Do you bring me my notebook?
09:20 Elite Rookstayer: what is it?
09:20 Amber: Too bad.


O co jej chodzi?

Taki sobie Ktos 27-04-2006 10:39

Ambr pyta się,czy przyniosłeś jej jej notes.Wygląda na qest,ale niewiem jaki :/....aha juz wiem....ale qest spoiling...powiem tylko ,ze związane jest to z pewna książką i mieczem :)

Legendarny Banita 27-04-2006 13:02

O to mi chodzi ze sie pytam ( sie :what is it ?) co w tej ksiazce na pisala a ona : "za duzo zla ;
bo w niej opisala gwiazdkami pewnych npc..

Helixaw 27-04-2006 14:04

Hehe, nie "za dużo zła" tylko coś a'la "szkoda" ;)

*Dibov* 27-04-2006 17:46

Osobiscie mysle ze wy Rookstayerzy jestescie juz bardzo blisko rozwiazania tej zagadki (sam niegdy nie mailem Rookstayera, a moze szkoda :) ). Ciesze sie ze juz jestescie tak blisko z tego powodu ze moj kolega tez ma troszke informacji na temat tego miecza poniewaz jak mowi Byl juz na ghulu na roku (nie domagajcie sie odemnie zebym go zapytal jak to zrobil pytalem go ale nie chcial mi powiedziec). Jezeli chcecie dowodu ze tam byl mozna to bylo kiedys sprawdzic na Tibi.Com, teraz niestety juz znikl mu ten ded i niekt mu nie wierzy. ON PADL NA 4 LV NA GHULU A PRZECIEZ TO NIE MOZLIWE 8o . Szkoda ze znam go tylko z Tibi. Gdybym znal go z rl napewno mielibyscie wlasnie odpowiedz jak dojsc do Ghula na Roq:( . To chyba tyle dzieki. Aha jeszcze 1 ma on pewna ksiazke w ktorej pisze ze klucz jest w podziemiach beer roomu. I o co mu chodzi ?? :P

Mysterious Flash 27-04-2006 18:09

Cytuj:

Ciesze sie ze juz jestescie tak blisko z tego powodu ze moj kolega tez ma troszke informacji na temat tego miecza poniewaz jak mowi Byl juz na ghulu na roku (nie domagajcie sie odemnie zebym go zapytal jak to zrobil pytalem go ale nie chcial mi powiedziec). Jezeli chcecie dowodu ze tam byl mozna to bylo kiedys sprawdzic na Tibi.Com, teraz niestety juz znikl mu ten ded i niekt mu nie wierzy.
Ja też mu nie wieże ^^ A tu mu tak? Pewnie kituje.
Z tego co pamiętam (nie wiem czy to prada) to kiedys w katana room (obok ghoula) jak sie chodzilo tak jak on (ghoul :P) przez dluzszy czas i pomylilo sie krok, to zaczynał wariowac i szybko sie leczyc^^. Nie wiem czy to prawda, nie pamitam.

Cytuj:

Nie wiem czy cos pomoge, ale...

09:20 Elite Rookstayer: hi
09:20 Amber: Oh hello, nice to see you Elite Rookstayer.
09:20 Elite Rookstayer: book
09:20 Amber: Do you bring me my notebook?
09:20 Elite Rookstayer: what is it?
09:20 Amber: Too bad.


O co jej chodzi?
Ona zawsze tak gada ja sie mowi nootebook, a potem jakies bzdury.:p

Venderer 27-04-2006 18:21

@Edit, Up
Ahh nie zauważyłem, że napisałeś już to samo co ja :P Sorki...


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Helixaw
Hehe, nie "za dużo zła" tylko coś a'la "szkoda" ;)

Dokładnie "Too bad" to jest związane z tym jej:
Ona:"Czy przyniosłeś mi książkę?"
Ty; Ble ble ble ble nie na temat :P
Ona: Ah szkoda ;/

Ona tam oczekuję odpowiedzi YES, na każdą inna reaguje jak na odpowiedź NO.

*Dibov* 27-04-2006 18:29

Jestes Tego Pewien ze kituje ja widzialem na wlasne oczy killed by ghul at lv 4. Sam nie moglem uwierzyc i zastanawiam sie jezeli to klamstwo jak on to zrobil ?? :>

Mysterious Flash 27-04-2006 18:39

No szkoda ze zniknelo. Screen? Film? Jakis inny dowod? Gdybym sie dostal do teko pokoiku odrazu bym dal screena. A moze masz nick tego goscia? Daj na PW.
PS. Ktos pisal, ze GM powiedzial ze do ghoula na rooku nie mozna wejsc, ale to pewnie tylko wymysł.
PS2. Czemu rookO a nie rooku??

Helixaw 27-04-2006 18:43

Właśnie coś mi zaświtało... Mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie z katana room? Cały pokój wraz z ghoulem :) Nie mam charka na rooku a 1lvl raczej tam nie dojdzie :P [email protected]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:16.

Powered by vBulletin 3