Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Dla knighta Hmmm ;> (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=185998)

RobjeBuendy 23-07-2008 00:42

Dla knighta Hmmm ;>
 
Jak każdy wie paladyni mogą używac Assassin Stars (atk:60) niszczą sie po któryms uderzeniu hity z nich sa kolosalne.
tak więc chcę sie z wami podzielić moją propozycją na kolejny update
No to tak skoro ci paladyni mogą używac takiej broni, to dlaczego by niemogły zaistnieć w tibi takie bronie po 60 atk na 80 lvl dla rycerzy i inne na niższe lvle tyle że z mniejszym atakiem
bronie te by mialy conajmniej po 1000 uderzeń poczym broń sie psuje i naprawiac by je można bylo np u kowala w kazordoon za 10k , czemu 10k ?? skoro paladyni płacą 10k za 100 assassin stars to knight by mogl zaplacic za naprawe 10 k za bron 60 atk z 1000 uderzeniami :]

Hmm jak ktos czegoś nierozumie to prosze napisac wytlumacze jeszcze raz ;p
srry ale niejestem dobry w takich sprawach

wiem robie błędy poprawcie mnie jezeli macie nato ochote

Komentować ;]

Khar 23-07-2008 09:15

A może po prostu niech Ice Rapier nie pęka po pierwszym uderzeniu tylko po kilku jak assasin stars. Ma tyle samo ataku...

juran_se_spychowa 23-07-2008 09:27

up@

Nie każdy wali ze sworda -.-

topic@

super pomysł... byłą by jedna broń z każdego typu umiejętności (sword/axe/club) która rozpadała by sie po 1000 uderzeniach bo troche wkurzają hity paladyna za 600+ ;/

Trampols 23-07-2008 09:59

No tak, ale paladyn ma swoje wady. Pomysł jest dobry, ale wątpię żeby był zrealizowany. Teraz jest "balance" postaci i jak na razie nikt nie narzeka.

Andrealfus 23-07-2008 10:35

ja narzekam, bo nudzi mnie w kolo od lat huncenie tego samego, wielkie bog raidery dodali... dostan sie tam...

Murinus 27-07-2008 18:24

Hmm autor idiota? Ty knighta nigdy chyba w rękach nie miałeś. Wkurzają Cię hity po 600? A mnie wkurza kombo knighta za około 2k~, jakim sposobem zapytasz pewnie, EXORI GRAN, wali trochę mniej niż palek, ale za to może jebnąć 8 potworów naraz, napisałem o combo za 2k bo raczej nikt nie bloczy więcej niż 3-4 dle.

juran_se_spychowa 27-07-2008 18:41

up@

buhahahahahaahaha... pokaż mi knight'a który wali combo za 2k+ (no oprócz EO czy Sero~). PS. Knight walnie na raz 8 potworków a paladin 2x jak nie 3x tyle -.- (exevo mas san) + do tego assasin star'y... a i do tego mogą używać SD ale to już żal bo hity po 50+ ale są, knight takiego urozmaicenia nie ma -.- na amunicje i bronie też narzekać nie musicie bo w ostatnich up'ach troche wam tego dali, obecnie paladin to jest profesja, która ma chyba najmniejsze waste przy solowaniu silniejszych potworów... więc w moim odczuciu, paladin jest za silny. pozdro
Juran

ciunki 27-07-2008 18:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Murinus (Post 2201784)
Hmm autor idiota? Ty knighta nigdy chyba w rękach nie miałeś. Wkurzają Cię hity po 600? A mnie wkurza kombo knighta za około 2k~, jakim sposobem zapytasz pewnie, EXORI GRAN, wali trochę mniej niż palek, ale za to może jebnąć 8 potworów naraz, napisałem o combo za 2k bo raczej nikt nie bloczy więcej niż 3-4 dle.

Do ubicia 3,4 dli na raz potrzebujesz hmmm.. 4,5 e gran(zakladajac ze hity to 400-500+), spalajac 1360, 1700 many, do tego dochodzi leczenie :>.Oczywiscie co ture e grana nie walniemy ,no chyba ,ze posiadamy 144+Lvl to wtedy z full many 2x e gran , nastepnie manasujac( bo mamy 0 energi:(, ) sie hmm przez jakies 2-3 tury to 6 sec +2 sec miedzy tymi exori gran co byly na poczatku ,a wiec postoj sobie paręnaście sec przy 3,4 dlach i zobacz ile hp stracisz. Wydaje mi sie ze to jest dobre rozwiazanie dla 204 Ek ( 3x e gran ). Tylko teraz nasuwa sie pytanie: Gdzie wbic ten 204 lvl z profitem ;)

Oczywiscie tutaj wzielem pod uwage 144 lvl ek, a rp 80 lvl frosty z takim expem( jak na 80 lvl) ,a waste to jakies 10-15k/h liczac ass+ softy i mp czyli tyle co Ek na ktory wyda podobna cene na same manaski z expem o wiele wolniejszym :<
Jeszce prosze wziac pod uwage roznice lvli a szybkosc expa dla profesji

Pozdrawiam
@ DOWN
Bocic to nie zabardzo , ale knajt musi(powinen :D) skillowac i o wiele wolniej idzie skill niz rp ( oczywiscie rp musi za to placic ale nawet nie wyskilowalny rp osiagnie 90 dista bez problemu, knajt zapewnie tezby osiagnal ale to na bardzo wysokim lvlu )Jeszce nie porownujac kto ma lepszy dmg zakladajac ze bronie maja po tyle samo pkt ataku
Ktos tam napisal ze kazda prof ma wady i zalety
Zalety Ek
- o ja ,duzo hp, omg ,no nie moge ( ale co z tym zrobie jak ma sie powiedzmy 3k hp ? Wezmiesz 3 Demce solo i bedziesz nawalac exori gran po hmm 270?I leczyc tymi super potionami za 6.2k bp dajace 700-900 hp ?:>
- Duzo capa : hurra pojde zbierac chain armory na ofa
Wady:
Idz na demce :>
Zalety Rp
Ass 100/10k i to nie jest duzo zakladajac ze starcza na 45min ( raczej wiecej) + softy + ewentualne manaski ( nie duzo )
Rp posiedzi np 10h na demcach zwastuja 140k~na ass 25k na softy + manaski ( nie wiem ile ale wydaje mi sie ze 30 bp styknie) =195? Wnioskujac czy nie warto huncic na demcach palladynem ?
Tak czy siak Ek w pewnym monecie przestaje sie rozwijac i expi jak 80 rp na frostach, majac czasem profit

Tutaj mamy profit :>
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=36929&page=1163
Post Hugx
Wiec slucham gdzie z takim expem knight z takim samym poziomem z profitem ma szanse Solo ?

--Cienius-- 28-07-2008 09:31

Dziwia sie ze knightci botuja a niech zobacza na czym musza expic zeby wbic np 100 lvl... zeby expic na quarach cy dlach potrzebna kassa a taka da sie tylko na gownach typu rzufje zdobyc

Monte 28-07-2008 10:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez --Cienius-- (Post 2201962)
Dziwia sie ze knightci botuja a niech zobacza na czym musza expic zeby wbic np 100 lvl... zeby expic na quarach cy dlach potrzebna kassa a taka da sie tylko na gownach typu rzufje zdobyc

To niech zbierają loot i go potem sprzedają. Każda profesja ma wady i zalety więc przestańcie już kombinować, dzieci apdejta.

adrianeczeqq 28-07-2008 11:28

http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...postcount=9634
149~pall na Goroma Demonach solo

A niech ktoś kurwa powie że palek ma źle -żadna inna profesja tak nie wyrobi a na pewno nie knight...+ z tą ilością hp małe ryzyko deda w porównaniu z magami

Brtek00 29-07-2008 01:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Khar (Post 2194514)
A może po prostu niech Ice Rapier nie pęka po pierwszym uderzeniu tylko po kilku jak assasin stars. Ma tyle samo ataku...

wiesz ze teraz ice rapier ma (Atk 42 + 18 Ice)

Tibijczyk222 29-07-2008 09:33

ZAL
Co wy wogóle mówicie <pall pro lepszy od knighta>
wymiencie chociaz 5 pallków 250lvl+

Marecki666 29-07-2008 11:13

Kiedyś było może kilku palków 200+, teraz jest więcej, no ale wtedy większość 200+ to byli EK i MS/ED, po update trochę się wyrównało.

maciejd14 29-07-2008 11:18

Angel of Distans 314 rp
Judge Chia 313 rp
Jeet 291 rp
Darkseph 282 rp
Heriss 276 rp

prosze masz 5 rp powyzej 250 lvl
to nie chodiz o sam lvl tylko o to jak sie expi palkiem a jak knightem
palla na frostach robi na looz 200k expa na h na frostach z zyskiem lub malym waste

a knight takiego expa nia wyciagnie chyba ze oplaci jakiegos siochera by go sichal na 2-3 frostach i gran a to jest super waste

ciunki 29-07-2008 13:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez maciejd14 (Post 2203751)
Angel of Distans 314 rp
Judge Chia 313 rp
Jeet 291 rp
Darkseph 282 rp
Heriss 276 rp

prosze masz 5 rp powyzej 250 lvl
to nie chodiz o sam lvl tylko o to jak sie expi palkiem a jak knightem
palla na frostach robi na looz 200k expa na h na frostach z zyskiem lub malym waste

a knight takiego expa nia wyciagnie chyba ze oplaci jakiegos siochera by go sichal na 2-3 frostach i gran a to jest super waste

250 lvl Rp to postaci ktore zaczynaly zapewnie za czasow kiedy speary spadaly na ziemie a ass nie bylo wiec poczekajmy jakis rok to zobaczycie wysyp Hlvlowych Rp

Capality 29-07-2008 14:08

Paladyni od 250 wzwyż

Angel of Distans
Judge Chia
Jeet
Darkseph
Heross
Herganon
Xolanesi
Arioc Scalp
Sir arthos
Sliccery
Fire Blood Brother
Wilmoz
Katrila
Nygans
Maziajka

..::QRAS::.. 29-07-2008 15:17

Tak sobie myslac jak by obecnie ulepszyc najta (mozliwe ze nie realne jak na cipsoft) lecz dodal bym wladanie 2 broniami, bylo by to bardzo dobre rozwiazanie wtedy sila zwiekszyla by sie 2-krotnie, leczenie i reszta problemow mogla zostac jak jest ?

Pancho666 29-07-2008 15:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. (Post 2204056)
Tak sobie myslac jak by obecnie ulepszyc najta (mozliwe ze nie realne jak na cipsoft) lecz dodal bym wladanie 2 broniami, bylo by to bardzo dobre rozwiazanie wtedy sila zwiekszyla by sie 2-krotnie, leczenie i reszta problemow mogla zostac jak jest ?


B dobry pomysł aczkolwiek znów bysmy słyszeli u inych prof RETIRED RETIRED.. :baby:

Manis 29-07-2008 16:09

Władanie dwoma brońmi to bardzo dobry pomysł. Do tego hity dwa razy mniejsze, ale hit na sekunde (oczywiście tylko gdy mamy dwie bronie). Broń zajebista 1000 uderzeń? Gieniusz. Ale naprawa z musiała by wynosić tyl co z 330 assów bo palki by płakały -.^.

Ogólnie knight to teraz postać do walenia potworków z ~400 exp.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:09.

Powered by vBulletin 3