Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Test Serwer otwarty (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=2350)

Dan the Automator 18-01-2004 20:25

Test Serwer otwarty
 
Test serwera został otwarty, i wszyscy gracze są zaproszeni. By się zalogować należy w "options Menu" wybrac "network", a następnie aktywować "test server login". Wtedy juz można się logować na test.

Edit

Test serwer nie jest juz dostepny.

Dr. Omader 18-01-2004 20:30

Wszystko fajnie tylko szkoda że ciężko jest się wbić, nawet dla PACC. Ciekawe jak długo będzie online??

U DIE ON TEST!!!

A wszystkiego z Dobem się dowiedzieliśmy na super kanale IRC: #tibia.pl - zapraszam!!!

[ALIGN=center]#tibia.pl - ZAWSZE NA CZASIE, ZAWSZE W PORE, ZAWSZE PIERWSI!!![/ALIGN]

Dla fanów chata podaje linka do strony MatKusa na której jest IRC w formie chatowej;p: Matkus Tibia Site

MaRiO 18-01-2004 20:31

No to zycze milego pekowania i dobrego lootu z ludzi :) , jezeli ktos sie zaloguje bo mi sie nie udalo :(

[ALIGN=center]#tibia.pl-BADZ ZAWSZE NA BIERZACO!!! [/ALIGN]

kotomaniak 18-01-2004 20:33

Jeee. Wreszcie sie wyrzyje. Może akurat na tescie będe miał full SD? I podueluje z kumplami do deada. Żyć nie umierać!!!

Dan the Automator 18-01-2004 20:40

<d0bo> #tibia.pl - tego nie da Ci nawet FAKT ;)


Polecam IRC'a - naprawde warto :D Świeże newsy, gorące dyskucje, wpsaniały klimat ;)

Bobercjusz 18-01-2004 20:42

Czyżby szykował się jakiś update?
Bo jeszcze nigdy test niebył włączony od tak sobie!!

Dr. Omader 18-01-2004 20:47

Propo update to najwyżej chodzi o korekte tych bugów których wykryto koło 300. Nowych drastycznych zmian raczej nie bedzie.

A test był przed postawieniem Danubi także ale wątpie żeby stawiali nowy server, bo tyle co hiberne walneli.

$corcerer 18-01-2004 20:52

Może wreszcie przywrócą Ghoula i monka........

Soly 18-01-2004 20:55

przepraszam ze tak muwie ale tam nie ma takiego pliku options menu to jak mam sie tam zalogowac?

Gonzo von Krenzel 18-01-2004 21:06

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
rozpisałem się strasznie dałem odpowiedz a tu "Nie można wyświetlić strony" X(
--------------------------
Może w końcu zmienią ten system czaszek, który większości (w tym mi) nie zabardzo się podoba.
@re up:
Nie można tego lepiej wytłumaczyć niż zrobił to Dobo =).
Wejdź w tibie potem w options potem w network zaznacz "test server login" (nic innego tam nie bedzie :D ) i daj OK potem też OK i się normalnie zaloguj.

Alchemiko 18-01-2004 21:09

Moze przywruca dane z przed save serwa :D
heheh, bylbym o dead do przodu :D

tyle ,ze musieli by to zrobic z wczoraj, bo dead mialem pare minut przed dzisiejszym save :/

Bofedojo 18-01-2004 21:31

Cytuj:

Jeee. Wreszcie sie wyrzyje. Może akurat na tescie będe miał full SD? I podueluje z kumplami do deada. Żyć nie umierać!!!
Ejj czy na tescie sie traci exp i looot?Bo tak chcesz umierac.

Do kiedy on bedzie?

I cos tam jest oprocz tego ze jest np. stado demonow?

MatKus 18-01-2004 22:58

na teście traci się exp i loot. Ale tracąc coś na teście nie tracisz tego na normalnym, więc możesz się nawet zrookować, a na normalnym serwerze dalej masz tą samą postać :)

A co do updateów, to faktycznie błędów ponoć jest po updacie masa. Ponoć mają też zmienić system czaszek, bo zbyt wielu ludzi twierdzi, że mimo dobrych chędzi trochę niewypał z tym jest (i ja też tak sądzę). No i wspaniały monk może wróci... who knows...

Kael 18-01-2004 23:52

Może i bylo wytłumaczenie ale jesli cos tam zdobende to bende cos z tegi miec?

EDIT:niech monk wraca albo nie ale wole zeby byly jakies jeszcze lepsze monstry jako sumony np. elf arcanista,beholeder,vampire. moze to nawet duzo wymagac ale zeby bylo wiecej tego do sumonowania !!

Gimlos 19-01-2004 15:20

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Dobo
<d0bo> #tibia.pl - tego nie da Ci nawet FAKT ;)


Polecam IRC'a - naprawde warto :D Świeże newsy, gorące dyskucje, wpsaniały klimat ;)
qrde tak sie dobo i dr omader chwala a nie powiedzieli kto te wiesci na irca przyniosl :P
tak poza tym na tescie uslyszalem ze zostal zmieniony system czaszek, ale jak - tego juz nikt nie wiedzial

Dejvo 19-01-2004 16:39

Test Server z jednej strony full wypas, z drugiej te ciągłe PKowanie itd... na testcie powinni włączyć non PvP

Mierzej 19-01-2004 18:17

Mam pytanko!!!

Jak zgine na tescie i potem wejde na zwykly serw. A pozniej znow na test to tamten ded z test serwa sie zapamietuje czy nie?? (chodzi mi o to, że jak po pewnym czasie znów wejde na test serwer to bede mial lev nizej czy znow taka sama postac jak na normalnym serwi)

Nie wiem czy to zrozumieliscie :D

Pozdrawiam 8)

Dan the Automator 19-01-2004 18:29

re.up
Test serwer to poprostu odzielny serv z mirrorem twojej postaci. Stan z testu jest ciągle na teście aktywny :/

MaRiO 19-01-2004 18:50

re: Gimli
Cytuj:

qrde tak sie dobo i dr omader chwala a nie powiedzieli kto te wiesci na irca przyniosl
Jak oni nie mowia to moze ja powiem? Otoz wiesci te przyniosl Gilmli :) A bylo to mnie wiecej tak:
<Gimli>: TEST SERVER OPENED!!!
:P

Raynold 19-01-2004 20:18

Test serwer rulez! :)
@Dejvo: no coś Ty! co by to był za test serwer non PvP? Przecież i tak dla większości (zdecydowanej) to po prostu możliwość sprawdzenia swojej broni, czarów i innych bajerów na ludziach. Przepyszna zabawa :P A miałem okazję zdobyć fire axe i blue robe, zabić kilkunastu ludzi; a w ogóle to z tego, co się dało zauważyć, to najlepszymi pk okazali się... rycerze, a nie palki, jak już kiedyś gdzieś na forum przeczytałem ;) Moje screeny z test serwera pojawią się być może już jutro (wtorek) na stronce (w opisie). Nie zrobiłem ich zbyt wiele, ale cosik tam będzie :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:37.

Powered by vBulletin 3