Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Isle of kings (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=2620)

Mefi 03-02-2004 21:59

Isle of kings
 
na wyspie Isle of kings są pewne drzwoi domonków i jak się je otworzy nie można z tej wyspy wrócić ani na nią wrócić z tego co mi wiaadomo. ale nie o to mi głównie chodzi chociaż był bym wdzięczny za pomoc w powróceniu na tą wyspe ale jakie na tej wyspie znajdują się stwory oprócz monków i banshee ??

Sephiroth 04-02-2004 00:35

DS, stalkery, GS, ghosty, warlocki, witche, pristess... To chyba wszystko.

Edit: zapomnialem o zwyklych szkieletach :P

Polinik 04-02-2004 02:04

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Sephiroth
DS, stalkery, GS, ghosty, warlocki, witche, pristess... To chyba wszystko.

Edit: zapomnialem o zwyklych szkieletach :P
Oj Ephi, Ephi... Starosc nie radosc co? Jeszcze mumie, ghoule i oczywiscie dziadek warlock (jak mozna bylo zapomniec ;)))

_Saijan_ 04-02-2004 15:21

Hihi z wyspy mozna wrocic, trzeba zagadac do NPC mnicha i za drobna oplata (ja (37 lvl sorc) musialem placic 1k, kolega 70 lvl sorc 10k) dostajesz "rozgrzeszenie" i mozesz powrocic... jak jest jeszcze ktos na wyspie to mozesz sie wydostac "teleportem", ale nie wiem czy wtedy mozna jeszcze powrocic na wyspe. Na wyspie oprocz tego sa pieski, swinki i podobno gdzies pod ziemia siedzi DL (tak slyszalem, ale nie widzialem)...

Vanhelsen 05-02-2004 20:16

Mojim zdaniem jest jeszcze jeden, tani (jeśli chodzi o gp) sposub wydostania się z tej wyspy. (Odradzam wyszym lewelom, oni niech zbierają kase) Wystarzy wepchać się miedzy banshe i czekać asz same nas odprowadzą przez tunelik ze światełkiem na końcu :P do naszego ukochanego miasta (zalerzy skond kto pochodzi)

Powtarzam że to drastyczny sposub bo można coś straćić np g-arm :]

$moku 07-02-2004 16:53

No tak...
 
... juz wiem co jest na wyspie, ale... co trzeba powiedziec do tego NPC zeby mnie tam zawiozl i czy to jest tylko dla pacc ?( z gory thx

Vanhelsen 07-02-2004 20:50

Where is Isle of Knight ??
 
gdzie jest ta wyspa królów ?( bo mam 2 postac na "Poświęcenie" :D więc chętnie bym ją zwiedził, powiedzcie jak tam sie dostać pls 8)

n3m3s!s 08-02-2004 00:07

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Sephiroth
DS, stalkery, GS, ghosty, warlocki , witche, pristess... To chyba wszystko.
Cytuj:

Oj Ephi, Ephi... Starosc nie radosc co? Jeszcze mumie, ghoule i oczywiscie dziadek warlock (jak mozna bylo zapomniec ))
Hehe Polin, faktycznie starosc nie radosc xD

Polinik 08-02-2004 02:26

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez n3m3s!s
Ephi, Ephi... Starosc nie radosc co? Jeszcze mumie, ghoule i oczywiscie dziadek warlock (jak mozna bylo zapomniec ))
Hehe Polin, faktycznie starosc nie radosc xD
My bad ;)

PS. Na wyspe mozna dostac sie dwoma drogami: albo promem, albo podziemiami ghostlandu. Weic jesli z jakichs powodow utkniemy po jednej albo drugiej stronie zatoki - nie trzeba uzerac sie z NPCami, mozna sie przespacerowac.

Mefi 08-02-2004 07:45

wrócić to ja wiem jak tyle że wtedy nie miałem przy sobie kasy i koledzy mnie teleportneli i ja nie chcem wracać z nij tylko na nią


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.

Powered by vBulletin 3