Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Filush 04-10-2008 00:57

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHv

Nattii 04-10-2008 00:59

Buahahah Dyda, teraz to się popisałaś. To że napisałam posta pod postem osoby, która cie obraza swiadczy o tym ze moj post odnosi sie do ciebie? To może mam czekac az bedzie odpowiedni moment zeby wyrazic swoje zdanie? Jak beda pisac mm o noobach z carlin to wtedy mogę napisac ze laski sie szmaca? Czy moze tez to odniesiesz do siebie? Wyzywaja cie? Sorry, nie moj problem. Wiesz, chyba jestes lekko przewrazliwiona na swoim punkcie, ale sorry tez nie moj problem. On napisal o tobie, ja napisalam ogolnie. Dalej czekam az mi pokazesz posta w ktorym cie obrazam. Obawiam sie ze ci sie nie uda, no ale powodzenia

Xr3 04-10-2008 00:59

Cytuj:

wszyscy jestescie kurwami i tyle , banda kurew i bachorow pierdolonych , wy*******ac do piaskowniki , az szkoda mi was.

ja robie laski za 10 k to jestem gorszy ?
robie pokazy na webcamach za blue robe i 100 assassin starow i kurwa co
Tutaj na przykład kolega po fachu MS też ma sporo racji.

Czekajcie idę na fajkę, jak coś krzyczcie i jestem.

Picinhoxs 04-10-2008 01:00

Eloooooooooooooooo BRANIEWO JAZaDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Thuygioshok 04-10-2008 01:01

Niestety zostalem zmuszony pisac z tego konta, dajcie juz spokoj spamowaniu :)

Filush 04-10-2008 01:02

Kurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chujkurwa Chuj

Picinhoxs 04-10-2008 01:04

Smierdzi................

Filush 04-10-2008 01:04

wodka ...........

Dydamelka 04-10-2008 01:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Picinhoxs (Post 2285417)
PRO BY CLAPEK jejejeje

btw: Twoje assliczenie do h leveli typu lamus etc a o tym necrofilu [czytaj sworderek] to padlas odniego i teraz masz go w comment <3 siemka elo?

Z Lamusinim rozmawiam dobrze, poza tibią :) Jest naprawde wporzątku, więc co chcesz? :dd Z tego co słyszałam to Pici z Ciebie także się śmieją. Chcesz się jakoś odegrać, bluzgając Mnie? A ze Sworderkiem nie wiesz jak było, więc także się przymknij :) Może powiesz w koncu coś, co masz już zapisane? ' Siemka dasz itemka ?' Niech Cię nie obchodzi mój comment, zajmij się swoim :>
Najlepiej Wam wychodzi bluzganie innych, ale najpierw popatrzcie na siebie. Idealni raczej nie jesteście. Na ten temat się już wypowiedziałam. Nie napisze już nic, na ten idiotyczny temat. A Wy? Bluzgajcie, bluzgajcie ;* każdy wie swoje, a Wy? To potraficie najlepiej .

Picinhoxs 04-10-2008 01:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285431)
Z Lamusinim rozmawiam dobrze, poza tibią :) Jest naprawde wporzątku, więc co chcesz? :dd Z tego co słyszałam to Pici z Ciebie także się śmieją. Chcesz się jakoś odegrać, bluzgając Mnie? A ze Sworderkiem nie wiesz jak było, więc także się przymknij :) Może powiesz w koncu coś, co masz już zapisane? ' Siemka dasz itemka ?' Niech Cię nie obchodzi mój comment, zajmij się swoim :>
Najlepiej Wam wychodzi bluzganie innych, ale najpierw popatrzcie na siebie. Idealni raczej nie jesteście. Na ten temat się już wypowiedziałam. Nie napisze już nic, na ten idiotyczny temat. A Wy? Bluzgajcie, bluzgajcie ;* każdy wie swoje, a Wy? To potraficie najlepiej .

STFU?????????????


Smieja sie bo dalem elo zdjecie jak jest sie pod wplyfem wody gazowanej hej

Nattii 04-10-2008 01:06

ODPOWIEDZ MI FFS!!!! Robicie awanture a potem co? Głowka w piach?

Filush 04-10-2008 01:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285431)
Z Lamusinim rozmawiam dobrze, poza tibią :) Jest naprawde wporzątku, więc co chcesz? :dd Z tego co słyszałam to Pici z Ciebie także się śmieją. Chcesz się jakoś odegrać, bluzgając Mnie? A ze Sworderkiem nie wiesz jak było, więc także się przymknij :) Może powiesz w koncu coś, co masz już zapisane? ' Siemka dasz itemka ?' Niech Cię nie obchodzi mój comment, zajmij się swoim :>
Najlepiej Wam wychodzi bluzganie innych, ale najpierw popatrzcie na siebie. Idealni raczej nie jesteście. Na ten temat się już wypowiedziałam. Nie napisze już nic, na ten idiotyczny temat. A Wy? Bluzgajcie, bluzgajcie ;* każdy wie swoje, a Wy? To potraficie najlepiej .

Kocham Cię.

Picinhoxs 04-10-2008 01:09

Siemka Jestem Pici Muj KÓmpel To Knight Kotletas Wannabe Me?
No Tenks

Picinhoxs 04-10-2008 01:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285445)
Ty kurwa chuju.

Ty retardzie z ormo

Kolesianka 04-10-2008 01:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285410)
Nigdy nic podobnego nie napisałam, gdyż inni wiedzą lepiej. Wystarczy, że ja wiem jak jest i wiedzą Ci co powinni :s A reszty zdanie, nie obchodzi mnie. Natttii ty się pod tym podpisałaś, so? :O Nie podnieca Cię fotka.pl nie musi :o! To, że ma Ją Kolesianka przecież nie świadczy o tym, że ją podnieca ,ta?
Reylin napisała, że masz krzywy ryj, widocznie tak Ona uważa. Nie mów, że Ona zaczeła, bo sama chyba widzisz co piszesz od początku. Nie obchodzi Cię jej życie prywatne i nie powinno. Ciesze się, że masz swoje. :) Lecz co w takim razie znaczy głupi śmiech o robienu loda, etc. Napisał to jakiś idiota, który podaje się za kogoś kim nie jest to odrazu jest to prawdą, nie? Bez kitu, znajdzcie sobie inny temat.
Pici co do Ciebie ,wczoraj na vt Ty zaczołeś. Zawsze bluzgałeś, więc czego się spodziewałes? =\ Cya . :x


A Ty skad wiesz, że mam fotke.pl ? I co Ci do tego jak mam? I co ty tu mi mowisz o tym, żeby nie bluzgać innych jak teraz mówisz że ona uważa jaki mam ryj, przecież go nie widziała;] To niech sobie byle kto nie pozwala ;] Co ja pisze od początku? Na początku swoje ogólne zdanie, wybacz ale nie jesteś u mnie w centrum zainteresowania żebym musiała pisać konkretnie o Tobie. Głupi uśmiech znaczy ironię ;] Możliwe, że napisał to jakiś idiota, ale to juz nie moja sprawa kto.Wystarczy, że napisał a chyba bez powodów by tego nie robił :] I nie mow nam, ze mamy znalesc sobie inny temat bo piszemy na jaki nam sie podoba. Pozdro

Picinhoxs 04-10-2008 01:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285448)
Ty kurwa chuju.

Opierd*ole ci laske za 2k ok?

Picinhoxs 04-10-2008 01:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285453)
Jak ktos ma watpliwosci do moich doswiadczen przeczytajcie moj podpis, ja tu rzadze :cup::cup::cup::cup::cup::cup::cup:X(X(X(X(X(X(X(X (X(X(

ar ju krezji ju noł?

Filush 04-10-2008 01:14

hahhahahahaha

Picinhoxs 04-10-2008 01:15

@up ty szmato z ormo zbackstabbuje cie ahhuaa

Picinhoxs 04-10-2008 01:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285460)
DO BOJU DO BOJU DO BOJU PAWIANICE KAMIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cup::cup::cup:: cup::cup::cup::cup::evul::evul::evul::evul::evul:: evul::evul::evul::evul::evul:

łi ar de czempions tralalaalallalaal


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:17.

Powered by vBulletin 3