Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Gidekab 04-10-2008 13:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Domkaa (Post 2285795)
Wreszcie jakas madra wypowiedz o>O.

a co w tym takiego mądrego co napisała $iva?

Mlodzieniaszek 04-10-2008 13:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gidekab (Post 2285975)
a co w tym takiego mądrego co napisała $iva?

slowo "wszelakie" tak madrze brzmi

Mlodzieniaszek 04-10-2008 13:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez $iva (Post 2285697)
To Mlodzieniaszek:
Byłoby lepiej gdybyś może nie mieszał się w sprawy Kamil - Eve, bo Oni nie obgadują Cię, ani nic z tych rzeczy.

Ja sie nie mieszam w ich sprawy, nie mowie im co maja robic itp itd.. tylko napisalem ze sa razem tez w tibii i dziwnie DLA MNIE to wyglada, mimo tego iz wiem ze sa razem na codzien tez, moze to moj wielki blad bo slyszalem z niedalekiego ich otoczenia ze sie poznali przez Tibie, bo jezeli nie to PRZEPRASZAM!!!!:>

Thuygioshok 04-10-2008 13:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gidekab (Post 2285975)
a co w tym takiego mądrego co napisała $iva?

wiem za to co glupiego napisala $iva :
Cytuj:

Ten temat jest naprawdę chory ;D czytając nie można się powstrzymać od śmiechu, nie wiedziałam, że na Arcanii a może raczej Obsidii jest tyle pustych lasek :<, zbyt dużo czytania i zbyt dużo komentowania.
to sie kurwa nie wypowiadaj na ten temat, jak nie wiesz co kto pisal lol

Gidekab 04-10-2008 13:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek (Post 2285984)
slowo "wszelakie" tak madrze brzmi

bardziej pokusiłbym sie o stwierdzenie że dla niej osoby które bronia jej zdania lub jej punkt widzenia odnośnie pewnych kwesti są mądre

Thornak 04-10-2008 13:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek (Post 2284877)
Spozniony zaplon, ale napisze cos bo mnie korci.

Nie dziw sie ze tak jest bo wiekszosc tych 'hlvli" to sa napalone dzieciaki po 13-15 lat ktore jak slysza cycki to odrazu wytrysk na klawiature, do tego jeszcze wiekszosc z tych dzieciakow spedza swoje najlepsze lata przed kompem grajac. Ich hamstwo w grach tego typu co do dziewczyn wynika zazwyczaj z kompleksow, jezeli widzi ze jego kolega umowil sie z dziewczyna,a on poszedl expic to odreagowywuje, tez bym tak robil jakbym byl skonczonym idiota i najfajniejsze lata spedzil przed gra(wszystko dla ludzi, nic dla idiotow)Co do dziewczyn grajacych w ta gre, to mozna je podzielic jak w normalnym zyciu na normalne co sie szanuja i blachary, idz do jakiegos klubu zawsze sie znajda te ktore spytaja o to jaki masz samochod i klekna odrazu przed toba po postawieniu drinka.Tak samo w Tibii sa te normalne i te ktore opisywalas:>

150% racji
To samo odnosi się do wszystkich ludzi w tibii.
Są normalni ludzie z którymi mozna grać i normalnie pogadać i egocentryczni nastolatkowie, którzy uważają, że biciem w morde można wszystko załatwić.
...tylko w RL życiu po zaliczeniu gleby ląduje się na cmentażu a nie w temple.
W wiekszości przypadków po 5 minutach rozmowy mozna okreslić z którą z ww. osób ma się do czynienia.

Mlodzieniaszek 04-10-2008 13:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gidekab (Post 2286004)
bardziej pokusiłbym sie o stwierdzenie że dla niej osoby które bronia jej zdania lub jej punkt widzenia odnośnie pewnych kwesti są mądre

Punkt widzenia zalezy od punkty siedzenia bardziej naukowo to tzw dylatacja czasu.

Gidekab 04-10-2008 13:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek (Post 2286013)
Punkt widzenia zalezy od punkty siedzenia bardziej naukowo to tzw dylatacja czasu.

Młody tylko prosze bez takich haseł Fizyka nie była moja mocną strona i do Alberta mi daleko xD


i jak możesz to wejdź na venta bo mam do ciebie jedna sprawę

Mlodzieniaszek 04-10-2008 13:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gidekab (Post 2286024)
Młody tylko prosze bez takich haseł Fizyka nie była moja mocną strona i do Alberta mi daleko xD

Przynajmniej wiesz od kogo to sie wzielo...:> Co sadze ze 90% tego forum by nie bylo wstanie powiedziec...:> ale to w wiekszosci to tez nie ich wina ze jeszcze sa mlodzi:>

Nattii 04-10-2008 13:44

Jedno mi się tylko nie podoba drogie dziefffczynki.

Piszecie posta, ktory ma nas zownować, pokazać nasz niski poziom, glupote etc etc. Nie udaje sie wam, my kontrargumentujemy a wy co? Nie macie ochoty na merytoryczna dyskusję? Przestajecie się odzywać,, to tak jakbyście przyznaly nam racje ;\\ Walczcie z nami pustakami!111!!!!11!!

Picinhoxs 04-10-2008 13:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez LoluU$ (Post 2285881)
s*******ac na obsidie


Widełka <3... weywhehwueh :D

btw.

Bemo i jego masterplan podboju arcani <333 uhweuwheuwheuwhe :DD

;o Ty lepiej lolek sie niewypowiadaj bo lepiej bemko z reka niz ty z kims z widelki hej


btw:bemko topffrager wczoraj bym rymcyk

Thuygioshok 04-10-2008 13:51

heheeheheh
http://img216.imageshack.us/img216/9671/whokokszc3.png
http://img216.imageshack.us/img216/w...ng/1/w1024.png
nikt nie jest swiety, ale podstawy chyba trzeba znac?

zielaq 04-10-2008 15:22

puźniej da , odczep sie :D

Apeiron 04-10-2008 16:21

Hmmmm a teraz wypowiedź osoby, która zna Dyde Melke...
Jak dla mnie to wszystko co pisały laski o lizaniu dupy to w 100% racja. Mi też Dyda lizała dupe i to ostrooo, do czasu kiedy nie wbiła lvl. Jej ciągle nowi "tiibjscy chłopcy" no kurwa żal!!!! Szuka ciągle nowego żeby tylko miał wyższy lvl. NO bo tak to już bywa jeden odchodzi przychodzi nowy, wyższy... Jak dla mnie to żałosna osoba, która gówno na tej Tibii osiągneła, bo gdyby nie lizanie dupy to każdy miałby ją gdzieś ...Jak nieraz stoje w depo i widzę "hej :**** co słychać:**?" to robi mi się niedobrze...albo "widziałeś moje nowe foteczki? piękne prawda?" Też na początku myślałam, że jest w porządk ale po czasie poznałam prawdziwą jej twarz! I współczuje wszystkim jej znajomym, tak fałszywej koleżanki...Jak dla mnie to pusta laska... Teraz broni Reylin i podlizuje się do Lamusa... Wysyła all swoje fotki z prawie gołą dupą! A to jeszcze dziecko ;/ Co to będzie za kilka lat... jak jej cycki urosną... Najgorsze jest to, ze wydaje jej się ze jest zajebista, lubiana itd a kazdy Hlvl ma niezła beke jak wchodzi na Fotke.pl lub Youtube i widzi Dyda Melka rl huhahaha... To jest wrecz przykre!!! A kolesie... pol Tibii to 15-16 latkowie ktorzy spuszczaja się przy jej zdjeciu bo maja tak zjebane ryje w rl że zadna laska nie ma ochoty w ogole z nim gadac... Ciesz się Dyda, że graja frajerzy i broni Cie Lamus... i lepiej postaraj sie bardziej żeby sie przyajciele nie opuscili bo co Ty sama zrobisz? ...

Kolesianka 04-10-2008 16:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Apeiron (Post 2286190)
Hmmmm a teraz wypowiedź osoby, która zna Dyde Melke...
Jak dla mnie to wszystko co pisały laski o lizaniu dupy to w 100% racja. Mi też Dyda lizała dupe i to ostrooo, do czasu kiedy nie wbiła lvl. Jej ciągle nowi "tiibjscy chłopcy" no kurwa żal!!!! Szuka ciągle nowego żeby tylko miał wyższy lvl. NO bo tak to już bywa jeden odchodzi przychodzi nowy, wyższy... Jak dla mnie to żałosna osoba, która gówno na tej Tibii osiągneła, bo gdyby nie lizanie dupy to każdy miałby ją gdzieś ...Jak nieraz stoje w depo i widzę "hej :**** co słychać:**?" to robi mi się niedobrze...albo "widziałeś moje nowe foteczki? piękne prawda?" Też na początku myślałam, że jest w porządk ale po czasie poznałam prawdziwą jej twarz! I współczuje wszystkim jej znajomym, tak fałszywej koleżanki...Jak dla mnie to pusta laska... Teraz broni Reylin i podlizuje się do Lamusa... Wysyła all swoje fotki z prawie gołą dupą! A to jeszcze dziecko ;/ Co to będzie za kilka lat... jak jej cycki urosną... Najgorsze jest to, ze wydaje jej się ze jest zajebista, lubiana itd a kazdy Hlvl ma niezła beke jak wchodzi na Fotke.pl lub Youtube i widzi Dyda Melka rl huhahaha... To jest wrecz przykre!!! A kolesie... pol Tibii to 15-16 latkowie ktorzy spuszczaja się przy jej zdjeciu bo maja tak zjebane ryje w rl że zadna laska nie ma ochoty w ogole z nim gadac... Ciesz się Dyda, że graja frajerzy i broni Cie Lamus... i lepiej postaraj sie bardziej żeby sie przyajciele nie opuscili bo co Ty sama zrobisz? ...


dzieki za poparcie :D Dyda co Ty na to ?:]

Żałosne to jest kiedy dziewczyny chcą zyskać sympatię liżąc dupę i wysyłając swoje foty ;] Moim zdaniem fotki daje sie wybranym, a nie każdemu kogo poznam w depo. ;] 'Cześc poklikash bo nudy nie chce mi się expić hihi ?' Podlizywanie się do kogoś kto ma duży lvl, wielki przyjaciel bo 100+ ? A kiedy już sama wbije lvl to zapomina o starym koledze, bo przecież inny kumpel ma już prawie 200 :D
Nie piszę tu o nikim konkretnie tylko ogólnie ;D
Buhahaha, najlepszy post tego tematu ;D Pozdro !

Ivanov Galil 04-10-2008 16:54

jebniety temat, jebnieci ci co nie potrafia olac i zignorowac i musza odpisac bo ich delirka lapie (czyli jakies ~90% up)

@ topic
szmule liza dupe - prawda ale kilka(nascie?/dziesiat?/set?) kolkow nie rozumie co jest 5 i widzac "cZeSc :*:*:*) dostaje spazmy 3 sekundowych drgawek i skurczu zoladka bo gada z jakas tam dupa

jaki z tego wniosek?
wszyscy do odstrzalu

Picinhoxs 04-10-2008 18:34

wloski na zel i bansujemy

Xr3 04-10-2008 19:05

@ileś up
Tylko nie technoX(

Wracam z deski po całym dniu, a tu tylko jedna strona do przodu?!

Dobra, powiem tak. Nie mam pojęcia, jak można być tak pustą i tępą cipą, aby mieć podnietę spowodowaną erekcją młodych Tibijczyków, po zobaczeniu jej zdjęcia. Nikogo nie wywyższam, ani nie osądzam. Obserwuję jedynie sytuację z bezpiecznej odległości i stwierdzam fakty. Znam osobiście sporo 14 letnich, dzieffczont z monstrualnie rozepchanym cipskiem. Przyznam, że gardzę takimi osobami. Z jednego z poprzednich postów wyczytałem, że jedna z dziewczyn tego pokroju, znalazła sobie miejsce do chwalenia się swoimi zdjęciami, gdyż epuls i fotka przestają zaspokajać jej głód lansowania się gołą dupą i nie wyrośniętymi cyckami. Dlaczego tym miejscem musi akurat być Tibia? Już lepiej niech wracają na Dolmel, robić zawody w przylizywaniu losowych chłopaków.

@Kolesianka
Nie przeszkadzają ci uwagi osób negatywnie komentujących twoje screeny z Tibii na NK?

Pozdro

Kolesianka 04-10-2008 19:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2286409)
@ileś up
Tylko nie technoX(

@Kolesianka
Nie przeszkadzają ci uwagi osób negatywnie komentujących twoje screeny z Tibii na NK?

Pozdro

Nie ;) a skąd masz moją nk ?

Xr3 04-10-2008 19:18

Zupełnie przypadkowo znalazłem i skojarzyłem odrazu z Avatarem ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:37.

Powered by vBulletin 3