Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Faytah 03-10-2008 15:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2284416)
wlasnie mi o to chodzilo w moich postach

~btw w koncu mi sie zmieni wiek na 15 za pare dni

Wiesz felix zanim sie kogos oceni to warto poznac,za tak sie sklada ze jak zawsze siedziales ze mna i nimi na vent to objezdzales mnie "by bylo smiesznie",ja na miejscu niektorych bym byl bardziej powsciagliwy z mowieniem kto asslicker,SłIta$$na DzieFFcHynQa itp. bo czesto mija sie z to prawda i jest oparte o to ze sam ktos nie ma dobrych relacji z dana osoba i nie potrafi jej obiektywnie ocenic.

Thuygioshok 03-10-2008 15:45

14:27 You see Dardo Sher (Level 63). He is a paladin. He is Terror Solider of the Blade Terror (Pro Dark Kajko).
14:27 You see a slain ghoul.
14:27 You see a slain ghoul.
14:27 You see a slain ghoul.
14:28 Keny Arakes [51]: utani GRAN hur
14:28 Using one of 90 strong mana potions...
14:28 Using one of 89 strong mana potions...
14:28 Dardo Sher [63]: exura
14:28 Using one of 30 sudden death runes...
<po tym jak udalo mu sie dojsc do temple>
14:28 You lose 7 hitpoints.
14:28 Dardo Sher [63]: noob
14:28 Using one of 26 sudden death runes...
14:28 You lose 7 hitpoints.
14:28 Using one of 25 sudden death runes...
14:28 Dardo Sher [63]: exura
14:29 Dardo Sher [63]: hundet

14:31 Borumir Elane [130]: 14:29 Dardo Sher [63]: Keny Arakes bila mnie
14:31 Borumir Elane [130]: o co chodzi ?

Thuygioshok 03-10-2008 16:01

bobek

'a wiesz czym sie rozni szmata od kobiety?
kobieta sie szanuje...'

posiedz 30min w dp to zobaczysz czy lickuja czy nie ;|

bemo 03-10-2008 16:14

tym przeslonietym koffaniusioowanniemm babeccek z depooóoóo chlopcom nie uswiadomisz, ze to jest lickowanie bo oni sa tak rpzeslonieci ze tego nie rozrozniaja
normalnuy plejer stoi w dp i jesli widzi
Dyda melka:czesc koffanie =**~~ (z jezyczkiem ci dalam hihih)
gilidie z hlvlami or sth: siemeczka jak tam u ciebie sliczna :**<sexik>
Dyda melka:ach dobrze widziaues moje new foteczqqqqiiii na fotce?
gilidie z hlvlami or sth: oj nie musze zobaczyc me slonce
Dyda melka: moze poojdziemy na wspoolny huncikk gsuw lub dragonuw albo behemotuw
gilidie z hlvlami or sth: oki oczywiscie pozniej zostan sama ale jak ktos cie obrazi od nieszanujacej sie dziwki pisz szybciutko za lodzika pomozemy

dyda to tylko przyklad takich jest kilka.

Faytah 03-10-2008 16:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2284603)
bobek

'a wiesz czym sie rozni szmata od kobiety?
kobieta sie szanuje...'

posiedz 30min w dp to zobaczysz czy lickuja czy nie ;|

kk pisanie do komus siemka znajc go rok to lickowanie gromkie brawa felix ;]co prawda slowa Natii i Kolesianki maja w sobie sporo racji ale nie w odniesieniu do osob typu Sarameya.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bemo (Post 2284620)
tym przeslonietym koffaniusioowanniemm babeccek z depooóoóo chlopcom nie uswiadomisz, ze to jest lickowanie bo oni sa tak rpzeslonieci ze tego nie rozrozniaja
normalnuy plejer stoi w dp i jesli widzi
Dyda melka:czesc koffanie =**~~ (z jezyczkiem ci dalam hihih)
gilidie z hlvlami or sth: siemeczka jak tam u ciebie sliczna :**<sexik>
Dyda melka:ach dobrze widziaues moje new foteczqqqqiiii na fotce?
gilidie z hlvlami or sth: oj nie musze zobaczyc me slonce
Dyda melka: moze poojdziemy na wspoolny huncikk gsuw lub dragonuw albo behemotuw
gilidie z hlvlami or sth: oki oczywiscie pozniej zostan sama ale jak ktos cie obrazi od nieszanujacej sie dziwki pisz szybciutko za lodzika pomozemy

dyda to tylko przyklad takich jest kilka.

powiedzial bemo co zna dziewczyny tylko z redtuba,no ale ofc nie wspomnisz przy tym jak to ty sie kozacki zrobiles po dojsciu do tej gildii supportu,albo jak wywolales wojne tylko dlatego ze ludzie mieli ci pomoc gdyby tobie wojna byla wypowiedziana,no ale latwo jest kogos objechac,trudniej obiektywnie ocenic samego siebie

bemo 03-10-2008 16:30

jak nie wiesz o co biegalo z wojna to sie nie wypowiadaj tak sie skladalo ze jechalm na wakacje na 2 tyg wiec dalsze kontynuowanie tej wojny nie mialo sensu ale ok powiem ci moj niedoszly plan, mielismy wyjsc na openke wziasc tamtych w trapa i 2 gildie w sojuszu z nami masslog pasi? zreszta nvm nie bede nic mwil pozatym pierw nic nie wspominalem o pomaganiu od kogos, po prostu pierwsi tamci wzieli se supprot co do redtube nie bede sie wypowiadal bo to bylo mowione 13323 razy chcecie jedzcie mnie za to ze se trzepie

Faytah 03-10-2008 16:52

nie chodzi o redtube tylko o to ze ich nie znasz,ba ogolem dziewczyn nie znasz,ich mentalnosci,wiec za bardzo zobligowany do prowadzenia dyskusji na ten temat nie jestes,a co do tamtej wojny bylem dobrze zorientowany bo sam pytales o pomoc i mowilismy ze jezeli wam wypowiedza to pomozemy,no ale ofc ty juz poczules sie zbyt pewnie i sam im wypowiedziales i ostatecznie ty wtedy wyszedles na tego be ale nvm

bemo 03-10-2008 17:01

co do wojny nie bede sie juz wypowiadal bo jak mowilem mialem jeszcze 2 za soba, co do dziewczyn przyznam ci racje nie znam ich na rl, ale chodzi mi tu o temat ASSLICKOWANIE, a to 2 rozne rzeczy.

Nattii 03-10-2008 17:07

Fayter, wiesz, że Cię lubię :P ale akurat tym razem się z Tobą nie zgodzę. Mentalność dziewczyn? Chyba mentalność lodziarek. Też jestem dziewczyną a nie jestem taka jak one. Dziś nawet zapytałam Pephiego czy mu kiedyś lizałam xDDD żeby się upewnić jaką mam opinię ;d;d;d;d; Są 2 typy dziewczyn, jedne są prawdziwe, inne są szmaciarkami, które za lvl i możliwość grania zrobią wszystko, taka jest prawda i tak jest na każdym serwerze. W tibii dziewczyna ma 2 drogi żeby się wybić. Wiadomo że nam łatwiej się "ustawić" bo faceci tu (bez obrazy) są czasem lekko mm, podekscytowani jak widzą że laska gra. Pytanie tylko czy lepiej jest samej sobie wszystko wywalczyć, czy może iść na łatwiznę, podlizywać się wszystkim i błagać o pro, co nie jest trudne, bo wielu z was nietrudno omotać.

zielaq 03-10-2008 17:09

laska ktora gra w tibie = shemale

Nattii 03-10-2008 17:10

"Natalko chcesz moje nagie foteczki? Natalko.." - zielaq który gra w tibię = gay????

zielaq 03-10-2008 17:11

wystepuje tu i jestem z tego dumny
http://www.internetshouldbeillegal.com/

gay is OK !

Faytah 03-10-2008 17:15

No watpie by kolezanka nie byla prawdziwa przez ponad rok znajomosci i asslickowala zwlaszcza ze tego nie robila a gdy miala problemy i oferowalem pomoc to odmawiala i radzila sobie sama,stad moj "upor" by nie szufladkowac ludzi na przykladzie my-dobrzy,oni-zli :p.Uwierz nie jestecie z Tena wyjatkami jezeli chodzi o bycie normalnymi dziewczynami:P.No do porozumienia raczej nie dojdziemy bo ja sie koncetruje glownie na jednym przypadku mojej kolezanki,z kolei wy na ogole,dlatego imo prawda lezy po srodku ;]



up* jadlem gdy odpalilem ten link :< a tu typ z )_)_)::::::::: D paraduje blah!

bemo 03-10-2008 17:16

natii tu sie z toba zgodze, ale fayterowi nie wytlumaczysz ze to jest lickowanie, bo on ma swoje zdanie bo jest w nie zapatrzony, chcoiaz 100 osob dookola niego by mu mowilo te inna wersje ;s

Nattii 03-10-2008 17:20

Skupiasz się ciągle na obronie swoich koleżanek, a ja nie użyłam w swoich postach ani jednego nicku, mówię ogólnie, tylko winny(ch) się tłumaczy?;ppp To po pierwsze ;p a po drugie, jeśli kogoś lubisz, to zawsze będziesz go bronił, więc nie ma się o co kłócić, każdy ma swoją opinię. Btw, znam z obsidii więcej dziewczyn, które się nie szmaciły, ale tylko Tena gra tu, no i Mandy ale jej raczej nie poznacie ;p

Faytah 03-10-2008 17:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bemo (Post 2284698)
natii tu sie z toba zgodze, ale fayterowi nie wytlumaczysz ze to jest lickowanie, bo on ma swoje zdanie bo jest w nie zapatrzony, chcoiaz 100 osob dookola niego by mu mowilo te inna wersje ;s

nie jestem w nie zapatrzony lol,nie bawi mnie to zwlaszcza ze atm jestem zajety pewna pania na rl ale to inna sprawa.



Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nattii (Post 2284704)
Skupiasz się ciągle na obronie swoich koleżanek, a ja nie użyłam w swoich postach ani jednego nicku, mówię ogólnie, tylko winny(ch) się tłumaczy?;ppp To po pierwsze ;p a po drugie, jeśli kogoś lubisz, to zawsze będziesz go bronił, więc nie ma się o co kłócić, każdy ma swoją opinię. Btw, znam z obsidii więcej dziewczyn, które się nie szmaciły, ale tylko Tena gra tu, no i Mandy ale jej raczej nie poznacie ;p

Skupiam na nich bo mimo to ze znam je troche czasu to wciaz bemko i thugi jada po nich pomimo tego ze je znam lepiej i moge z nimi pogadac nie wyzywajac sie i nie wychodzac z venta co 5 min bo sie denerwuje (ta czesc tyczy sie thugiegoxD).No a z normalnych dziewczyn chcialbym napomniec Karpiouska aka Sarah Skaizzo ;> No i ja generalnie wiele o tych co sa "szmatami" powiedziec nie moge bo najzwyczajniej mam je gdzies ;P

bemo 03-10-2008 17:35

bob nie mozesz zrozumiec ze my z thugijoszokiem je jedziemy bo przeciez na wlasne oczy widzimy ich lickowanie I TO NIE RAZ a twoje gadanie ze "TY ICH ZNASZ LEPIEJ" nic tu nie zmienia bo jesli widzimy na wlasne oczy to co one robia, to klamstwem tego nie nazwiesz :S

Suv Dragonslayer 03-10-2008 17:37

ooo you touched my tralala >.> a kto ogladal kilka razy do konca?

Faytah 03-10-2008 18:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bemo (Post 2284720)
bob nie mozesz zrozumiec ze my z thugijoszokiem je jedziemy bo przeciez na wlasne oczy widzimy ich lickowanie I TO NIE RAZ a twoje gadanie ze "TY ICH ZNASZ LEPIEJ" nic tu nie zmienia bo jesli widzimy na wlasne oczy to co one robia, to klamstwem tego nie nazwiesz :S

Klamstwem nie,ale nadinterpretacja i owszem,latwiej dostrzec u kogos drzazge a u siebie belki nie dostrzegac ;p mi tez ":*" zdarzy sie wyslac i nie uwazam to za zle,no a z nimi predzej napewno moge porozmawiac o czyms na powaznie,wlasciwie to ich stosunek do innych ludzi srednio mnie interesuje,wiem ze ja moge z nimi fajnie szczerze pogadac,posmiac sie czy pospiewac nawet.Mimo tego ze jestes przekonany o swojej racji to i tak glupio sie zachowujesz wszystko na forum wyciagajac,wielu osob nie lubie i nie szanuje,ale trzymam to dla siebie,nie dlatego ze sie boje,tylko dlatego ze jak cos do kogos mam to to wie i dowiaduje sie bezposrednio odemnie a nie przez forum(wyjatek Smokuu ze wzgledu na to ze jego main jest nieznany).

bemo 03-10-2008 18:09

przeciez ja nie mowie o :* ;s
co do rozmawiania o tym na forum, ktos dal temat ja tylko wypowiadam wlasna opinie...(jak i w 100% sluszna)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:07.

Powered by vBulletin 3