Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Tajemnicza książka (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=207646)

Morderff 02-03-2009 23:19

Korba Here;]
To tłumaczy jaki jesteś nie dojżały? Dziwny? Dziecinny? Zaczekaj może na coś albo siedź cicho a nie podaszywaj sie i to jeszcze tak nie udolnie..

Nie chce sie kłócić ani obrażać ale poprostu...

Pethaf 02-03-2009 23:29

88
 
Gdzie tam nie udolnie?! toż to człowiek o stu dup... ehhm twarzach, który może się podszyć nawet pod podszewkę!
Nieobliczalny niczym odkurzacz, wyrafinowany, robi z siebie pacana z zimną krwią, jedyny i niepowtarzalny - Zzipany-Knight.

DK-LOG.911 03-03-2009 13:06

a moze tylko "wybraniec" moze wyloocic ta ksiazke z AS. to wlasnie Lesiu Obwiesiu zostal wybrany. tylko 1 sof moze byc chyba na serv. gdyby bylo ich wiecej to gra stracila by klimat. jest tylko 1 miecz legenda, a nie "miecze-legenda". tak samo by bylo gdyby np. byl0 20 excalibugow, a legenda mowi tylko o JEDNYM. moze gdy ktos zdobedzie sofa, to on zniknie i na wysepce sie juz nie pojawi??

@down

:( to tylko teoria

Morderff 03-03-2009 14:21

@up
A juz Cie uważałem za porządnego usera...

<hmm> 03-03-2009 14:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vermilion (Post 2483084)
..czy jest jakaś inna droga zdobycia książki, poza zdropieniem z shenga?

Książka to rarek, i znam tylko ten jeden sposób jej zdobycia. Co innego jej treść... większość zapisanej w niej historii odnajdziesz w rozmowach z NPC i pozostałych książkach. Oczywiście zawiera coś nowego, więc nie umniejszał bym tak jej wartości do zwykłego rara. Zresztą jest więcej rzeczy wskazujących, że nie jest to tylko bajka dla samej bajki, i napewno warto ją zdobyć by o nich się dowiedzieć.

Dla zainteresowanych:
Nadal zero odzewu od potencjalnych innych posiadaczy tej książki.

.N3pt3r. 03-03-2009 14:50

@wiele up
Ktoś napisał coś o książce z Nomad'a...

Jest to Nomad Death List - Dropiona tylko po wylurowaniu potwora w specjalne miejsce <coś jak to żeby zdobyć Sam old BP na OF>
Tak samo jest z AS. Może trzeba go zlurować z miejsce specjalne?

Zalgadis 03-03-2009 16:06

up@
Mino Hell jest chyba za małe jak na coś takiego.
Orc Fortress to jeszcze rozumiem.
Ale wiadomo, tylko teorie i teorie.

DK-LOG.911 03-03-2009 17:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez .N3pt3r. (Post 2484303)
Może trzeba go zlurować z miejsce specjalne?

co powiecie na to miejsce w rogu (jak na screenie)? centralnie tam trza go bloknac (boxy ida w ruch). oj Lesiu... chyba twoj screen nam pomogl :)

BakuRook 03-03-2009 17:44

Wątpie, że pomysł ze zlurowaniem AS do rogu jest przyczyną wypadnięcia tej książki. Napisałem wątpie, ponieważ nie jestem tego pewien. Wierzę w istnienie tej ksiązki, mam nadzieje że przyda się jako wskazówka, do któregoś questu czy coś.

Lostwind 03-03-2009 19:31

Uwaga już nie tylko Lesiu jest posiadaczem tej książki! Znalazłem ją dzisiaj na mino hell, leżała zwyczajnie na podłodze pewnie jakiś newbie nie wiedział co znalazł:baby:
A oto screen razem z treściom książki (TO NIE FAKE!)
http://img10.imageshack.us/img10/6619/ksiaszka.jpg

Oto jej pełna treść:
Hardek *
Bozo *
Sam ****
Oswald
Partos ***
Quentin *
Tark ***
Harsky ***
Stutch *
Ferumbras *
Frodo **
Noodles ****

Jak widać jest dosyć tajemnicza i cienżko będzie coś wykombinować X(

Morderff 03-03-2009 19:32

@up
To żart? Nie wiem czy dać sie wkręcić? No ale ok dam sie. Ten book co znalazłeś to ksiązka Amber którą można zdobyć z questu... Nie ten book posiada Lesiu.

Wicher'Sorcer 03-03-2009 20:05

To mnie rozwalilo , myslalem ze wkoncu poznam tresc a tu taki shit ! ;/

Emperor_Lovah 03-03-2009 21:38

Nie wiem jak Was, ale mnie to rozbawiło ;)
@Morderff
Co to za quest?
"28.02.2009 - 2nd in Harmonia and propalby in the world **** quest done."

edit: Przepraszam Morderff. Już poprawiłem

Morderff 03-03-2009 21:48

Żaden quest... Takie niewinne głupie żarty ;]
Pozdro

edit
Spoko tak wiesz poprostu nie lubie przekręcania nicków ;]

_cineq_ 03-03-2009 22:15

tam dla szukajacych tamejnic...
pierwszego asa jakeigo ubilem solo, ubilem w tym miejscu co lesiu swojego z bookiem. zly trop.

.N3pt3r. 03-03-2009 22:29

Tzn. na Orc Fortess jest wyznaczony obszar <bodajże 4x4 sqm> i w tym miejscu może wylecieć, ale nie koniecznie zawsze z tego samego miejsca. To samo na nomadach jest obszar bodajże 5x5 sqm gdzie leci ten Death List.

Michoss 03-03-2009 22:33

@up
Głowa cię chyba boli?
Deathlist leci z wszystkich nomadów, niezależnie gdzie są. Plecak tak samo, ale na terenie orc fortress. I nie chodzi o to, ze potwór musi się w fortecy znajdować, ale musi się tam 'urodzić'.

Morderff 03-03-2009 22:39

@up
Z tego co wiem, choć nie miałem okazji loocić tych itemów to Michoss ma racje, a te 4x4 i 5x5 to mit... Ale nie próbowałem więc 100% nie ma.

Ameriov 03-03-2009 22:53

Prawda, sam's old BP leci obojętnie gdzie na OF, nomady nie wiem ale prawdopodobnie to samo.

.N3pt3r. 04-03-2009 01:32

@3x all up
1.Dziwne? Jakoś w innym temacie gracze z mainland'u wypowiadali się i pokazywali dokładne miejsce gdzie można wydropić Sam Old Bp.
Niżej podam link :]
2. W thais w pewnym miejscu orci mają zmieniony loot.
3. Hunciłem na OF około 3-4 dni co dzień po 6 h - rezultat? 0 Sam old BP. A gdy lurowałem Orce w miejsce zaznaczone w innym temacie poleciał po 20 min :]
Pisze coś tam o spawnie Orca w tym miejscu, jest też możliwość lurowania dowolnego orca.
3b. http://tibia.pl/quest_pokaz/Sam%27s_old_backpack
Ściema z tym miejscem do wydropienia bp? Czyżby tibia.pl kłamała?
4. Death list w każdym z Nomadów.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Loot z Nomad <tibia.pl>
Parchment (Deathlist) (Bardzo rzadko)

W każdym powiadasz? Daj ip otsa.

3b. http://tibia.pl/quest_pokaz/Sam%27s_old_backpack
Ściema z tym miejscem do wydropienia bp? Czyżby tibia.pl kłamała?

Coś jeszcze czy wystarczy dowodów jak szybko można się pomylić :]?

@edit
4b. Sprawdzone to zostało :] Death list leci bardzo rzadko tylko i wyłącznie w miejscu ich "siedziby". Nie ma określonej przestrzeni.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:18.

Powered by vBulletin 3