Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Konkursy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=111)
-   -   Komentarze do zdjec Tibia in real. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=41932)

voolygar 14-07-2005 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mah2002
Wydaje mi się, że im bliżej będzie końca, tym lepsze prace będą się pojawiać...
Jest jeszcze dużo czasu...


Tak bedzie . Tyle ,że takie zdjecia z walk rycerzy itp (np. ci w "golden setach" ktorzy mi wygladaja na wojowników egipskich ) mozna ściągnąc z każdej strony klanow rycerskich , przed chwilą kumpel mi pokazal około 50 prawie , że identycznych zdjęc które ma z jakiejś stronki.

patrix007 14-07-2005 17:00

z kolega juz mamy swietnego pomysla :D :cup: no ale na trzeba troche czasu

Gtyk 14-07-2005 17:41

@Juletur
ty chyba nie rozumiesz o co w tym konkursie chodzi..... ;)

Szczurusek 14-07-2005 17:55

hahahhahahahahahhahaaaaaaaa koles przebrany za spidermana udajacy gs'a to moj typ na zwyciezce =D zajefakenfajne zdjecie =D i ten koles pk hunter tez fajne =P ale ten gs wymiata =D Marvel comics haha =D aha no i ten typ co deda zalapal przed telewizorem =D za duzo wina a nie Dragon Lorda =P widac winko w tle na kominku =D tak tak przyjrzalem sie ! a Adamka ja skads znam, zdaje sie ze wmv filmik o Adamku widzialem, ale to nie too czym mialem pisac, ten spider man i Adamek rox !

DaniaStone 14-07-2005 18:02

I tak kolegów mumia jest najlepsza :D.

Tellepizza 14-07-2005 18:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DaniaStone
I tak kolegów mumia jest najlepsza :D.


Mało wyraźna. Szczerze mówiąc to dopiero po Twoim poście zobaczyłam, że to mumia :p Moim zdaniem, najlepszy jest Sfrustrowany Mąż :D Nie mogę, mamy tu prawdziwe odzwierciedlenie Tibii w rzeczywistości, chyba pierwsze takie zdjęcie :cup: Może sama zdecyduję się wystartować w konkursie ;)

Życze wszystkim powodzenia :)

Marek Tibioman 14-07-2005 18:17

wymiata ten parcel, SD-ek i spiderman zdecydowannie. A i nie wiem co to ma byc to zdjecie pilki?! koles CHYBA nie zczaiłes tematu ;) A tak pozatym to ja mam nike T90 Swift :p

Master Emmer 14-07-2005 18:56

mi sie ten maz podoba,zreszta na angielskim konkursie (po angielsku) jakos nie ma ani jednego posta : P

lip3k 14-07-2005 19:21

ja tez mam pytanko, czy na screenie moze wystepowac wiecej niz 2 osoby???
oczywiscie wrazie wygranej nagroda idzie tylko do dwojki ale czy mogą występować inni ludzie??

Sabolek 14-07-2005 19:28

Szkoda ze nikt niegada o mojej pracy :(

Szczurusek 14-07-2005 19:29

Ten koles atak pajakow na podworku Adamsow to juz przegiecie. Siostry Justynianki czekaja 8o Naprawde nie wypada takich transparetow smiesznych wywieszac. :evul:

Freaqs 14-07-2005 20:10

Ja to mam z tego polewke ! Hahaha :D:D:D:D:D:D

Może coś tam zrobie ... :D

sceptile 14-07-2005 20:25

Nie dawajcie zwykłych zdjęć ryczerzy, tylko coś związanego z tibią! i nie róbcie tak dużo edytowania, tylko n.p. nicki i text

Tibio-gracz 14-07-2005 21:01

Sabolek, ten facet to chyba nie ty :D

zimne_piwo 14-07-2005 21:09

ludzie weźcie nie róbcie sobie obciachu...dajecie zdjęcia ze zjazdów rycerzy...takie zdjęcie może dać każdy kto był np: na Grunwaldzie....i kto Wam powie, że to Wy, a nie ktoś inny? ... wystarczy wejść: www.google.pl naciasnac grafika, wpisać rycerz lub knight (itp) i już masz fotkę....

p.s przepraszam administracje forum, jeżeli mój post przyczyni się do wzrostu ilości zdjęc rycerze w konkursie (choć mam nadzieję, że będzie odwrotnie ) ... Powodzenia @all GL & GF

Gniew Mroku 14-07-2005 21:10

@sceptile: Spójrzmy prawdzie w oczy, niech wstawiają zdjęcia rycerzy, nawet nie swoje. I tak nie wygrają więc co za różnica, a przynajmniej konkurencja mniejsza. xD
Co do edytowania, nie robić nawet nicka jak nie ma po co. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby załączenie w poscie ze zdjęciem/w tym temacie identycznej scenki jako ss z tibii.
Chodzi o coś mniej-więcej takiego: http://www.matkus.neostrada.pl/tibia...ildwarrior.gif :P

@Tibio-gracz:edytuj posty.


btw, coś naprawde kiepsko z naszą tibią.pl. Matkus musi u siebie obrazki hostować. Miejmy nadzieje że strona nie padnie :(

lip3k 14-07-2005 21:25

jak narazie najlepsza praca to pawlosa II.
widać nakład pracy i szczegóły, gratz bohów :D
no i jesli nie pojawi sie lepsza praca to gratz 2 miejsca bo 1 oczywiscie zdobede ja :D

Tibio-gracz 14-07-2005 21:30

Ten koles od Sabolka przypomina mi mojego sasiada :D

Angel of Death 14-07-2005 21:36

Pawlos II : Nice zdjęcie !! Według mnie narazie najlepsze =) Widać zaangażowanie, te itemki na ziemi i wogóle zajefajne :)

Sprytny zbychu 14-07-2005 21:49

Mi podoba się zdjęcie nadesłane przez lolo. Bardzo fajnie zrobiona grafika :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.

Powered by vBulletin 3