Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje polski kwiat młodzieży w gimnazajch? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=51997)

Taliboy 30-09-2005 23:56

Jak żyje polski kwiat młodzieży w gimnazajch?
 
Gimnazjum... miejsce w którym trzeba sie uczyć słuchać nauczycieli pedagożki i innych malinowych cieciów.... a co by było gdyby ten mit upadł?
Opolska ekipa z PG1 nakręciła film z tego oto gimnazjum aby pokazac wam jak wyglądać powinno życie w polskich gimnazjach, podstawówkach,liceach, elektryczniakach itp.
Dlatego dzis mozecie zobaczyc pierwszy odcinek naszego[cut] serialu o młodzieży (o)polskiej. Zycze miłego oglądania :P

1. odcinek
http://156.17.236.242/opoteam***** (wymagany kodek divx) www.divx.pl
Edit: lepiej go sciągnąc na twardziela niż odtwarzać np w winshit media player...

Ashlon 30-09-2005 23:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Taliboy
Gimnazjum... miejsce w którym trzeba sie uczyć słuchać nauczycieli pedagożki i innych malinowych cieciów.... a co by było gdyby ten mit upadł?
Opolska ekipa z PG1 nakręciła film z tego oto gimnazjum aby pokazac wam jak wyglądać powinno życie w polskich gimnazjach, podstawówkach,liceach, elektryczniakach itp.
Dlatego dzis mozecie zobaczyc pierwszy odcinek naszego jack-assowego serialu o młodzieży (o)polskiej. Zycze miłego oglądania :P

1. odcinek
http://156.17.236.242/opoteam***** (wymagany kodek divx) www.divx.pl

Niech ten mit lepiej nie upada...Btw - teraz jest "moda" na krecenie filmikow w celu jackass?

Hetman_Palek 30-09-2005 23:59

No ładnie Marcin ;]
Btw ja jestem w tej czerwonej bluzie :P
Btw 2 to nie miał być Jackass tylko nagle wpadliśmy na pomysl zbicia paru kolegów bo kolega se kupił komórke nową i wypróbowaliśmy aparat :)
pozdro 600!

Mashter 01-10-2005 00:02

Huhu no pieknie panowie, pieknie pieknie:>

Hetman_Palek 01-10-2005 00:04

Mashter to ten wysoki w szarej bluzie :P, zresztą to i tak widać na końcu :P

Mashter 01-10-2005 00:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hetman_Palek
Mashter to ten wysoki w szarej bluzie :P, zresztą to i tak widać na końcu :P

Oj wydało się:P

Hakuoh 01-10-2005 00:06

Lepper prezydentem? Nigdy. To mi sie tylko podobało. Reszta? No cóż. Takie czasy...-.-

Shinjix 01-10-2005 00:08

Nie, zebym chcial was obrazic, ale:
Po pierwsze - jak to jest jackass to ja jestem św. Hieronim.
Po 2 - gie - Jak tak wygladalaby szkola to Lepper bylby mędrcem tego kraju.

Cytuj:

Niech ten mit lepiej nie upada...
Popieram, to byloby straszne. Szkola jest do nauki :P A imprezy to sie w klubach robi

Cytuj:

Btw - teraz jest "moda" na krecenie filmikow w celu jackass?
Jest mania na JackAss. Ludzie robia podrobki JackAssa, bo chcą byc "extra", trendy itp. Nie zdajac sobie sprawy, ze w 90% robia z siebie idiotow :)

Hetman_Palek 01-10-2005 00:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hetman_Palek
No ładnie Marcin ;]
Btw ja jestem w tej czerwonej bluzie :P
Btw 2 to nie miał być Jackass tylko nagle wpadliśmy na pomysl zbicia paru kolegów bo kolega se kupił komórke nową i wypróbowaliśmy aparat :)
pozdro 600!


Jak wyżej napisałem nie miało to na celu naśladowanie Jackassu po prostu Marcin (Taliboy) źle to ujął!

Mashter 01-10-2005 00:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shinjix
[cut]Nie zdajac sobie sprawy, ze w 90% robia z siebie idiotow :)

Hm... właśnie my jesteśmy od dawna świadomi, że jesteśmy debilami:D teraz to udokumentowaliśmy:D

kaziu 01-10-2005 00:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mashter
Hm... właśnie my jesteśmy od dawna świadomi, że jesteśmy debilami:D teraz to udokumentowaliśmy:D

YHHYHYHYY :D wspomnie ci twoje słowa kiedys :D ;p
btw. w tym momencie zabijam własnie Rp (best na askarze :D )
Filmik zajefany :D co wy ludzie chcecie od czasu do czasu trzeba sobie jaja porobic z swiata :D
pozdr.
Nafferin

Dagfen 01-10-2005 00:30

yyy eee aha -.-' z****** film, głupkowaty, debilny i takie tam... X( X(

Down:
Dobrze ze umnie w szkole niema takich idiotów -.-'
Tak dla twojej informacji:
Widac ze jestes jakis nacipany pokazjując taki debilizm. Twoje IQ nieprzekracza 50. Niebede cie wyzywac bo niechce dostac ostrzezena -.-'.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Taliboy
ahh uwielbiam wypowiedzi osób co mają miesięczny staż na forum =(

To ze mam w profilu ze jestem na forum z 1 miech to nic nieznaczy. Ja na tym forum jestem prawie od początku tylko ze do wczesniejszego konta zgubiłem hasło, a skrzynka emajlowa juz nieistniała więc załozyłem se nowe -.-

Hetman_Palek 01-10-2005 00:33

Stary okradli Cie? Rodzice Cie nie kochają? Czy tylko wchodzisz tutaj żeby palnąć jakieś głupstwa i zacieszać w domu? <up>

Taliboy 01-10-2005 00:35

ahh uwielbiam wypowiedzi osób co mają miesięczny staż na forum =(

Xizz 01-10-2005 00:44

opole rox. tylko ze ja chodze do 6 gim. :/ ale filmik spox u mnie jest podobnie czasami grzana i takie *******y jak pognebic kotow. :p

Hetman_Palek 01-10-2005 00:45

"Jedynka" potrafi :D

Mashter 01-10-2005 01:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hetman_Palek
"Jedynka" potrafi :D

Taaa... i to nie wszystko:> do wszystkich, którym się to podoba... TO NIE KONIEC :> :D
Kolejne projekty ("odcinki") w toku... prace trwają :)

Klimmek 01-10-2005 09:06

Grzałem z tego niesamowicie... Najlepszy był pomysł z maluchem. :D
Pozdro od PG5! Opole pwnz!

Shein Silvershadow 01-10-2005 09:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Taliboy
Gimnazjum... miejsce w którym trzeba sie uczyć słuchać nauczycieli pedagożki i innych malinowych cieciów.... a co by było gdyby ten mit upadł?
Opolska ekipa z PG1 nakręciła film z tego oto gimnazjum aby pokazac wam jak wyglądać powinno życie w polskich gimnazjach, podstawówkach,liceach, elektryczniakach itp.
Dlatego dzis mozecie zobaczyc pierwszy odcinek naszego[cut] serialu o młodzieży (o)polskiej. Zycze miłego oglądania :P

1. odcinek
http://156.17.236.242/opoteam***** (wymagany kodek divx) www.divx.pl
Edit: lepiej go sciągnąc na twardziela niż odtwarzać np w winshit media player...

Dzięki ci, Boże, że u mnie w gimnazjum nie ma TAKICH ludzi... Zwariować by można było:/

-=Misiekmen=- 01-10-2005 12:17

Gz chłopaki :)) HAIL OPo TEAM =) Szkoda że mnie nie było wtedy w szkole ;(
Pozdro


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:49.

Powered by vBulletin 3