Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Pomóżcie Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=3120)

MatKus 23-02-2004 02:24

Pomóżcie Tibia.pl
 
Już wcześniej apelowaliśmy o wsparcie poprzez wpłacanie pieniędzy na konto. Obecnie udało nam się nieco ułatwić dla was zadanie i uruchomiliśmy możliwośc wspomożenia serwisu poprzez wysyłanie SMSów.
Oto numery, dzięki którym można nam pomóc :

numer 7136 ( kwota 1zl netto + 22% czyli 1,22zl brutto )
numer 7255 ( kwota 2zl netto + 22% czyli 2,44zl brutto )
numer 7355 ( kwota 3zl netto + 22% czyli 3,66zl brutto )
numer 7636 ( kwota 6zl netto + 22% czyli 7,92zl brutto )
numer 7936 ( kwota 9zl netto + 22% czyli 10,98zl brutto )

w tresci sms'a nalezy wpisac slowo : TIBIA

Jak zapewne domyślacie się, utrzymanie takiego serwisu nie jest darmowe. Nie chcemy jednak wprowadzać żadnych przymusowych opłat za korzystanie z niego, dlatego też prosimy was o wysyłanie SMSów pod podane wyżej numery. Każda złotówka się liczy. Z góry dzięki.

Ponieważ jednak w przypadku płacenia SMSem do nas trafia jedynie połowa pieniędzy, w miarę możliwości prosimy o wpłacanie pieniędzy bezpośrednio na konto :

Inteligo
Jakub Boski

To opcjonalnie:
M.C. Skłodowskiej 13
27-200 Starachowice

I numer konta:
50 10205558 1111108629400094

W tytułem proszę podać: Zrzutka tibia.pl [nick]

Triciol Pogromca 23-02-2004 02:44

To o wiele ulatwia. Pod koniec miesiąca jak nie bede mial co z kartą zrobic wysle pares Sm :)

sesaj 23-02-2004 08:38

Ja rowniez postaram sie pomoc i wysle pare SMS'ow :)

bosal 23-02-2004 12:51

z takiego sms'a 65% zgarnia operator ;(

Vixiwew 23-02-2004 14:44

Pomóżcie Tibia.pl
 
Ja jak kupie s0bie karte wysIe tez pare :D C0 ja zr0bie jak nie bedzie www,tibia,pI ;( X(
Aha pIz p0wiedzcie mi dIaczeg0 ja d0staIem up0mnienie ja wcz0raj zr0biIem s0bie tutaj nicka i nic nie wiem ??? ;(

Zaglada 23-02-2004 15:12

Na bank wpłace ~


@ Vixiwew

Dostałeś upomnienie za postowanie w dziale "Zdjęcia", tzn. pisałeś posta w stylu Fajne SS'y. Powiadomiłem Cię za pomocą PW. Powinieneś dostać jeszcze jedno opomnienie za styl posta, ale tym razem daruje Ci.

@ bosal

Ile aktualnie mamy na koncie?

Vixiwew 23-02-2004 16:11

Pomóżcie Tibia.pl
 
Wiecie ci0? d0staje up0mnienie za nic szczeguIneg0 a wy juz sie denerwujecie :C ja p0 pr0 stu jestem n0wy na tym f0rum i nie wiem c0 i jak
S0rka za pism0 aIe kIawiatura sie zepsuIa
Jak c0s wytIumaczcie mi jak c0s zIe bede r0biI

------
Edit by Gremlin
Dla takich nowych "me noob no kill" jest przyklejone ogloszenie z regulaminem, polecam punkt zaraz pod tym o pisaniu samymi duzymi literami.

Jak nadal nie rozumiesz to powiem wprost:
Nastepny post z 0 zamiast o i masz nastepne upomnienie.

Vixiwew 23-02-2004 20:49

Pomóżcie Tibia.pl
 
P0WIEM CI TYIE : P I E R D 0 I S I E :P IDE NA TIBIA,XX NIE BEDE KURWA DSTAWA UPMNIEN ZA NIC CZWIEKU TY PWINIENES BYC SMIECIARZEM A NIE ADMINEM ! ! ! ! !

Vixiwew 23-02-2004 20:50

Pomóżcie Tibia.pl
 
kurcze trche przesadziIem aIe nie m0ja wina ze mi kIawiatura sie zepsuIa ide na tibia xx tam nie daja up0mnien za t0 ze pisze 0 zamiast wiesz c0 !

Dan the Automator 23-02-2004 20:58

No to pa :p rotfl
Jeden n00b mniej nie zaszkodzi~
Nie rozumiem CIe, kulturalnie tłumaczysz, ze nie działa Ci przycisk "o" dlatego uzywasz "0", a mod kulturalnie zdejmuje upomnienie (mógłby być nawet ja)
A tak wolisz wszystkich powyklinać, objechać admina itd itd

No dobra, papa

kotomaniak 25-02-2004 15:01

Teraz tylko dorwe telefon starego i idylla sie zacznie. SMSy znacznie ułatwią. :)

Jedi 26-02-2004 18:23

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Vixiwew
P0WIEM CI TYIE : P I E R D 0 I S I E :P IDE NA TIBIA,XX NIE BEDE KURWA DSTAWA UPMNIEN ZA NIC CZWIEKU TY PWINIENES BYC SMIECIARZEM A NIE ADMINEM ! ! ! ! !
Jest tylko taki jeden maly zonk - tibia.xx nie dziala :D
I on nie jest adminem, a moderatorem...

Kael'fas 27-02-2004 08:59

Ja już wysłałem kilka smsów :)
I tak przy okazji: dlaczego na tibia.pl nie ładuje się download i dlaczego nie działa tibia.xx?

Sotefan 27-02-2004 09:47

Jak wszyscy to ja tez wysle pare SMS'ow :D

Hegemmon 29-02-2004 09:10

heh po pierwsze .. jak dobrze tu znów móc zajrzeć!
miałem pewne problemy z systemem i stronka tibia.pl nie chciała mi się załądować.. kiedy tylko próbowałem wyskakiwał błąd systemu bla bla bla... ale udało mi się


a teraz do topicu:
fajnie że już to działa... wysłałem wam grubego sms-a jak tylko u kumpla zobaczyłem ten news.... kilka dni temu a dopiero koment pisze :D

Eustahy 29-02-2004 20:46

bardzo dobry pomysl z tymi sms'kami wysle wam wiadomo ze wszystko kosztuje ale to co zrobili na gery to juz przeszli samych siebie normalnie powalony pomyls wyslac im trzeba sms'a 3 zm + vat (3,66) i za kazde wejscie na np tapele potworuw 3 grosze sa sciagane z Twojego jakby konta a Wy ladnie prosicie bes przymusu jak Cywilizowani ludzie i takim sposobem zyskujecie nowyh ludzi ktuzy z hecia was zasponsoruja javascript:smilie(';)')
javascript:smilie(';)')

bosal 29-02-2004 22:12

niestety takie są realia wszystko kosztuje, ja się bronie jak moge przed wprowadzeniem płatnych części serwisu... czekamy na ten otserv może wtedy coś ;] ale póki jestem nie będę wprowadzał żadnych opłat za korzystanie ze strony...

Lucznik Swiatla 29-02-2004 23:42

Witam wszystki bardzo serdeczenie.
W Tibie gralem... dawno temu i zakończyłem z powodu lagów. Wchodze na moją ulubioną strone o Tibi(gdy grałem byłem tutaj codziennie) i pierwszy temat jaki widze to ze potrzebujecie pomocy. Postaram sie wplacic co nie co na konto a jezeli nie bede mial czasu zapewniem ze wyśle smsy.

Pozdro

Zwiastun Nocy

Jedi 01-03-2004 23:10

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Lucznik Swiatla
Witam wszystki bardzo serdeczenie.
W Tibie gralem... dawno temu i zakończyłem z powodu lagów. Wchodze na moją ulubioną strone o Tibi(gdy grałem byłem tutaj codziennie) i pierwszy temat jaki widze to ze potrzebujecie pomocy. Postaram sie wplacic co nie co na konto a jezeli nie bede mial czasu zapewniem ze wyśle smsy.

Pozdro

Zwiastun Nocy
A co znowu zacznasz grac?

Magus 02-03-2004 01:51

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Jedi
Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Lucznik Swiatla
Witam wszystki bardzo serdeczenie.
W Tibie gralem... dawno temu i zakończyłem z powodu lagów. Wchodze na moją ulubioną strone o Tibi(gdy grałem byłem tutaj codziennie) i pierwszy temat jaki widze to ze potrzebujecie pomocy. Postaram sie wplacic co nie co na konto a jezeli nie bede mial czasu zapewniem ze wyśle smsy.
Pozdro
Zwiastun Nocy
A co znowu zacznasz grac?
r u N00b or something?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:30.

Powered by vBulletin 3