Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Czy to mozliwe ?? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=45230)

SiDi 09-08-2005 10:24

Czy to mozliwe ??
 
Bo od wczoraj rana tibia mi niedziala i, gdy wpisuje swoje kody pisze mi ''Account and password in correct. Please wait'' ;( i chciałbym spytac czy to jest związane z update czy ktos mi zhakowal postac(ale jeszcze nigdy niewpisywalem swojich kodów na nieznanych stronach prucz www.tibia.com)
Bylbym wdzięczny za odpowiedzenie na moje pytania. :(

Arthus Drag'Tail 09-08-2005 10:26

Cos krecisz.. Podaj dokladna tresc komunkatu ktory ci sie pojawia.

Xan Arcanist 09-08-2005 10:34

Ktoś Cię schackował. Morze samych passów nigdzie nie podałeś ale np. korzystałeś z MC lub jakieboś bota (TBI lub TibiaSuite) w którym był keylogger. Lub grałeś w kafei i ktoś podejrzał... Jest wiele możliwości schackowania.

sisza 09-08-2005 10:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xan Arcanist
Ktoś Cię schackował. Morze samych passów nigdzie nie podałeś ale np. korzystałeś z MC lub jakieboś bota (TBI lub TibiaSuite) w którym był keylogger. Lub grałeś w kafei i ktoś podejrzał... Jest wiele możliwości schackowania.

W tbi niema keyloogera używał już bardzo długo i mnie nie hakli


a co do tematu może masz włączony klawisz Caps Lock albo źle wpisujesz

Xan Arcanist 09-08-2005 11:05

@ Up: Ja nie wiem czy w TBI jest keylogger czy nie, bo nie używałem, nie używam i nie będę używał.

Wild Warriorek 09-08-2005 11:17

Może byles u kolegi albo w kafei gdzie byl zainstalowany program ktory ,,wyrzera,, wszystkie hasla do programow lub zapisuje wszystko co napisales przez dany dzien np Password: Mama3 Number 153344 i to w tym programie pisze wiec mogl Cie shackowac kolega lub ktos z kafei

Nil 09-08-2005 11:48

Nie ma co spekulować podaj dokładnie co to za komunikat wtedy pomyślimy......

Xenio 09-08-2005 11:50

To co powiedzial Xan Arcanist to prawda! Moi Koledzy uzywali TBI, oczywiscie zostali shackowani X( Jednemu (były 40 Knight) zabrali EQ o wartosci ok. 450 K, a drugiemu (15 sorc) zabrali 30 K(kulał na BOHy). Oczywiscie nie osądzam ze to koniecznie bylo przez TBI ale jakos to trzeba wytlumaczyc X(

Yoh Asakura 09-08-2005 12:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xenio
To co powiedzial Xan Arcanist to prawda! Moi Koledzy uzywali TBI, oczywiscie zostali shackowani X( Jednemu (były 40 Knight) zabrali EQ o wartosci ok. 450 K, a drugiemu (15 sorc) zabrali 30 K(kulał na BOHy). Oczywiscie nie osądzam ze to koniecznie bylo przez TBI ale jakos to trzeba wytlumaczyc X(

Zieeew,skąd ta pewność,że zostali shakowani przez TBI ?

master czajoh 09-08-2005 12:34

a moze ****de pisales z Caps lokiem ?

SiDi 09-08-2005 12:44

Nic z tych rzeczy
 
Jestem pewien ze niepisalem Caps Lockiem a ten komunikat mi sie pojawia od w czraj (choć wcoraj sie zalogowalem pare razy), ale dzis całkiem nic niedziala a nawet gdyby mnie shakowali jak to mozna z robic dzięki TBI.

$lim $hady 09-08-2005 12:44

:(
 
U mnie tez tak jest wpisuje haslo i number loguje sie do spisu mojich postaci wybieram noi i mi pisze:Accont number or password is not correct prosze o pomoc
A czy shackowane konto mozna jakos przywrocic?? Aha i wlazilem jeszcze na www.blacklist.go.pl czy cos takiego i wygladalo jak tibia.com

sceptile 09-08-2005 12:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SiDi
''Account and password in correct. Please wait''


To znaczy że passy są poprawne, i każe czekać. sprawdź czy nie ma wlączonego "connect to test server". Możesz to sprawdzić klikając w "options" i wchodząc w "network"

SiDi 09-08-2005 12:55

I pisz mi w network Test Serwer Login i niemam tego zaznaczonego o dodam ze chcesz mi powiedzic ze muj problem polega na tym ze nadchodzi update i zacieło mi sie konto.
Tak?? :o

SiDi 09-08-2005 12:59

i jesli to problem z update to ile mam czekac az zacznie mi działac tibia chce jeszcze pare rzeczy porobic przed tymi zasadami(dodam bo dwie postacie z innymi kodami i moze to jest dowud ze mnie niezhakowali.
Co sądzicie??

Arthus Drag'Tail 09-08-2005 13:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sceptile
To znaczy że passy są poprawne, i każe czekać. sprawdź czy nie ma wlączonego "connect to test server". Możesz to sprawdzić klikając w "options" i wchodząc w "network"

Glupoty gadasz... Poprostu wg. mnie zle przepisal komunikat. Incorrect znaczy niepoprawne.

@$lim $hady:
Shakowane konto da sie odzyskac.. Poszukaj na forum jak to zrobic. Nastepnym razem nie wchodz na zadne podobne strony. Dobrze bedzie jesli przeskanujesz kompa jakims antivirusem oraz Ad-Aware, bo najprawdopodobniej masz keyloggera na dysku.

SiDi 09-08-2005 13:38

Wszystko dobrze napisałem mam drugą postac z innymi kodami i zaczela przed chwilą działać (zaczynają mnie wkurza ci co tak haakują

$lim $hady 09-08-2005 14:41

:(
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arthus Drag'Tail
Glupoty gadasz... Poprostu wg. mnie zle przepisal komunikat. Incorrect znaczy niepoprawne.

@$lim $hady:
Shakowane konto da sie odzyskac.. Poszukaj na forum jak to zrobic. Nastepnym razem nie wchodz na zadne podobne strony. Dobrze bedzie jesli przeskanujesz kompa jakims antivirusem oraz Ad-Aware, bo najprawdopodobniej masz keyloggera na dysku.

A ty myslisz ze nie szukalem powiec plz jak bo nic nie znalazlem
Czlowiek !!!!!!!!! bardzo ci dzieki dzieki tobie mam juz odzyskane konto tylko stravcilem 40k :(

matkow21 10-08-2005 04:42

Heh
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xan Arcanist
Ktoś Cię schackował. Morze samych passów nigdzie nie podałeś ale np. korzystałeś z MC lub jakieboś bota (TBI lub TibiaSuite) w którym był keylogger. Lub grałeś w kafei i ktoś podejrzał... Jest wiele możliwości schackowania.

w tbi nie ma napewno keyloggera u|ywa go tysionce osób i nikt niezostaB przez niego shacowany


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.

Powered by vBulletin 3