Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Thoria (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=204)
-   -   Chcesz zacząć grać na Thorii? Przeczytaj! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=140579)

Gonzo 21-07-2007 19:01

Chcesz zacząć grać na Thorii? Przeczytaj!
 
Little FAQ v. 1.0 by Gonzo

----------------------------------------

Czy na serwerze jest dużo PA?

- Tak. Od startu serwera było bardzo dużo, teraz nic się nie zmieniło.

Czy na serwerze jest dużo PK?

- Tak. Od startu serwera było bardzo dużo, teraz nic się nie zmieniło. :P

Czy na serwerze jest dużo wojen?

- Cały ten serwer to jedna wielka wojna... (czyt. Tak)

Jaka jest ekonomia serwera?

- Ceny są takie same jak u dżinów.

Dla kogo jest ten serwer?

- Lubisz latać do Eremo po AoL, i do Kazordoon po jeden z pięciu blessów? Tak? TO JEST SERWER DLA CIEBIE!

Jakie nacje można spotkać na serwerze?

- Z liczących się graczy można spotkać Szwedów, Polaków, Anglików, Turków, Hiszpan, Niemców/Austriaków.

----------------------------------------

Jeśli któś wymyśli dobre pytania, i napisze je, zostaną one dodane do FAQ.

Signed,
Gonzo

Pulaski 21-07-2007 19:43

Wow! Rewelacyjne FAQ! Po prostu zajebiste!

Albo se jaja robisz albo ktoś dednoł twoją postać thorii i jesteś wkurzony.
Każdy wie że na thorii jest dużo pk ^^

Gonzo 21-07-2007 22:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pulaski (Post 1561917)
Wow! Rewelacyjne FAQ! Po prostu zajebiste!

Albo se jaja robisz albo ktoś dednoł twoją postać thorii i jesteś wkurzony.
Każdy wie że na thorii jest dużo pk ^^

Moją postać ktoś 'dednoł' bardzo dawno temu, kiedy Ty nie wiedziałeś co to jest Tibia.

Są to informacje dla nowych graczy.

Ashael 22-07-2007 10:26

Mam wrażenie że nie lubisz Thorii bo ciągle Cię tam ubijają, tak?:p

Witoo 22-07-2007 21:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ashael (Post 1562600)
Mam wrażenie że nie lubisz Thorii bo ciągle Cię tam ubijają, tak?:p

A ja mam wrażenie, że powyższy cytat pisała osoba która po "dedzie" wpada w depresje ;p (Nie każdy miesza uczucia z grą mmorpg)

Co do FAQ... zgadzam się w 100 % z Gonzo. Serwer ten jest przepełniony przez pk, zawsze znajdzie się jakaś bitwa w której wypada uczestniczyć ;p Właśnie dlatego gram na thori ;p

;] Gonzo, przestałeś grać z powodu "deda" ?

H.L 25-07-2007 14:24

Albo dajesz rade albo nie.

sir rafski 25-07-2007 14:29

Na każdym serverze są pk, PA i bitwy więc dla mnie to nic nowego ;p
Ale jak cie zabili to nie trzeba odrazu pisać taki rzeczy ... tylko odrobic i grac dalej

Talib 25-07-2007 15:14

Gram troche na Thorii (Ponad miesiac).. Mam 45 ms'a i nikt mnie nie rusza. Nigdy nie zaplacilem, ani nie zostalem zabity (Chociaz pare razy probowali, jak na kazdym normalnym serverze).. Przyjemnie mi sie tam gra, nie zgadzam sie z FAQ Gonza, ale to moze wynikac z mojego malego doswiadczenia tego servera. Zobaczymy pózniej, jak wbije lvle etc.

Pozdrawiam^^'

Duke Dran 25-07-2007 15:25

Od dzisiaj gram tylko na Thorii! Nadchodzę!

Rob'ek 27-07-2007 14:46

Ja padlem tu pare razy ale uwazam ze moglo to miec miejsce na kazdym innym servie... Nie mialem szans 25 kina vs 80 ms (przed update)... Zwastowal na mnie sporo sd i mf po czym zgasil mnie na ue :D (Nie pomogly znajomosci- retried)
Wczesniej pk team na zamku... jakas gidlia Masakrowcy czy jakos tak :P m wall i trap, az wstyd... 3x ~35 lvl na 17 kine (f axe poszedl sie jebac ale zyje sie dalej :P).

Flisik 02-08-2007 17:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gonzo (Post 1561857)
Little FAQ v. 1.0 by Gonzo
Czy na serwerze jest dużo PK?

- Tak. Od startu serwera było bardzo dużo, teraz nic się nie zmieniło. :P

Dla kogo jest ten serwer?

- Lubisz latać do Eremo po AoL, i do Kazordoon po jeden z pięciu blessów? Tak? TO JEST SERWER DLA CIEBIE!


Signed,
Gonzo


Pk jak na każdym servie. Ja tez jakos gram na Thorii i nie bylem ani po aola, ani po blessy (knightem padlem 2x, z czego raz powodu zrytej klawiatury, wiec nie jest zle). A tak btw. to zajebste FAQ. Dowiemy sie z niego wszystkiego.

CH1 03-08-2007 20:49

Gonzo nie rozkręcaj się :D

_____
Lin~

Zibeq 05-08-2007 12:56

Tzn to jest serv dla mnie :)

Gonzo 05-08-2007 13:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Witoo (Post 1563425)
A ja mam wrażenie, że powyższy cytat pisała osoba która po "dedzie" wpada w depresje ;p (Nie każdy miesza uczucia z grą mmorpg)

Co do FAQ... zgadzam się w 100 % z Gonzo. Serwer ten jest przepełniony przez pk, zawsze znajdzie się jakaś bitwa w której wypada uczestniczyć ;p Właśnie dlatego gram na thori ;p

;] Gonzo, przestałeś grać z powodu "deda" ?

Nie, przestałem grać już dawno temu na Thorii. Teraz stwierdziłem, że warto napisać taki topic z informacjami dla kogo jest ten serwer. :)

macintosh 12-08-2007 18:51

lol O_O
 
sam gram na thori i przyznam durzo pk lata [CHAR]solaris trollino[/CHAR]
ceny ruznia sie ss'a morzna kupic juz za 600 gp

Duhu1990 23-08-2007 21:10

Ja gram niecale 2 miechy i lacznie za hunty placilem 50k, hunty byly za nic za jakies banaly i cala kasa poszla dla h lvl pl ktorzy nie maja kase na wojne, kilka razy tez mnie trapowali ale moje 10 bp uh pozwolily mi zyc, co do cen to prawda. Serv wporzo prusz kilku noobow ktorzy lizali dupe szweda zeby wbic wyzsze lvl i teraz przesladuja rodakow, ogolnie da sie grac jak sie ma szczescie ! :D

H_A_W_K 02-10-2007 19:11

Ja bym powiedział ze Thoria to taki OTs PvP xD

krzysiek033 02-10-2007 20:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Flisik (Post 1582548)
Pk jak na każdym servie. Ja tez jakos gram na Thorii i nie bylem ani po aola, ani po blessy (knightem padlem 2x, z czego raz powodu zrytej klawiatury, wiec nie jest zle). A tak btw. to zajebste FAQ. Dowiemy sie z niego wszystkiego.

Na 20lvlu i w p-setcie AOL i blessy sa zbedne.

Luthi 11-10-2007 23:30

Gonzo: zajebisty poradnik!.
Równie dobrze mogłeś zrobić instrukcję obsługi paska do spodni, porównywalny poziom.

Michulek 17-10-2007 22:48

Ponura historia
 
Ja grałem na thori 6 miesięcy.Dedłem ze 30 razy:cup: "jakaś gildia się na mnie uwzieła":( mialem 24 lvl knight zrookowanyX(, 30 sorc zrookowanyX(, 26 drut zrookowanyX(. Podjąłem jedyną mądrą decyzje. Zrobiłem nową postac na luminerze, a tam po miesiącu na 25 lvlu " haked";(


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:17.

Powered by vBulletin 3