Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Mainland (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=22)
-   -   JOIN NEBULA ( SPRAWDZ TO !!! ) chcesz serwer wlasnie go znalazles (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=222475)

Brave-Cichy 12-10-2009 11:51

JOIN NEBULA ( SPRAWDZ TO !!! ) chcesz serwer wlasnie go znalazles
 
Masz dosc PA na Twoim serwie? Masz dosc ciaglego padania i odrabiania lvlu? Masz dosc wyrzucania z expa?

Teraz specjalnie dla was chcemy stworzyc serwer ktory bedzie idealnym miejscem do gry. Nie obiecujemy ze bedzie idealnie ale chcemy wam pomoc.
Zapraszam do przeczytania posta i do zastanowienia sie czy chcesz grac na najlepszym serwerze w tibi. ZAPRASZAMY NA NEBULE.

Chcemy zaprosic na nasz serwer jak najwieksza liczbe graczy(poczatkujacych jak i tych ktorzy sa juz doswiadczonymi graczami).
Kazdy gracz ktory napisze do mnie lub do jednego z graczy z listy z postaci na 1-15 lvlu zostanie dodany do kolejnej listy z ktorej gracze otrzymaja wiele bonusow.
Lista graczy: Yantora Aldix, Brave Maly, Fajny ludek, Asto Shio, Artek Shadowbolts, Cecron Argeny.

Oto kilka bonusow:
Na dobry poczatek kazdy gracz dostanie darmowe eq na lvlu 15 - P armmy, p legs, steel helmet etc.

Kazdy gracz ktory osiagnie poziom wiekszy od 40 wezmnie udzial w darmowej loteri! Oto niektore nagrodny:
Crown armor, Crown legs, Royal helmet, Boots of haste, Vampir shield
B robe, b legs, vampir shield
150k
100k
50k
DSM
Steel boots
demon shield
boots of haste
10k
LOTERIA ODBEDZIE SIE PO 4 MIESIACACH I BEDZIE POWTARZANA CO 3 MIESIACE DLA NOWYCH GRACZY!!

Kolejny bonus dla nowych graczy:
Pierwszych 10 graczy ktorza osiagna 80 lvl bedzie moglo skorzystac ZUPELNIE ZA DARMO z POI quest serwisu!! miedzy kolejnymi 10 graczami z poziomem 80 zostanie wylosowane
3 nagrodny: 2x darmowy POI quest oraz 1x 50% znizki na POI quest.

Dla pierwszych 3 graczy ktorzy osiagna 120 lvl bedzie specjalny bonus niespodzianka.

Kilka slow na temat PA z ktorym na nebuli walczymy dosc skutecznie. Kazdy kto padnie ofiara zlego traktowania jest zobowiazany do zrobienia screena na ktorym ma dowod na to ze padl ofiara wykorzystywania
sily. Jesli ktos robi na Tobie PA postaraj sie jak najszybciej skontaktowac z jednym z wyzej wymienionych graczy i daj mu dowod(screena). Jesli jednak ktos udowodni ze to Ty wyzywales, kradles, robiles PA
prowokowales, lurowales itp zostaniesz natychmiast skasowany z listy graczy ktorzy wezma udzial w darmowym losowaniu nagrod( w przypadkach drastycznych bedziesz hunted na nebuli bez mozliwosci
zaplaty). Na nebuli nie tolerujemy hamstwa, zabijania bez powodu, kradniecia itp.

Gildie rzadzace moga wyrzucic sie z exp place tylko z tych ktore sa wymienione ponizej(kazdy kto bedzie probowal wyrzucic Cie z innego miejsca zostanie ostrzezony a po 2-3 razach zostanie wyrzucony z
naszej gildi) Pamietajcie zeby robic screeny z dowodem ze ktos Cie wyrzuca. Grajcie uczciwie a na pewno nikt wam nic zlego nie zrobi.


W przyszlosci myslimy o wiekszej ilosci bonusow dla nowych dlatego zapraszajcie kolegow do gry na NEBULI a napewno nie pozalujecie.

Bigzone 12-10-2009 13:08

gralem tam
troche pa jest, jak np. na isarze


ale jak wezmiecie liste osob online o 18.00, to 5 serverow z najmniejsza iloscia graczy to servy z pa


nie dziwie sie twojej loterii, o ile nie robisz sobie jaj xd

Beh0lder 12-10-2009 15:14

Az sie prosi aby kogoś ugnoić... chyba zrobie pk chara tam se ;d.

Brave-Cichy 12-10-2009 15:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bigzone (Post 2664981)
gralem tam
troche pa jest, jak np. na isarze


ale jak wezmiecie liste osob online o 18.00, to 5 serverow z najmniejsza iloscia graczy to servy z pa


nie dziwie sie twojej loterii, o ile nie robisz sobie jaj xd

PA bylo za panowania innej gildi teraz czasy sie zminily i chcemy pomoc gracza i zaprosic ich na serwer

Lukas93de 12-10-2009 16:38

o.O niesamowite...
Najwieksi PA na serwie organizuja cos takiego??

Fuck VO

VU 4 ever....


@DOWN

Jezeli ktos byl po stronie Vu odrazu byl huntowany.. Nawet majac 8 lvl przyjechali cie noob charami..
Nie mowie juz nic o tym jak mialem 28 lvl i mnie Stonecutter pojechal...
Ludzie trzymajcie sie zdala od tych PA..
Przez was zrezygnowalem z gry na moim ulubionym serwie....
Przebylem tam 2 lata.. Poznalem mase super ludzi a potem musialem odejsc z powodu tych Power Abuserow..
200 EK biega za 28 ED. To jest wrecz smieszne, nie mowiac nic o tym ze stracilem wtedy okolo 10k...

Dla mnie to naprawde zadziwiajace ze macie tupet wogole wyskakiwac z czyms takim na forum...
Panoszycie sie po serwie i jedziecie kazdego kto jest przeciwny wam, i teraz szukacie sprzymiezencow na forum.
Nawet nie przeprosiliscie tych ktorych przez ostatnie 2 lata terroryzowaliscie...

Brave-Cichy 12-10-2009 16:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2665078)
o.O niesamowite...
Najwieksi PA na serwie organizuja cos takiego??

Fuck VO

VU 4 ever....


tak jak napisales VU 4 ever juz nie bedzie grac na serwie i nie ma PA ze strony VO bedzie pomoc

Sarin 13-10-2009 01:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2665078)
o.O niesamowite...
Najwieksi PA na serwie organizuja cos takiego??

Fuck VO

VU 4 ever....


@DOWN

Jezeli ktos byl po stronie Vu odrazu byl huntowany.. Nawet majac 8 lvl przyjechali cie noob charami..
Nie mowie juz nic o tym jak mialem 28 lvl i mnie Stonecutter pojechal...
Ludzie trzymajcie sie zdala od tych PA..
Przez was zrezygnowalem z gry na moim ulubionym serwie....
Przebylem tam 2 lata.. Poznalem mase super ludzi a potem musialem odejsc z powodu tych Power Abuserow..
200 EK biega za 28 ED. To jest wrecz smieszne, nie mowiac nic o tym ze stracilem wtedy okolo 10k...

Dla mnie to naprawde zadziwiajace ze macie tupet wogole wyskakiwac z czyms takim na forum...
Panoszycie sie po serwie i jedziecie kazdego kto jest przeciwny wam, i teraz szukacie sprzymiezencow na forum.
Nawet nie przeprosiliscie tych ktorych przez ostatnie 2 lata terroryzowaliscie...

Przepraszamy bardzo, teraz z terrorystow stalismy sie antyterrorystami.
Zapewne grales w czasach kiedy w VO byli jeszcze ludzie, ktorych wlasnie wyrzucilismy z servera za Power Abusing. Zapraszamy zapraszamy :)

Lukas93de 13-10-2009 09:01

@UP

Haha Vish'ra... Ciekawe kto jeszcze tu przyleci...
Bardzo chcial bym wrocic, ale zaufac wam to jak dac komus swoje auto a on powie ci ze wroci...

Sarin 13-10-2009 12:00

Ze niby ja kiedykolwiek robilem PA?

Brave-Cichy 13-10-2009 15:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sarin (Post 2665534)
Ze niby ja kiedykolwiek robilem PA?

Nie znam osoby ktora teraz gra w VO ktora robi PA bo jak sa takie osoby to z checia bym sie dowiedzial ktore to sa

Gandziorr 13-10-2009 21:30

Witam wszystkich ;)
Chcialem tylko powiedziec i podziekowac ludziom ktorzy zorganizowali ta Akcje ;)
Zostalem bardzo przyjemnie przyjety na ten swiat i na prawde - z takim towarzystwem milo sie gra.
Zapraszam do gry na tym swiecie.
Pozdrawiam.

NiFor 14-10-2009 12:04

Jest fajnie
 
No naprawde bardzo fajna pomoc z ich strony.
Wczoraj na Nebuli 6 kickow dostalem ...
Ale ogolnie to bardzo mi sie podoba :)

SebsZiom 14-10-2009 15:15

Przeciez oni was maja w dupie poprostu chca miec szybszy resp hellgoraka zgadza sie cichy?:p

Brave-Cichy 15-10-2009 14:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SebsZiom (Post 2666363)
Przeciez oni was maja w dupie poprostu chca miec szybszy resp hellgoraka zgadza sie cichy?:p

nie maja w du..., ale chodzi o polepszenie respa ogolnie nie tylko hellgoraka jak narazie jest wszystko ok i przyszlo z 40 osob

Drani 15-10-2009 22:35

Mi pomogli odrazu jak do nich napisałem to mi wysłali equ <na mojego 8palka>
i kase na dobry początek ^^
Bardzo im dziękuje :D
Polecam server

Lukas93de 16-10-2009 18:17

Teraz wam pomoga, a jak nazbieracie kaski dostaniecie Paymenta ;)
Ta gildia to czyste cwaniaczki... Szkoda ze TIAD przeje*****o wojne :(

Gandziorr 17-10-2009 15:43

Tak... Lukas wymysliles ...
Tylko zauwaz.. Wbile np. 25 osob na server z takiej akcji, kazdemu wysylaja na poczatek smieciuszki o wartosci 2-3k...
Policz sobie ile to jest..
25x2=50...
50k w plecy juz sa...
10 osob ktore osiagna pierwsze 20 lvle dostana po 5k ... kolejne 50k...
Konkursy na 40 lvlu itd...
Z tych nagrod wyjdzie sporoo kasy nie chce mi sie liczyc..
Z calej akcji pozostanie pewno 4-5 graczy dosc normalnych...
Sciagajac PA z nas wyszli by i tak na 0 albo na + ze smieszna iloscia kasy..
I tak jak by chcieli PA to gracze ztej akcji by wiedzieli ze nie maja po co tam graci by zrobili np. WT i przeniesli sie na inny swiat albo porobili by nowe postacie...
Takze nie gadaj mitakich glupot...

A gra sie swietnie z nimi :)
Zawsze, ale to zawsze pomagaja ;)
Zapraszam na ten swiat ;)

Lukas93de 19-10-2009 14:14

Coz, kiedys byli normalni. Ale po dojsciu do wladzy odbilo im...
Nie gram tam od dluzszego czasu wiec nie wiem jacy teraz sa, ale nie sadze by sie zmienili. Kiedy nastanie nastepna wojna, wykorzystaja was do ubijania noob charow tamtym...
Z drugiej strony moze sie faktycznie zmienili. Zostal mi jeszcze 28 ED na Nebuli, ale nie mam tam nawet eq wiec nic mi tam do szukania.

Do VO: Ciesze sie ze utrzymujecie dalej klimat na serwie. Zatesknilem nawet za paymentami od was :D
Coz.. Powodzenia!



@DOWN

Święte słowa.
Kiedyś je powtórzycie, zobaczycie!

bartek8808 20-10-2009 12:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Brave-Cichy (Post 2664967)
Masz dosc PA na Twoim serwie? Masz dosc ciaglego padania i odrabiania lvlu? Masz dosc wyrzucania z expa?

To wszystko znajdziesz na Nebuli! Świat bez zasad, bez ładu i porządku. Każdy robi co chce, każdy ma na każdego wyjebane. Dużo Szwedów którzy mają za dużo do powiedzenia i robia PA.


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Brave-Cichy (Post 2664967)
Na nebuli nie tolerujemy hamstwa, zabijania bez powodu, kradniecia itp.

Vlox - jego tolerujecie. A spełnia wszystkie powyzsze kryteria.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Brave-Cichy (Post 2664967)
W przyszlosci myslimy o wiekszej ilosci bonusow dla nowych dlatego zapraszajcie kolegow do gry na NEBULI a napewno nie pozalujecie.

Juz raz pozalowalismy.

Brave-Cichy 23-10-2009 16:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bartek8808 (Post 2670202)
To wszystko znajdziesz na Nebuli! Świat bez zasad, bez ładu i porządku. Każdy robi co chce, każdy ma na każdego wyjebane. Dużo Szwedów którzy mają za dużo do powiedzenia i robia PA.




Vlox - jego tolerujecie. A spełnia wszystkie powyzsze kryteria.



Juz raz pozalowalismy.


hehe nawet nie chce mi sie na to odpisywac bo smiech na sali xD hehe dobrze jest i duzo osob przyszlo oby tak dalej Pozdrawiam :))))))


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin 3