Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Wewnętrzny test serwer (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=57407)

Dabek 01-12-2005 19:10

Wewnętrzny test serwer
 
Rozpoczął się właśnie prywatny test serwer, na który zaproszeni są Tutorzy, Counsellorzy oraz Gamemasterzy. Jesli należysz do jednej z tych grup - zajrzyj na wewnętrzne fora w celu dowiedzenia się o detalach. Zaproszeni ludzie będą mieli za zadanie przetestowanie nowości przed Świątecznym Update. NIE będzie tym razem publicznego testu (dostępnego dla wszystkich graczy).

Świąteczny Update nastąpi zaraz po tym gdy zakończy się test (przypuszczalnie za jakiś tydzień). Najnowsza aktualizacja przyniesie już wcześniej opisywane nowości: nowe grafiki, nowe efekty świetlne itp.

Jak już wspomniano w zapowiedziach, prędkość regeneracji many zostanie zwiększona, więc zaklęcia spontaniczne będa mogły być używane częściej. Oczywiście skorygowano też wszystko na co owa zwiększona szybkość regeneracji ma wpływ, czyli na przykład ilość many zyskiwanej dzieki fluidom, czy też ilość many potrzebna na poziom magiczny. Także jak już wiadomo, po tym update w ręce młodych druidów i sorcererów trafi nowa broń - różdżki. Oprócz nowych nazw, będą się różnić siłą i trudnością w ich zdobyciu - dlatego też radzimy nie handlować żadnymi z wandów do czasu update, bo nie wiadomo ile po nim będą warte...

Tychanowicz 01-12-2005 19:13

Czekam na SS-y z TS-a.

Rafciu Mistrz 01-12-2005 19:15

No to czekamy na ssy... Uptade zapowiada sie calkiem niezle ale mam nadzieje ze mi pojdzie tibia na kompie.. Dobrze zrozumialem ze na mlvl potrzeba bedzie więcej many zużyć? :/

Racon 01-12-2005 19:18

No ale tutorzy i senior t. moga powiedziec conieco ?

-//Dekalis\\- 01-12-2005 19:18

hehe te wandy bendom spoko wlogowalem się na antica i gościu już sellował wandy narazie znam 2x nazwy Want of the might Wand of fortune. no to tyle wiem narazie z tego co będzie zaniedługo i podobno to wypada bardzo żadko z elder beholder a z the evil eye jak narazie nawet nawet często bo mi omuwił jeden player ;)

Kuryca 01-12-2005 19:21

No to fajnie... Ale czy się wyrobię przed update ze skillami 70\70? :)
(Mam teraz 60\60) Ja także czekam na SS'y ;D

Lord Alek 01-12-2005 19:24

Ciekawe jakie będą te różdżki i czy nie wprowadzą takich rzeczy jak soule i rozwalanie włóczni w poprzednim update.

PS. Zapowiada się ciekawie.

Evil Maul 01-12-2005 19:25

Czyżby świety mikołaj pośpieszył sie z prezentem ? 8o

ss-y plx :p

rasielin 01-12-2005 19:27

Super!!
 
Czekamy na ssy i mam nadzieje ze update bedzie we wtorek ^^ na mikolaja

Chemik50 01-12-2005 19:32

Załamka
 
Omg za***iscie ale o jedno mi chodzi bo ****a czekam juz od wrzesnia na new world a oni wyjezdzają mi z uptadem a nie ze swaitami-.- :D X( tylko nie dawajcie mi punktow karnych blz

Hasharii 01-12-2005 19:37

Tutorzy dajcie jakieś ss'y plx. Dobrze, że sorca zrobiłem ostatnio :D.

pawepek 01-12-2005 19:38

@UP UP
:D:D Ja tez czekam na nowe swiaty ale nie martw sie, z tego co wiem to zwykle przy update'ach są nowe servy więc... :) rozumie sie samo przezsie
@topic
Super, juz sie ni moge doczekac update i mam nadzieje ze wreszcie dadza nowe servery bo tak jak kolega wyzej tez juz dosyc dlugo czekam :)

upki 01-12-2005 19:38

nareszcie
 
Nareszcie znowu bedzie nowa dawka update'u i znowu cos nowego
tylko żeby nie było przeszkadzającego w grze ja te soule ;/

Revlux 01-12-2005 19:41

Najbardziej nie moge sie doczekać nowych grafik i wandów :P fajnie by też było jak by były nowe oufity :D

master 01-12-2005 19:43

na szczescie mam 27 sorca. wiec moze byc ciekawie.... chociaz, rozdzdkami 60mlvla sie nie zrobiii. trzeba czekac na jakies ssy, lub filmik

Airam Naver 01-12-2005 19:43

Serce wali mi jak młot!!
 
"przypuszczalnie za jakiś tydzień"... jużsięeni moge doczekać, ale to niestety tylko przypuszczenia... ;( MÓDLMY SIĘ I DZWOŃMY DO RM ŻEBY MODLILI SIĘ ZA JAK NAJSZYBSZE WEJŚCIE UPDATE!!!

Domona 01-12-2005 19:45

nono ;)
nie moge sie doczekac! :D

Boner3773 01-12-2005 19:47

ss'ów nie będzie...jest to objęte tajemnicą tutorów, cs'ów i gm'ów

na efekty można poczekać do update ^^

Flashman 01-12-2005 19:48

Test Server
 
Qrcze szkoda że wewnętrzny.... :( Ale ten tydzień czy dwa wytrzymam na poczekanie do update. Bedzie spoxik!

Vanhelsen 01-12-2005 19:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Boner3773
ss'ów nie będzie...jest to objęte tajemnicą tutorów, cs'ów i gm'ów

na efekty można poczekać do update ^^

Hehe, gdzie ty byłeś przy letnim teście :P tam też była "tajemnica" :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.

Powered by vBulletin 3