Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Broń i przedmioty (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=15)
-   -   Jakie rzeczy miały by byc zmienione w swiątecznym updacie ?? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=56730)

scarab 24-11-2005 16:44

Jakie rzeczy miały by byc zmienione w swiątecznym updacie ??
 
moim zdaniem ma byc zmieniony hatchet jest brzydki :/ a waszym zdaniem ??

Radzim 24-11-2005 16:47

A moim zdaniem powinni zmienić dagger - ten to jakiś taki niewyjściowy.

slawekmag 24-11-2005 16:53

Może sickle katana i... hmmm... outfity nowe ;)

scarab 24-11-2005 16:58

dzieki za odpowiedzi :D moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat ?? :D

shymchuck 24-11-2005 17:00

Ja chętnie bym zobaczył nowy wygląd np. bright sworda bo tak jakoś biednie wygląda wg mnie.

Magin Gewu 24-11-2005 17:07

Mogli by zmienić ten Scale Armor bo jakoś tak nie pasuje mi(wygląda jak worek po kartoflach :) :D ).

Horde_Tauren 24-11-2005 17:56

ja bymsie ucieszyl ze zmiany short sworda moze iron helmet tez jakos kulawo wygladaja :P

Celastian Kight 24-11-2005 17:57

Noble armor jest strasznie brzydki. I dark helmeta mogliby zmienić.

Morun Kous 24-11-2005 18:02

Mogliby zmienić Sabre i Katane, bo ona według mnie wygląda jak przerośnięta wykałaczka :p oraz scale armor - "wygląda jak worek po ziemniakach" niemówiąc już o: Bright Sword, Fire Sword, Legion Helmet; ale mogli by też wprowadzić NOWE bronie...

shymchuck 24-11-2005 18:42

No coś nowego mogliby wprowadzić ale coś dostępnego i przydatnego, nie jak djinn blade, którego mają nieliczni, nie jak helmy arm 2 lub 3 ale np. jakieś axe pośrednie między k axe i f axe lub jakiegoś sworda jednoręcznego między serpentem/spike a fireswordem. Jakieś naprawde przydatne rzeczy, może jakiś nowy czar, może jakieś fajne outfity a nie jakieś głupoty jak te głupie hałmy czy hunting spear :/

Tibio-gracz 24-11-2005 19:57

Scale armor - wygląda jakbyś nosił na sobie kamienną ścianę.
Fire sword wygląda jak rapier z czerwoną rękojeścią pokryty ogniem, mogliby wymyślić jakiś oryginalniejszy wygląd fs'a.

scarab 25-11-2005 13:01

Dzęki za wypowiedzi moze by ktos jeszcze sie wypowiedzial co ?? :P

Shamanking 25-11-2005 13:30

oczywiście zmienić fire sworda, katane, scale armor i dragon lance - wygląda jak kij od mopa a i oczywiście nowe outfity B)

evilKRIK 26-11-2005 22:35

Scorpion
 
Kiedyś Posion spidery, gsy i spidery wyglądały jak g**no zmienili jest gites, ale scorpion nadal wygląda tragicznie(zwłaszcza martwy)

Walekifa 26-11-2005 23:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Celastian Kight
Noble armor jest strasznie brzydki. I dark helmeta mogliby zmienić.

mi się właśnie podoba,ale mocno kojarzy mi się z krzyżowcami :p

powinni zmienić wygląd włucznii.Dlaczego?Troche bardziej wycieniowane,bo te jak z plasteliny wyglądają.

Katana!!!Bright sword(to taki lightsabre ,a oni takie coś zrobili :/ ),Battle hammer i giantsmitch hammer powinny wyglądac innaczej(bo wyglądają tak samo :P ) crocodille bootsy zmienić....Steel bootsy powinny być raczej jasne a nie czarne :D

No i Hat of the mad.JA jawidzę bardziej jako starą poniszczoną tiarę...

Fazer Kristof 27-11-2005 00:06

dali by jakies nowe outfity dla facc B)

Pacek 27-11-2005 07:50

1. prorodzinny system podakowy
2. niższa akcyza na paliwa płynne
3. lody dla kazdego
4. reaktywacja układu warszawskiego

co za temat, jak zawsze przed jakimś update nic te tematy nie wnoszą oprócz postów typu "łoo ja, jak ja bym był cipsoftem to bym wydymał wszytkich pacc i mnienił to i to" po update też sie pojawiają takie tematy, tylko że tam sie na owe zmiany narzeka, w kółko to samo i tylko dziękować że UP są tylko dwa razy w roku
ps. gdzieś już był taki temt "co chciał byś w następnym UP"

bogdan1990 27-11-2005 08:12

No no... widze że tu koncert życzeń leci... też się dołącze ale powiem też dlaczego moim zdaniem niezmieniom wyglądu broni a co do nowych to też wątpie bo i tak już jest bardzo wiele a niektóre są albo nieużywane albo je mają po 2 osoby na serwerze.... :(
@Do topicu....
Tego dowiesz sie po updacie ale ja chętnie bym zobaczył bym nowy outfit dla facc i pacc (może jakieś afro dla sorca albo knighta :D ) no i największy ból narazie... WYGLĄD ITEMÓW... przedewszystkim ekwipunku.... niektóre żeczy tak wyglądają że jak ktoś wchodzi do mnie a ja mam tibie włączoną to się mnie odrazu pytają co to za shit? czemu taka słaba grafa i czemu TE ITEMY TAK CHU*** WYGLĄDAJĄ? No niestety.... CipSoft pokażcie wreszcie że umiecie!!! ;(

Trep Manitu 27-11-2005 08:14

Moim zdaniem powinn ulepszyc palka dodac jakies bronie dla niego i dodac cos dla tych co walcza fistem

Venderer 27-11-2005 08:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Morun Kous
Fire Sword, Legion Helmet.

Ekhm, wg. mnie FS jest nawet ładny ;)

Hello! Legion helmet był zmieniony z 3 miesiące temu! i znów mają zmieniać? O_O


Co do tematu to mi się strasznie nie podoba: Katana, Dark Helmet oraz Noble Armor


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:21.

Powered by vBulletin 3