Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Gildie (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=23)
-   -   [Nebula] Mala rodzinka na dowolnym serwie PvP (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=218755)

Brtek00 11-08-2009 00:31

Luz jeżeli mnie przyjmiesz to ide poszperac po moich passach moze akurat mam jakiegos chara na meinie :d a jak nie to stworze juz nowego.

erux 11-08-2009 08:39

Chcesz porządek ? Znajdź jakiś server ventrillo , pogadajcie między sobą i wtedy będziesz wiedział kto się nadaje a kto nie ;s Już wcześniej wam o tym pisałem ale widzę , że wolicie własne pomysły , które jak widać nie skutkują ;] yo

Kakej92 11-08-2009 09:26

Siewka, wbijcie na morgane to sobie Was pozabijam :)

Lukas93de 11-08-2009 09:52

Do konca wakacji nie mam dostepu do VT i mojego mikrofonu...
Po wakacjach wszystko bedzie gotowe. :s


@DOWN

Moja ortografia to moj problem, i nie bede pisal 600x dlaczego... (Pod moja data dolaczenia masz przyczyne...)
Moj angielski jest bardzo dobry...
Mam juz mala rodzinke na Infernie z Tibiopedii i powiem ci jedno, latwo tam nie jest, a patrzac jaki "ogar" macie w waszym
temacie to u nas jest tylko "pikus". Nie wydaje mi sie byscie wiele osiagneli. Inferna jest praktycznie jak kazdy inny serwer, nie ma
tam zadnego "ogaru". Sa tylko okreslone zasady ktorych i tak nikt nie przestrzega. Jesli myslisz ze jest tam tak kolorowo to sie mylisz.
Bez lizania dupy daleko tam nie zajdziesz, a 100lvl zabijajacy 8go lvla to codzennosc...

Pozdrawiam

Charin 11-08-2009 11:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2620988)
@UP

Ja juz sam nie wiem xD
Musze to wszystko poukladac i pozadki zrobic :s
Nie mialem czasu ostatnio wiec troche sie pobalaganilo.. Przyjme cie jutro ok?

Słuchaj. My na infernie nie potrzebujemy kogoś kto ma 2 gildie. Albo prowadzisz tą, albo jesteś w naszej. Na infernie jest ogar. Są zasady. A nie bezmyślna zbieranina niezgranych idiotów. Pomyśl o tym. Aha. I poćwicz ortografię. Jak z ingliszem?

Riztor 11-08-2009 13:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2621101)
Do konca wakacji nie mam dostepu do VT i mojego mikrofonu...
Po wakacjach wszystko bedzie gotowe. :s


@DOWN

Moja ortografia to moj problem, i nie bede pisal 600x dlaczego... (Pod moja data dolaczenia masz przyczyne...)
Moj angielski jest bardzo dobry...
Mam juz mala rodzinke na Infernie z Tibiopedii i powiem ci jedno, latwo tam nie jest, a patrzac jaki "ogar" macie w waszym
temacie to u nas jest tylko "pikus". Nie wydaje mi sie byscie wiele osiagneli. Inferna jest praktycznie jak kazdy inny serwer, nie ma
tam zadnego "ogaru". Sa tylko okreslone zasady ktorych i tak nikt nie przestrzega. Jesli myslisz ze jest tam tak kolorowo to sie mylisz.
Bez lizania dupy daleko tam nie zajdziesz, a 100lvl zabijajacy 8go lvla to codzennosc...

Pozdrawiam

To ja podziękuję takiemu liderowi który stawia wymagania których sam nie jest w stanie spełnić. Możesz wykreślić mojego chara z Rodzinki gdyż nie ma ona większej przyszłości z takim liderem. Znalazłeś ogarniętą rodzinkę na infernie to już możesz tam zostać.

Co do Nebuli to po wyskilowaniu chara założę gildię i z pewnością zaproszę kilka osób poznanych z tego tematu. Jeżeli chodzi o Ventrilo to postaram się załatwić w najbliższym czasie. Aktualnie możemy posiedzieć na jakimś publicznym serwerze. Jeżeli jest ktoś zainteresowany (z działającym mikro) to piszcie tutaj lub na PW.

Charin 11-08-2009 13:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Riztor (Post 2621202)
To ja podziękuję takiemu liderowi który stawia wymagania których sam nie jest w stanie spełnić. Możesz wykreślić mojego chara z Rodzinki gdyż nie ma ona większej przyszłości z takim liderem. Znalazłeś ogarniętą rodzinkę na infernie to już możesz tam zostać.

Do nas się nie dostał. Mamy pewien poziom, no proszę...

Mitoxu 11-08-2009 13:28

@Brtek00
Rób chara i namawiaj kolesi tutaj :>

Cwaniaqu 11-08-2009 13:38

Pozatym, Lukas93de prawie wcale nie jest online http://www.pskonejott.com/otc_displa...ter=hornwoggle. Popieram Riztora, będzie gildia, zrobi się rekrutacje, bo narazie z 15 osób zgłoszonych do rodzinki gra chyba 6.

Riztor 11-08-2009 13:56

No to serwer Ventrilo już wykupiony ;)
Jak narazie mam 30 slotów. Wersja 2.1.4. Kto zainteresowany to niech pisze do mnie w grze. Wtedy założę mu konto ;)

--- Riztor dodał 1 minut i 11 sekund później ---

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Charin (Post 2621218)
Do nas się nie dostał. Mamy pewien poziom, no proszę...

Do nas też już się nie dostanie niestety :confused:

Charin 11-08-2009 14:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Riztor (Post 2621245)
No to serwer Ventrilo już wykupiony ;)
Jak narazie mam 30 slotów. Wersja 2.1.4. Kto zainteresowany to niech pisze do mnie w grze. Wtedy założę mu konto ;)

--- Riztor dodał 1 minut i 11 sekund później ---



Do nas też już się nie dostanie niestety :confused:

Te, to może wbijecie na inferne? Razem raźniej, ogar i zapał jest. Teraz tylko ludzie.

Riztor 11-08-2009 14:11

Może i wcześniej bym skorzystał z Twojej propozycji ale już się zobowiązałem i pozostanę tutaj ;)

Charin 11-08-2009 14:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Riztor (Post 2621264)
Może i wcześniej bym skorzystał z Twojej propozycji ale już się zobowiązałem i pozostanę tutaj ;)

To rozumiem.:] A NIE JAKIEŚ TAM ODCHODZENIE, SŁYSZYSZ SSSIESZ I RESZTA?

Lukas93de 11-08-2009 14:55

Huh :)
Kto chce odejsc, droga wolna!
Nie mam teraz czasu na gre... Mam bardzo duzo spraw na glowie w RL.
Jak wszystko zalatwie wroce do gry...

@EDIT

Wiekszosc ludzi w tej rodzince to ludzie na poziomie i nie dadza sie namowic takim cwaniaka...

Mitoxu 11-08-2009 15:01

Odchodzę z rodzinki

Riztor 11-08-2009 21:46

Hmmm widzę, że jak nie było vt to większość osób marudziło że nie ma vt, że nie ma jak porozmawiac... A jak już jest vt to chętnych w ogóle nie ma :confused: Z Rodzinki tylko Paku ma konto na vt. Jest to osoba z którą można normalnie porozmawiać.

Pacc będę miał najprawdopodobniej za jakieś 2 dni i wtedy założę gildię oraz forum gildiowe. Rekrutację prowadzę do niedzieli czyli do 16.08.2009. Jak narazie przyjmuję praktycznie wszystkich, natomiast po jakimś tygodniu po zakończeniu rekrutacji będzie przeprowadzona selekcja.

Lukas93de 11-08-2009 21:56

@UP

Moge ci z tym pooc, tez kupuje teraz PACCA.

Przepraszam wszystkich za ten zament ale naprawde nie mam w tym tygodniu czasu na gre :(


@DOWN

Jakich wymagan???

Riztor 11-08-2009 22:07

@up

Co do Ciebie kolego to mam mieszane hmmm uczucia?xD Będziemy mieli o czym rozmawiać jeżeli będziesz miał vt i mikrofon. Nie przyjmuję osób które nie potrafią spełnić takich banalnych wymagań...

shoq 11-08-2009 23:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2621101)
Bez lizania dupy daleko tam nie zajdziesz

Haha, pozdrawiam Panów i życzę powodzenia :)

Kabuno 12-08-2009 21:52

Witam,
Nick jakiego uzyjesz:Do ustalenia
Czy posiadasz Mikrofon:tak caly sprzet potrzeby to komunikowania sie przez vt,ts ^^.
Czy uzywasz programu Ventrillo:Oczywiscie
Czemu chcesz dolaczyc:Niemam konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Chce do was dolaczyc bo gra samemu jest nudna, tak na poczatku mial bym juz z kim pogadac lub zwrocic sie do kogos z prozba jaka kolwiek, albo odwrotnie.

Doświadczenie:
W tibie gram praktycznie od 7,6 tam stawialem swoje pierwsze kroki na poczatku doszlem do 15 i skonczylem grac na dluzszy okres czasu, pozniej to byla tibia 8.1+ tez to bylo w wakacje.. ;) dobilem 64 lvl RP na refugi. Pozatym gralem na paru OTS'ach tam staralem sie szkolic w " PVP ".Ogolnie wydaje mi sie ze ogarniam ^_^. Będą jakies pytania jeszcze to prosze na gg:8739226.

Mam nadzieje ze moje podanko zostanie rozpatrzone pozytywnie, jak czegos w nim brakuje prosze pisac :P.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:19.

Powered by vBulletin 3