Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Sondy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=128)
-   -   Który z działów strony najbardziej wymaga poprawy informacji (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=75576)

Dr. Omader 02-05-2006 23:30

Który z działów strony najbardziej wymaga poprawy informacji
 
Da nam to informacje, ktory z dzialow nie jest dopracowany i wymaga poprawy.

Tak jak poprzednio, nie uwzgledniamy forum.

Mile widziane posty z uwagami, jak ktory dzial polepszyc :)

kalan 03-05-2006 00:13

W dziale potwory dodałbym więcej taktyk , ale wiem ,że to trudne.;)

Metrozz 03-05-2006 00:14

Dział - potwory.
 
Moim zdaniem powinniście popracować nad działem "Potwory", trzeba dodać do każdego potwora zgubione informacje itp. i jak czasto wypadaja itemki. Taktyki też należalo by poprawić. I chyba to wszystko xD

NinJa 03-05-2006 00:20

no myśle że cała stronka do poprawy, a to z tego powodu że strona wolno aktualizuje infromację dotyczące zmian w tibi. Ofc że newsy itd.. są szybko, ale czegoś mi tu brakuje

To moje zdanie więc prosze mnie nie banować :P << joke

Knight Zbych 03-05-2006 00:23

"Tutoriale dla początkujących" chociaż nawet przez ciągłe ulepszanie tego działu nie da się wyeliminować n00bostwa w grze...

Rinnaroc 03-05-2006 00:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez NinJa
Moim skromnym zdaniem najbardziej pożyteczną rzeczą na tym forum są właśnie poradniki napisane przez użyszkodników forum :P.

Yyyy, pomyliłeś chyba tematy ;p
@Top
Przydałyby się lepsze kalkulatory, obliczające np. hit jaki się zada na danym skilu i z jakiej broni ; to samo z bełtów etc.

Oskar111 03-05-2006 00:50

potwory => taktyki taktykami (do tych potworow ~500+ xp ;p)
bronie => dostepnosc (np z innych stron tibia.erig.net czy taka www.tibiabr.com )

ogonek 03-05-2006 00:52

naprawde przydalo by sie polepszyc dzial potwory poniewarz brakuje w niekturych przypadkach hp potworkow i loota. wiem ze jest to trudne zwlaszcza z lootem ale hp mozna obliczyc na podstawie filmikow umieszczanych w internecie gdzie gracze pokazuja jak zabijaja zadkie potworki np. general marius

Walekifa 03-05-2006 00:58

Opisy czarów!! Toć to magia,ważny element RPG! Można było by się troche o tym rozpisać :]

Pro Shinok 03-05-2006 01:29

Myśle, że dział "Potwory" nadaje się do niewielkiej korekty. Może troche więcej taktyk ?

Rybzor 03-05-2006 01:59

Oczywiscie poradniki!

Wiele z nich stalo sie po ktoryms tam kolejnym update poprostu bezuzytecznych bądz niekompletnych, ze źle podanymi informacjami i takie tam, trzeba by to przesegregowac i zostawic te ktore nadaja sie w dalszym ciagu, a nie potem jakis newbie czyta niestworzone tresci ktore w Tibii 7.6 juz mu sie kompletnie nie przydadzą.

Vanhelsen 03-05-2006 02:24

POtwory i ich taktyki niby ważne, ale każdy ma najczęściej swoją, własną taktykę na potworka. Poprawy zas wymagają mapki, i to mocno, jakoś to co jest aktualnie na stronce nie zbyt mnie satysfakcjonuje, brak konkretnej mapy spawno i w ogóle...

Skrzat 03-05-2006 02:24

A ja tam oddalem glos na Poradniki napisane przez użytkowników strony bo chyba cos brakuje :D

Palek Demon 03-05-2006 05:16

Wg mnie respy mapa powinna byc podzielona na "respy" np 1 z nich to d lair i odosobnona mapka z calym d lair
oczywiscie komu chce sie to robic to tylko moje sygestie :D

Miszczu 03-05-2006 08:17

Tak jak ktoś z up powiedzial.Najlepiej jakby mape udoskonalic.Dobrze by było gdyby mapa była wieksza i po wejsciu na nia pojawialo sie odzielne okienko.
Trudniejsze miejsca tak jak np.PoH powinny byc na mapie wyróżnione i dokladnie opisane ;).

ziomalek463 03-05-2006 08:54

Który z działów strony najbardziej wymaga poprawy informacji
 
Gdybybył punkt o questach jego bym wybrał.Na tej stronce nie ma mapek jak dojść do questów.:( NA tibia.org.pl jest,ale to już inna bajka. 8o

The Mass 03-05-2006 09:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ziomalek463
Gdybybył punkt o questach jego bym wybrał.Na tej stronce nie ma mapek jak dojść do questów.:( NA tibia.org.pl jest,ale to już inna bajka. 8o

Bo to byłby QS. Zabroniony przez CipSoft.

Topic:
Zagłosowałem na "Potwory" ponieważ wiele "poważniejszych newbie" może nie wiedzieć, jak poradzić sobie np. ze smokiem.

Gdyby możnaby zagłosować na dwie rzeczy, drugą byłaby mapka.

Varetix 03-05-2006 09:59

Wedlug mnie potwory, taktyki jakie sa do nich najlepsze oraz na jaki lvl przypada summon bo to ile many to trzeba obliczac :P

Siwy512 03-05-2006 10:02

Poradniki
 
Trzeba w Dziale Poradników zrobic jakis podzial na:
-Ogulne
-Palladyni
-Sorcerzy
-Knighci
-Druidzi
-Loot
-Nie O Tibi

W tedy by bylo latwiej i przejrzysciej n oto tyle xD

poisoner 03-05-2006 10:03

Zdecydowanie nalezy poprawic dzial potwory. Najlepiej, aby znalazly sie przy kazdym potworze taktyki dla wszystkich profesji, no i te informacje o ilosci hp, exp itp bo przeciez to parodia ze nie wiadomo nawet ile hp ma the evil eye ktory jest bardzo latwym potworem do zabicia. Jeszcze orshabaal rozumiem (ze trudno zbadac ile ma hp, ile daje expa) ale reszte to juz nalezy zdecydowanie poprawic.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:43.

Powered by vBulletin 3