Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Co się stało w korektor ? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=137763)

Donpeyot 04-07-2007 21:16

Co się stało w korektor ?
 
Trochę głupie to pytanie , ale za co typiarz dostał bana ? Za bycie dupkiem na pewno nie bo by dostał z miejsca ? Wszędzie było go pełno a teraz tak jakoś pusto i wogóle.

Meryba 04-07-2007 21:24

Pewnie za nieprzestrzeganie regulaminu?

o wiem ostatnio był temat poalczekpeel i tak każdy kto napisał dostał 9 pnk warna a korektor pewnie już na koncie mial z 5 i ban.
(sam tam napsiałem i dostałem aż 9 :O)

Necromantor 04-07-2007 21:27

mnie sie zdaje ze za brzydkie przerobienie twarzy ;x

Quezacoatl 05-07-2007 00:49

W temacie "polaczek peel" czy jakoś tak była imprezka i samowolka... Tak właściwie to Korek ją zaczął, jego odpowiedź była pierwsza i zainicjowała ciekawą zabawę, która jednak modkom się nie spodobała. ;) Wszyscy wypowiadający się w temacie dostali 9 pkt (sprawdzałem) poza twórcą tematu, który dostał 10...

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=135016

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryba
Nie zupełnie, jeden koleś który nie wrzucił fotki chyba nie dostał

E tam, ten się nie liczy, bo nie dał obrazka... Poza tym trzeba przyznać, że pomimo mało cenzuralnych obrazków trochę przyzwoitości ludzie zachowali i dawali obrazki w znacznikach 'HIDE'...

janek@ 05-07-2007 00:56

To ty nie wiedziales, ze zginal w tragicznym wypadku rolniczym? xD

Polaczek peel hmm pamietam ten temat i w nim wlasnie korektor sie odezwal. ;p
On zaczal ten new cool fashion na obrazki dlatego w modkach stracil ostatnie grosze zaufania. ;]
Doliczajac do tego uzycie zdjecie modka, droma. (nie bijcie mnie za to! xD)

Nadal z tego tematu beke krece. xD

Rybzor 05-07-2007 01:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez janek@ (Post 1531457)
To ty nie wiedziales, ze zginal w tragicznym wypadku rolniczym? xD

Polaczek peel hmm pamietam ten temat i w nim wlasnie korektor sie odezwal. ;p
On zaczal ten new cool fashion na obrazki dlatego w modkach stracil ostatnie grosze zaufania. ;]
Doliczajac do tego uzycie zdjecie modka, droma. (nie bijcie mnie za to! xD)

Nadal z tego tematu beke krece. xD

Ja też, to był jeden z najlepszych tematów na tym forum :P
A te orly korka to raczej Oksy, a nie Drom
Ja nie wiem, czy on miał na myśli rozpoczęcie imagewar :P, pewnie jakby jakiś inny modek wpadł w temat wcześniej, a nie Wald bez poczucia humoru, to by zamknął już na samym początku temat którego autor był kretynem i by było cacy.
Cytuj:

Wszyscy wypowiadający się w temacie dostali 9 pkt (sprawdzałem) poza twórcą tematu, który dostał 10...
Nie zupełnie, jeden koleś który nie wrzucił fotki chyba nie dostał :P

PiXik 05-07-2007 01:25

widze że to super temat był xD

Maldinii 05-07-2007 01:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez PiXik (Post 1531495)
widze że to super temat był xD

Mała zabawa sie tam zrobiła z tego co zauwazylem.

Kajulec 05-07-2007 12:33

Jak sie oczywiscie cos fajnego dzieje, to Kajo nawet popatrzec nie zdazy. No jasne. Moze byscie tak mowili wczesniej jak cos fajnego sie kreci? :<

matiiii 05-07-2007 14:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maldinii (Post 1531501)
Mała zabawa sie tam zrobiła z tego co zauwazylem.

Trochę większa niż mała. Te osoby (w tym i ja :D) co dostały pkt. warne (9) mają je do początku, lub połowy sierpnia. :D A to wszystko przez Wald_Keriusa :P.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Korekotr na gg
Korek chce przekazać, że na 22 lipca planuje 3'ci sexyback. Będzie już mniej spektakularny niż tamte 2, ale to jest jak z filmami. Kolejne części powstają dla kasiory i są coraz bardziej bezsensowne. Dlatego może modzi by się zebrali i nie dawali mu kolejnych szans na sexyback? Ale nie chodzi ofkorz o perma, po prostu jakieś wotum zaufania takie jakie ma Oxy i będzie spokój. Putin i tak traci stołek, więc krawe, a raczej biało-maziaste masakry dobiegają końca.

BTW Nawet nie wiecie jak fajnie jest jak ktoś robi o Was tematy ^^

to przeznaczam dla debili, jednocześnie biorę na siebie (Korektor) odpowiedzialność za skutki obejrzenia tego linka"http://www.youtube.com/watch?v=sfaQCnHQNk8

Mnie w to nie mieszajcie. Ja tylko przekazuje wiadomość. :D

Ukryty tekst:
On zaczal ten new cool fashion na obrazki dlatego w modkach stracil ostatnie grosze zaufania.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6caa133f7.html


PS
Błagam, nie banujcie mnie, jak już to dożywotni ban dla Korektora. ;)

Harpun 05-07-2007 17:36

A może dacie mu w końcu perma, bo wg mnie niczym innym poza głupotą to on się nie wyróżnia.

Meryba 05-07-2007 17:41

Korektor? Robi bardzo ładne pixelarty, pisze mądre posty. Czemu niby jest głupi?

Rychulec 05-07-2007 17:46

Ehhhhh...
Pamiętam ten temat przynajmniej było się z czego pośmiać :p
Szkoda że ma bana :(

Arfyd 05-07-2007 18:15

Korek jest jednym z mądrzejszych userów na tym forum, nie rozumiem co Wy do niego macie. -.-

@Down

Ty chyba też nie . ;-/ Pech. ;-/

Thero 05-07-2007 18:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arfyd (Post 1532442)
Korek jest jednym z mądrzejszych userów na tym forum, nie rozumiem co Wy do niego macie. -.-

Nie rozumiesz, to oczywiste.

Fiszbin 05-07-2007 20:04

Dla tych którzy uważają Korektora za super, mega, joł użytkownika, opublikuje jego krótką, forumową biografię.

Przed pierwszym banem Korektor ewidentnie robił wszystko żeby zostać moderatorem(bynajmniej tak mu się zdawało). W skrócie: 'spam + wazelina'. Po pierwszym banie zupełnie się zmienił. Swoimi pseudo-ironicznymi wypowiedziami próbował zgrywać 'forumowego cfaniaka', z drugiej strony dalej starannie lizał dupę niektórym moderatorom i Oxyganowi(z którym kłócił się w poprzednim wcieleniu). Wyglądało to co najmniej żałośnie, drugi ban był krótki i nic nie zmienił w jego postępowaniu. Tak, więc teraz liczę na jakąś mega żenadę w jego wykonaniu.

Warto dodać, że Korektor jest specem w wielu dziedzinach(oczywiście nie zapomniał się tym pochwalić) m.in. : znajomość polskiego prawa, gra na gitarze basowej, latanie samolotem, bycie synem prawnika, wiedza na temat szkockich whisky, wiedza na temat czołgów, rysowanie czołgów i domków w 'paincie', pisanie opowiadań, posiadanie chomika, użytkowanie munduru itd.

@Down (matii, ryba)
Trudno spamiętać jego wszystkie wspaniałe umiejętności :(

matiiii 05-07-2007 20:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fiszbin (Post 1532657)
Warto dodać, że Korektor jest specem w wielu dziedzinach(oczywiście nie zapomniał się tym pochwalić) m.in. : znajomość polskiego prawa, gra na gitarze basowej, latanie samolotem, bycie synem prawnika, wiedza na temat szkockich whisky, wiedza na temat czołgów, rysowanie czołgów i domków w 'paincie', pisanie opowiadań, posiadanie chomika, użytkowanie munduru itd.

A także pistoletami, Audi A6, bicie małych dzieci na ulicach, podczas których łapie go policja, straszeniem nie nabitą bronią ( w te dzieci oczywiście), graniem w FS 2002, niekiedy głupimi pomysłami, i czymś jeszcze ale nie powiem czym, bo to nasza sweet tajemniczka :*. :D

Wald_Kerius 05-07-2007 20:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fiszbin (Post 1532657)
(...) wiedza na temat szkockich whisky, wiedza na temat czołgów(...)

Wszystko bym mu wybaczył, za butelkę Whisky...

Maldinii 05-07-2007 20:26

Najlepsze było w tym ze dołączył bodajże 17.06.07 i został "Użytkownikiem Roku" a po kilku miesiącach bana skleił na klatkę. Jak to możliwe? :>

Rybzor 05-07-2007 20:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fiszbin (Post 1532657)
Warto dodać, że Korektor jest specem w wielu dziedzinach(oczywiście nie zapomniał się tym pochwalić) m.in. : znajomość polskiego prawa, gra na gitarze basowej, latanie samolotem, bycie synem prawnika, wiedza na temat szkockich whisky, wiedza na temat czołgów, rysowanie czołgów i domków w 'paincie', pisanie opowiadań, posiadanie chomika, użytkowanie munduru itd.

Jak mogłeś zapomnieć o umiejętności zdechnięcia w wypadku lotniczym i zmartwychwstaniach?! :(


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:36.

Powered by vBulletin 3