Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Raul 12-07-2006 10:54

Dwa nowe interesujące cytaty:

"Ostatnio angielski "The Guardian" sugerował, że Francuz uderzył włoskiego obrońcę, bo ten wcześniej obraził religię Islamu. Gazeta jednak wycofała tę informację, bo wściekli wyznawcy Allacha, którzy uwierzyli w to, co napisał "The Guardian", żądali nawet śmierci Włocha."

"- Jeśli Marco Materazzi powiedział do mojego syna, że jest „synem terrorystycznej k…”, to chcę, by przyniesiono mi jego genitalia na tacy – powiedziała jednej z angielskich gazet matka Zinedine’a Zidane’a – Malika."

Sprawa coraz ciekawsza. ;]

Vandoz 12-07-2006 14:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Dwa nowe interesujące cytaty:

"Ostatnio angielski "The Guardian" sugerował, że Francuz uderzył włoskiego obrońcę, bo ten wcześniej obraził religię Islamu. Gazeta jednak wycofała tę informację, bo wściekli wyznawcy Allacha, którzy uwierzyli w to, co napisał "The Guardian", żądali nawet śmierci Włocha."

"- Jeśli Marco Materazzi powiedział do mojego syna, że jest „synem terrorystycznej k…”, to chcę, by przyniesiono mi jego genitalia na tacy – powiedziała jednej z angielskich gazet matka Zinedine’a Zidane’a – Malika."

Sprawa coraz ciekawsza. ;]

Ale to powazne!
Slyszalem ze tam w krajach wyznajacych Islam, koles jakas ksiazke napisal niezgodna z ta religia, to go gonili pieciesiat pare lat terrorysci.

Czy spuszcza z Materaca powietrze?

Herhor 12-07-2006 16:59

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1354810,wiadomosc.html

@up Jak zabiorą Zidanowi Złotą Piłkę to i mogą z Materaca spuszczać powietrze.

Badzo 12-07-2006 18:00

"W głosowaniu na najlepszego piłkarza MŚ Zidane otrzymał 2012 punktów od akredytowanych dziennikarzy. Pokonał dwóch Włochów: Fabio Cannavaro - 1977 pkt oraz Andreę Pirlo - 715."

Czy to nie znak? To potwierdzenie tego, że zginiemy w 2012r!!!!!

A co do złotej piłki, to przesadzają.

Iron 12-07-2006 20:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Badzo
"W głosowaniu na najlepszego piłkarza MŚ Zidane otrzymał 2012 punktów od akredytowanych dziennikarzy. Pokonał dwóch Włochów: Fabio Cannavaro - 1977 pkt oraz Andreę Pirlo - 715."

Czy to nie znak? To potwierdzenie tego, że zginiemy w 2012r!!!!!

A co do złotej piłki, to przesadzają.

Złota pilka Zidanowi się nalezy ,liczy się całokształt mistrzostw a nie jedna minuta słabości..

Maximus89 12-07-2006 20:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Iron
Złota pilka Zidanowi się nalezy ,liczy się całokształt mistrzostw a nie jedna minuta słabości..

Ale piłkarz tej klasy powinien się powstrzymać.... Ten incydent dyskwalifikuje go z grona lauretów do złotej piłki. Niestety dziennikarze patrzą na to inaczej...

Ghost Nieudany 12-07-2006 22:46

@up
Dajmy ją Materacowi, który jest idiotą, albo Tottiemu, który nic nie grał, albo jeszcze lepiej Ronaldinho, bo ma krzywe zęby. Albo Ronaldo lub Adriano, w ramach wyrównania szans dla grubasów.

Wiślaczek 12-07-2006 23:03

Cytuj:

@up
Dajmy ją Materacowi, który jest idiotą, albo Tottiemu, który nic nie grał, albo jeszcze lepiej Ronaldinho, bo ma krzywe zęby. Albo Ronaldo lub Adriano, w ramach wyrównania szans dla grubasów.
A szanowny pan chyba zapomnial o takich graczach jak Canavaro, Pirlo czy nawet Klose.
IMO Canavaro bardziej zasluzyl na ta nagrode.

Grue 12-07-2006 23:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
A szanowny pan chyba zapomnial o takich graczach jak Canavaro, Pirlo czy nawet Klose.
IMO Canavaro bardziej zasluzyl na ta nagrode.

Tez wolałbym, zeby Canavaro dostał te złotą piłke, a nie jakiś tam Zidane :|

Derid 12-07-2006 23:29

Moim zdaniem złotą piłkę powinien dostać Podloski ;) Co jak co ale gral ładnie no może w ostateczności Pirlo, a Zidana postawił bym na 3 miejscu. A i nie wiem co macie do Ronaldo - ja tam go lubię B)

Ghost Nieudany 12-07-2006 23:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grue
Tez wolałbym, zeby Canavaro dostał te złotą piłke, a nie jakiś tam Zidane :|

Naturalnie nikt z panów szanownych nie zauważył, że Zidane odchodzi i dostał tą nagrodę niejako za całokształt kariery. A Cannavaro nic nie pokazał poza finałem i półfinałem.

PiXik 12-07-2006 23:44

ZZ powiedział że Materazzi obraził jego siostrę i matkę.i kto mówi prawdę?nie wiem ale 90% uwierzy ZZ i chyba słusznie;p

Raul 12-07-2006 23:45

Z tego co wiem to Złota Piłka jest przyznawana po finale MŚ. To przepraszam bardzo, ale czy działacze FIFA mają jakieś spowolnione rozumowanie, skoro dopiero po 4 dniach stwierdzili, że zachowanie Zidane'a było nieodpowiednie?
A wogóle to Złotą Piłkę przyznają dziennikarze, którzy wybrali Zidane'a. Więc po cholerę FIFA się w to miesza.

"Nie powiedziałem nic na tle rasistowskim, religijnym czy politycznym. Nie mówiłem też nic o jego matce. Ja straciłem matkę mając 15 lat i ciągle jestem wzruszony, kiedy o niej mówię. Nie wiedziałem, że matka Zidane'a jest w szpitalu. Życzę jej wszystkiego najlepszego" - wyznał Materazzi.

Ale wzruszające. Skoro mówi, że nie wiedział, że matka Zidane'a jest w szpitalu to znaczy, że jednak coś na nią powiedział. Rozumiem, że piłkarze mogą się nawzajem obrażać, ale mieszanie w to rodziny jest płytkie. Na miejscu Zidane'a zrobiłbym to samo.

Wiślaczek 13-07-2006 00:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Naturalnie nikt z panów szanownych nie zauważył, że Zidane odchodzi i dostał tą nagrodę niejako za całokształt kariery. .

No i co z tego?
Ta nagrode powinien dostac najlepszy zawodnik turnieju, a nie schodzaca gwiazda.
Cytuj:

A Cannavaro nic nie pokazał poza finałem i półfinałem.
Ale to jest Twoje subiektywne zdanie.

Thomisson 13-07-2006 07:37

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1355202,wiadomosc.html

Level 13-07-2006 08:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thomisson

Włosi stracą mistrzostwo za rasistowskie odzywki, Francuzi za atak fizyczny na boisku...no i kto zostanie mistrzem świata ?:cup:
Wtedy bedzie tak jak mawiał G.Lineker, że piłka nożna to gra gdzie grają dwie druzyny,ale i tak wkońcu wygrywają Niemcy ;)

...a tak na serio to byłby absurd

Ghost Nieudany 13-07-2006 12:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Ale to jest Twoje subiektywne zdanie.

No to do psiej nędzy po cholerę piszesz, że Zidane'owi się Złota Piłka nie należała, skoro to jest kuźwa twoje subiektywne zdanie? Chwilami myślę, że fanboje Makaroniarzy nie są w stanie logicznie rozumować. :S

Jak chcesz prowokować polemikę, to się nie broń tekstami o gustach.

Maximus89 13-07-2006 12:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Naturalnie nikt z panów szanownych nie zauważył, że Zidane odchodzi i dostał tą nagrodę niejako za całokształt kariery. A Cannavaro nic nie pokazał poza finałem i półfinałem.

A co pokazał Zidane w meczach fazy grupowej?? Wogle go nie było widać a Francja ledwo wyszła z grupy.... A dzieki między innymi Cannavaro Włosi przez cały mundial stracili 2!!bramki, z czego jedna to samobój a drugą z karnego.....Więc nie pier*** że Canna grał dobrze tylko w półfinale i finale.....

Wiślaczek 13-07-2006 13:01

@Ghost Nieudany
Czytanie ze zrozumieniem. Ja napisalem:
Cytuj:

Ale to jest Twoje subiektywne zdanie.
Chodzilo mi o Twoja wypowiedz, w ktorej stwierdziles ze Canavaro nie zasluzl na Zlota Pilke.
Cytuj:

No to do psiej nędzy
Cytuj:

kuźwa
Zastanawiam sie po co dajesz takie wstawki.
Chcesz okazac moja glupote?
Cytuj:

jak chcesz prowokować polemikę, to się nie broń tekstami o gustach.
Ekhm...
Cytuj:

Chwilami myślę, że fanboje Makaroniarzy nie są w stanie logicznie rozumować. :S
Musze Cie zdziwic ale nie jestem fanem "makaroniarzy".
A teraz odpowiedz mi na pytanie:
Dlaczego uwazasz ze Zidan zasluzyl na ta nagrode i w czym byl lepszy od Canavaro?

Pozdrawiam

Raul 13-07-2006 13:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Dlaczego uwazasz ze Zidan zasluzyl na ta nagrode i w czym byl lepszy od Canavaro?

Bramka w meczu z Hiszpanią, asysta z Brazylią, bramka z Portugalią, bramka z Włochami, zakończenie kariery, całokształt. Wystarczy?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:37.

Powered by vBulletin 3