Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   pomoc - odzyskanie konto (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=224628)

Wertyk 23-11-2009 16:04

pomoc - odzyskanie konto
 
witam,mialem od dawna konto i chcialbym je odzyskac , glowny char byl hakniety i usuniety ale byly am noob chary z 20 lvlem ktorego wiadomo ze sie nie usuniete ale mialy kase chcialbym odzyskac konto nie pamietam nickow ale mam acc nr i r-key jednak w lost interface musze podac name moglby mi ktos pomoc?nie pamietam pass a bardzo mi zalezy bo chary napewno nie byly usuniete a na paccu jest duzo kasy/itemow , w trakcie hacku byl facc wiec itemy sa.moglby mi ktos pomoc?pisac do cipow czy jak?

--- Wertyk dodał 42 minut i 51 sekund później ---

prosze o pomoc

Sidis 23-11-2009 17:08

Funkcja lost account na tibia.com w tym wypadku nic nie da. Jedyna możliwość to napisać do CipSoftu, ale raczej marne szanse.
Ewentualnie możesz spróbować na tibiaring.com znaleźć po nazwie maina noobchary, ale chyba smsa trzeba będzie wysłać, no i nie wiem, czy to zadziała.

Wertyk 23-11-2009 17:37

a gdzie mialbym napisac na jakis mail czy cos?

--- Wertyk dodał 13 minut i 49 sekund później ---

wyslalem mail na [email protected] i suport@tibia com zobaczymy co odpisza

Rybzor 23-11-2009 18:10

Omg, już mi ich żal, jeżeli nawet po polski się wysłowić nie umiesz, a co dopiero napisać jakiś składny list po ang. Swoją drogą wątpię, aby to było jakieś wyjście.

Shivek 24-11-2009 15:37

Cytuj:

nie pamietam nickow ale mam acc nr i r-key jednak w lost interface musze podac name
Kipów to Gie obcjodzi.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Myśli Sziwka
Przykład.: Znam passy kumpla i jak wyśle do KipZoftu te passy to pędę miau ErKa za fri...
Przykład 2.: "Jestem hax0rem, wezmę te postacie i se przerzucę kasę! O żesz! Zapomniałem o passwordzie! I nikuff nie zapisałem :<" [bądź] "Co za debil z tego Wertyka! Pozostawił Acc numbera i rk'a! Ale co to? Muszę podać cholerny nick. Ciekawe skąd go wytrzasnę..."
>>>>>>> Wyślę emejla do Kipów! Oni mi zawsze pomogą w sprawie nie pamiętania nicków! No bo co tam! Ich obchodzą moje faccowe 20 levelki!!


Wertyk 24-11-2009 16:49

akurat mialem tam noob chary z duza iloscia kasy,wiec daj sobie spokoj z flame'owaniem.

Shivek 24-11-2009 18:28

Nie flame'uje, tylko przedstawiam Tobie prawdę.

Arcan 24-11-2009 19:54

Już widać kropkę i poprawną odmianę "flame" z apostrofem. Pogadajmy jeszcze troche, a może coś z ciebie będzie.

DK-LOG.911 24-11-2009 19:59

Cytuj:

akurat mialem tam noob chary z duza iloscia kasy,wiec daj sobie spokoj z flame'owaniem.
Ty wiesz w ogóle co to "flame'owanie"?

Cytuj:

Przykład.: Znam passy kumpla i jak wyśle do KipZoftu te passy to pędę miau ErKa za fri...
Przykład 2.: "Jestem hax0rem, wezmę te postacie i se przerzucę kasę! O żesz! Zapomniałem o passwordzie! I nikuff nie zapisałem :<" [bądź] "Co za debil z tego Wertyka! Pozostawił Acc numbera i rk'a! Ale co to? Muszę podać cholerny nick. Ciekawe skąd go wytrzasnę..."
>>>>>>> Wyślę emejla do Kipów! Oni mi zawsze pomogą w sprawie nie pamiętania nicków! No bo co tam! Ich obchodzą moje faccowe 20 levelki!!
+1


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:57.

Powered by vBulletin 3