Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   League of Legends (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=226565)

Knight Patryk 31-07-2010 05:05

najlepszym tankiem jest shen;] od razu dostaje bana na ladderze zazwyczaj.
Osobiscie gram Anivia,Kog'mawem(sex),Kennenem i czasami ania albo free tankiem.

Imo po 5 lat grania w dote LoL jest lepszy od Hon'a,poniewaz oferuje calkiem nowych championow i system masteries/rune.Tak wiem ze Hon ma swoich kilku herosow,ale ile ich jest?4?5?,reszta to przerobki z doty ktore roznia sie grafika.
PS:Itemy tez sa inne w LoL'u a nie jak w HoNie te z doty;f

Pepeszka. 04-08-2010 14:00

Właśnie zaczynam swoją przygode z league of legends ( za 3 min sie sciagnie) :d

cheeroke 04-08-2010 17:16

ja tam gram od 2 dni.Myslalem ze te lvle sie troche szybciej bedzie zdobywalo;(
Btw. dlaczego wczoraj mialem do wyboru zupelnie inncyh championow niz dzisiaj?To sie jakos zmienia co jakis czas?

Beh0lder 04-08-2010 21:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Knight Patryk (Post 2774894)
najlepszym tankiem jest shen;]

LOL , rammus jest lepszy
Cytuj:

od razu dostaje bana na ladderze zazwyczaj.
Soraka też łapie bany a ssie.
Cytuj:

Btw. dlaczego wczoraj mialem do wyboru zupelnie inncyh championow niz dzisiaj?To sie jakos zmienia co jakis czas?
tak , co tydzień chyba w czwartek

Pepeszka. 04-08-2010 21:30

Jaka postac polecacie na poczatek najbardziej?Jakas tania, z tych free gralem sivirem(ą?) i uzbierałem sobie chyba 475IP i kupiłem Ashe(?) z takim lodowym łukiem ;p gra sie nia nawet dosyc dobrze ;p jak co pisac tutaj a jak ktos chce pograc to moje gg 4976939 nick w grze : Pepeszka

cheeroke 05-08-2010 00:10

A jesli kupie jakas postac za te pkt to mam juz ja na stale?

rentonB 05-08-2010 01:34

Oczywiscie.

Knight Patryk 06-08-2010 03:44

nie zgadzam sie ze rammus jest lepszy od shena.Jesli dla ciebie ilosc armora robi tanka lepszego to sie mylisz.Shen moze latwo ztauntowac caly team na 2 sekundy jak sa zpile upowani,i wtedy nie uciekna od aoe zadnego,chyba ze cleanse/quicksilver sash(czy jakos tak).Poza tym dobrze ratuje dupe ulti i niezle sie farmi/harrasuje daggerem

Beh0lder 06-08-2010 21:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Knight Patryk (Post 2775946)
nie zgadzam sie ze rammus jest lepszy od shena.Jesli dla ciebie ilosc armora robi tanka lepszego to sie mylisz.

Sama ilość nie robi.
Cytuj:

Shen moze latwo ztauntowac caly team na 2 sekundy
jak sa zpile upowani,i wtedy nie uciekna od aoe zadnego,chyba ze cleanse/quicksilver sash(czy jakos tak).Poza tym dobrze ratuje dupe ulti i niezle sie farmi/harrasuje daggerem
Rammus ma dłuższy taunt (3s albo i więcej nie pamiętam) , w dodatku jeżeli cały team to dpsi shen pada po kilku sekundach.Poza tym rammus jest o wiele bardziej w****iający jako tank -dłuższy taunt , łatwo może cie dogonić , trudno go zabić , otrzymuje tylko niewielką część obrażeń, sam przy tym robiąc całkiem spore

Knight Patryk 07-08-2010 20:24

3 sekundy 1 target,2 sekundy aoe to jest roznica.Jak cie bije caly team odpalasz feinta potem uzywasz ulti i przezyjesz okolo 5-6 sekund,co wystarczy by team juz rozwalil innych.

Luker's 08-08-2010 23:29

czemu wy się kłócicie o taką głupotę kto jest lepszym tankiem...

Mafuss 09-08-2010 21:00

Bo jesteś idiotą.
Rammus jest lepszy, dodatkowo myślący ludzie idą odrazu na laddera - Shena tam nie ma i nie ma co się przyzwyczajać do tego syfu.

Loffy 10-08-2010 02:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Beh0lder (Post 2775730)

Soraka też łapie bany a ssie.

Tekst roku, panie...
Soraka ssie tylko według ludzi którzy grają, żeby wbijać 500 fragów i myślą, że są fajni.
W ogarniętym teamie Soraka się przydaje.

Swoją drogą co myślicie o Galio? Wydaje się ciekawy.

Mafuss 10-08-2010 03:27

Zapewne rzucą się na niego tłumy, jak na Vłada. Początkowo po 2 sekundach Vład był już zajęty przy wybieraniu postaci, teraz będzie podobnie. Apropos - graliście Akali? właśnie nią z 5-6 gier pyknąłem i fajna nawet jest.

Beh0lder 10-08-2010 14:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Loffy (Post 2776525)
Tekst roku, panie...
Soraka ssie tylko według ludzi którzy grają, żeby wbijać 500 fragów i myślą, że są fajni.
W ogarniętym teamie Soraka się przydaje.

Tja , co ci po Sorace , uratuje cie raz , dwa czy może trzy jak sama padnie z 10 razy , jest bardzo łatwa do zabicia - ludzie się często najpierw na nią rzucają i po 2 sekundach nic z niej nie zostaje.Grałem sporo , b. rzadko zdarza się , żeby team z soraką wygrywał.Właściwie tylko wtedy kiedy przeciwny team to banda noobów.
Cytuj:

Apropos - graliście Akali? właśnie nią z 5-6 gier pyknąłem i fajna nawet jest.
Wkurzająca jest :P.
@edit
Czy tylko mi się ostatnio trafia masa znoobiałych xinów?

rentonB 10-08-2010 14:22

Z Galio bedzie wspanialy supporter

Beh0lder 10-08-2010 14:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez rentonB (Post 2776618)
Z Galio bedzie wspanialy supporter

Tja , nuuby się na niego rzucą i będą nim nuubić w rankingach =(.

Luker's 11-08-2010 00:21

zobaczymy jak se poradzi z poppy nuke / fighter... jak na razie xin , ww wymiękają jak są bliski ściany :P

Bardziej mnie ciekawi czy będzie tak nie zbalansoany jak xin niedawno...

Luker's 13-08-2010 11:13

Powiem tak... Udało im się zrobić coś niemożliwego...

Stworzyć postać bezużyteczna... To jest moje zdanie i kupli ale, jak można być zsolowany przez Sorak która nie uciszała... to nie wiem...

ruteklr76 14-08-2010 11:18

To ja wam dam mojego linka polecajacego :)

mam 30 lvl - najwyzszy, czesto i dlugo w to gram, naprawde ciekawa gra, rejestrujcie sie!

https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c44ba1b3db4a

Korzystajac z mojego linka i osiagajac 10 lvl dostajecie wraz ze mna wiele bonusow, ktore sa dostepne za $


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:59.

Powered by vBulletin 3