Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   CIP-Soft sux! (?) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=20289)

Raynold 19-12-2004 17:32

CIP-Soft sux! (?)
 
Wszystkie narzekania o mass kickach, kickach, niedziałających serwerach, banach kont, czy jeszcze innych narzekaniach na Tibię i na CIP-Soft - proszę pisać tutaj, w tym temacie!

Jakiekolwiek inne tematy służące narzekaniu będą efektywnie kasowane a zakładający takie tematy upominani!

Aroonia 24-09-2006 18:15

x((
 
Mnie denerwuje trudna gra palem :/ (1 rzecz) 2- ctrl+r? pffff... po co to? kiedys z qmplem wolelismy na help napisac bo tam przynajmniej na biezaca widza o co chodzi (wysmiali nas na help of course)-.- Cipy stworzyli ta gre, i teraz jak widza ze maja zyski to juz im wszystko automatem dziala wiec raporty maja w du*** bo po co na to patrzec? "Wazne ze kasa jest" :[X(

kasii 24-09-2006 21:02

up ty tego pala na 8 lev masz czy co ze ci ciezko sie gra?
pozatym ctrl+r to dobra opcja i czy ci sie to podoba czy nie GM to tylko człowiek i jak 100000 noobów raporta napisze to troche potrwa zanim dojdzie do twojego
mi jedyne co sie nie podoba to to ze obciazaja swoje setwy a nam funduja lagi ale z tym czeba zyc :p

Dizzys 24-09-2006 21:52

Ostatnio mnie wnerwił kick... Wsytawiłem sobie na dp Devils hemet a tu nagle kick! :(

Blooder 27-09-2006 17:03

Cipsoft jest spoko ale po tym update zauwazyliscie ze FACC nie ma wlasciwie nic nowego? :p
PACC za to dostal jakies 5 nowych wysp X( to troche nie fair :(

Zlociarz 30-09-2006 19:48

Cip Soft co to za sux

Rano sobie spoko grałem gdzieś kolo 10-11 i puzniej poszedłem na dwór gdy wrócilem wszedlem na konto i wybralem postac czekalem chyba z 2min i pokazało się że konto zostało zbanowane szybko włączyłem www.tibia.com i zobaczyłem że konto zostało zbanowane za to że podobno pytałem się jak zrobic ots'a7,8 bo to nielegalne

Wcale sie nie pytalem a passy znam tylko ja pewnie jakis gm puścił bajeczke że ttak pisałem i dostalem bana na tydzień to jest oburzające jak a najgorsze jest to że mi schodzi pacc :(((((((

jeśli może ktos mi pomuc prosze napisac na gg 1232013 jestem niewidoczny
Błagam o pomoc najlepiej jakiegoś GM'a z tibi;( ;( ;( ;(

Bloody'Seba 04-10-2006 15:20

CipSoft sux!
 
Mnie wkurza jak zabijesz potworka na miejscu gdzie sie rope uzywa to nie mozesz ani otworzyc,ani przesunacX(

dagothar 04-10-2006 15:33

Da się, trzeba tylko poczekac chwilę(10 sek.).

Ktoś tam o ctrl+r:
NIE raportuje się na helpie - ten kanał do czego innego służy. I guzik kto Ci to przeczyta tam. Można ew. poprosic T/ST na helpie zeby zareportowal zly nick jakiś albo kogoś, kto hacklinkami spamuje trade.
GM nie zawsze jest online, na niektórych światach rzadko bywają w ogóle. najlepiej przestac bawic się w szeryfa i dac sobie spokój z niektórymi kwestiami, laurów za raport na kogoś nie dostaniesz a teksty typu 'GM ban plx he stole my fs' są po prostu śmieszne.

<uwaga= metafora>Poza tym ogólnie rzecz biorąc, zwykle lepiej wziąc skalpel niż wymachiwac toporem.</uwaga= metafora>

Pirus 26-10-2006 16:03

jest satysfakcja jak napiszesz raport a gm z podziękowaniami odpisze że gracze zostali zbanowani :evul:

Aroonia 30-10-2006 21:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kasii (Post 1002683)
up ty tego pala na 8 lev masz czy co ze ci ciezko sie gra?
pozatym ctrl+r to dobra opcja i czy ci sie to podoba czy nie GM to tylko człowiek i jak 100000 noobów raporta napisze to troche potrwa zanim dojdzie do twojego
mi jedyne co sie nie podoba to to ze obciazaja swoje setwy a nam funduja lagi ale z tym czeba zyc :p

Widze, ze tez grasz paladynem. Nie mam 8 lvl'ka (-->patrz pod nickiem) ale ogolnie gra palem wydawala mi sie latwiejsza na 8 lvl niz na moim... Poprostu zbyt duzo wydatkow. Aha... rozumiem ze ten kto raportuje to noob? Pozatym ten czlowiek online jest raz na miesiac/ 2 miechy , wiec czy raportowanie ma sens ? -.-' . Nie pisze do Gm'a raportow typu "Gjeem Plax he stolen my loot with chain armors!!!!!!" bo to glupie. Pisze w sytuacjach w ktorych widze ze ktos powaznie nagina zasady i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi od Gm'a. Dziwne , nie? :baby:

Uniek 02-11-2006 10:46

Kurde Co ten Cipsoft wyprawia !!!!!!!!!!!!!!!!1 Dzisiaj rano budze sie o godzinie 7 mowie ide expic heh nie moge zalogowac sie na Nebule hmmm co jest grane mowie neta nie ma sprawdzam logowanie na valorie normalnie na iridie normalnie na furore nie moge co jst grane kurde dzowine do kumpla wejdz na swojego chara na nebuli mowi no i co mowie logles sie mowi jasne mowie kurde :/ co jest grane mowie a na iridie a on nie da sie :/ co jest grane Cipsoft naprawi to jeszcze dzis starcilem okolo 3 godzin exienia dzisiaj jestem wsciekly !! hrrr a mialbym juz 90 lvl hrrrrrrrrrrrr a moze to wogole nie ich wina ??

Chruscin 03-11-2006 14:12

lol przypadek typoweo uzaleznienia 3h w plecy już by kogo rozszarpał

a tak woóle to mnie wkurza że wycofali dużo fajnych przedmiotów niektóre można już tylko zobaczyć nie można mieć a niektóre już woóle znikły i nie można zobaczyć nawet ich nigdzie!

Nieugiety 03-11-2006 14:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chruscin (Post 1060920)
lol przypadek typoweo uzaleznienia 3h w plecy już by kogo rozszarpał

a tak woóle to mnie wkurza że wycofali dużo fajnych przedmiotów niektóre można już tylko zobaczyć nie można mieć a niektóre już woóle znikły i nie można zobaczyć nawet ich nigdzie!

Taaa ?
To wypad na ots gdzie ludzie mają w domkach po 5 great shieldow a na sobie 2 mls.....

lord orzech 03-11-2006 14:41

Yyy czy tibia.com i Tibia padly?

Speedo 03-11-2006 15:30

Mi tylko nie pasuje jedno ;/ czemu cipsoft JESZCZE nie wypuścił jakiegoś nowego świata? pełno ludzi czeka na owe-nowe, nie opłaca zaczynać się grać na starym świecie bo co to za frajda, wbić 60 lvl dostać hunta od 200~ i skończyć grać.
Na starych światach to nawet hunty się nie zwracają wieć mam nadzieję że CIPSoft wypuści za niedługo jakiś nowy świat :)

P0nury 03-11-2006 15:54

A co ma do tego gospodarka serwera? To wina CIPów, że gracze sprzedają rzeczy tak tanio? Nie wspominam nawet nic o tym, że parę miechów od powstania serwera ceny spadają do poziomu starych światów. Czyżby zatem problem leżał gdzieś pomiędzy monitorem a krzesłem?

Alanus Lutinum 03-11-2006 16:02

1. Cipsoft trochę źle myśli
2. Cipsoft myśli tylko o kasie
3. Powinno być przynajmniej 3 gmmów na serwerze a jest ich tylko 40 na całą tibię
4. W Tibii mogę botować, thiefować i wkurzać innych graczy, bo i tak raz na miesiąc jest GM.
5. Cipsoft nic nie umie dobrze zrobić
6. Według moich obliczeń tibia stanie się płatną grą za 3 lata
7. Nie masz pacca jesteś frajer
8. i na koniec CIPSOFT SUX

Speedo 04-11-2006 13:15

No pięknie jeszcze zanim pisałem wcześniejszego posta fajnie mi się grało, a tu jeb, hack, proszę wszystkich, niech każdy coś od siebie włoży po to żeby powstał nowy świat, nie mam ochoty je**ć się z itemami od początku, zróbcie to dla mnie, zróbcie to dla ludzi którzy chcą sie wybić, dzięki z góry za wszystko co uczynicie w tym celu, c ya

Upierz 04-11-2006 13:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Speedo (Post 1062638)
No pięknie jeszcze zanim pisałem wcześniejszego posta fajnie mi się grało, a tu jeb, hack, proszę wszystkich, niech każdy coś od siebie włoży po to żeby powstał nowy świat, nie mam ochoty je**ć się z itemami od początku, zróbcie to dla mnie, zróbcie to dla ludzi którzy chcą sie wybić, dzięki z góry za wszystko co uczynicie w tym celu, c ya

Radze Ci grać przez Linuxa, na 99,9% nie będziesz mieć hacka.
A jak w świątecznym upie udupią palków jeszcze bardziej...

Majok 04-11-2006 14:10

1st. powinni zrobic spis ludzi ktorzy sprzedaja premmy za **********, dla oszustów bany itp ^.-, nie kazdy ma ochote wywalac na tibie rl cash
2nd. niech zrobią w końcu jakąś poprawe z grafiką!
3th. latwiejsze skillowanie( a nie ze trzeba sie dupic przed kompem 3 miechy zeby skille zrobic >.<)
4th. wywalic cipbota, zmniejszyc dmg w ludzi z run i spelli
to chyba wszystko


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:06.

Powered by vBulletin 3