Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Organy po śmierci (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=223204)

Norenx 12-02-2010 15:03

Witam, sorry za odswiezenie, ale gdy to czytam to krew sie we mnie gotuje.
Albertus, Ty jestes takim idiota czy tylko udajesz? O jakich wrogach Ty mowisz od Kiedy czarni i zydzi to sa w ogole nasi wrogowie, glupku, wylacz juz ten honor czy inne bzdury i spojrz normalnie na swiat. W czym Ci oni przeszkadzaja, smieciu

Ashlon 12-02-2010 16:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Norenx (Post 2731828)
Albertus, Ty jestes takim idiota czy tylko udajesz? O jakich wrogach Ty mowisz od Kiedy czarni i zydzi to sa w ogole nasi wrogowie

Tu musze sie zgodzic z tym, co napisales. Oczywiscie, mozna nie lubic jakiejs rasy lub narodowosci (z konkretnych powodow czy "tak o"), ale twierdzenie, ze ktokolwiek jest naszym wrogiem bez podstaw jest troche smieszne. A najbardziej zabawne jest, gdy ktos emanuje nienawiscia do Zydow, w sytuacji, gdy b. wielu z nich przyczynilo sie dla Polski, ktora to przez wieki, az do II wojny swiatowej, byla postrzegana jako ojczyzna - nie jakis Izrael, tylko wlasnie Rzeczpospolita byla ojczyzna dla Zydow. A malo kto to obecnie pamieta.

Albertus 12-02-2010 21:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Norenx (Post 2731828)
Witam, sorry za odswiezenie, ale gdy to czytam to krew sie we mnie gotuje.
Albertus, Ty jestes takim idiota czy tylko udajesz? O jakich wrogach Ty mowisz od Kiedy czarni i zydzi to sa w ogole nasi wrogowie, glupku, wylacz juz ten honor czy inne bzdury i spojrz normalnie na swiat. W czym Ci oni przeszkadzaja, smieciu

ahahah ;D pięknie chciałeś mnie sprowokować :* Ale mam w dupie to co napisałeś gdyż mam swoje zdanie i go nie zmienię.

PS. Pozdrów mamę

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nari (Post 2731983)
To nie była prowokacja. A twoje poglądy nie są nawet poglądami, bo się nie opierają na niczym poza twoją jawną głupotą.

Im się nie udało to ty próbujesz? Haha ;D brawo , dobry jesteś! To chyba jakaś zmowa ;D specjalnie wchodzicie na takie tematy za które dostane bana - ale DUPA!

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 2731990)
Zostawcie go. Jest zbyt głupi do dyskusji. Najlepiej to dać ignore na jego posty.
I będzie spokóóój :D

Jestem gupii!!!! Ignorujcie moje posty!! plxxxxx



PS. CO DO TEMATU ŻEBY NIE BYŁO OFF TOPU

Od tamtego czasu (czyli parę miesięcy) moje poglądy na ten temat się zbytnio nie zmieniły , i oddałbym narządy po śmierci ,oczywiście nie każdemu ;D Nie muszę mówić jakie wymagania spełniać musiałby kandydat bo to każdy z was wie.

Dziękuje , tyle w temacie :* Jak za parę miesięcy ktoś znowu prowokacje mi tu walnie to znów mu odpisze ze moje zdanie się nie zmieniło.

Nari 12-02-2010 21:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Albertus (Post 2731981)
ahahah ;D pięknie chciałeś mnie sprowokować :* Ale mam w dupie to co napisałeś gdyż mam swoje zdanie i go nie zmienię.

PS. Pozdrów mamę

To nie była prowokacja. A twoje poglądy nie są nawet poglądami, bo się nie opierają na niczym poza twoją jawną głupotą.

eerion 12-02-2010 22:02

Zostawcie go. Jest zbyt głupi do dyskusji. Najlepiej to dać ignore na jego posty.
I będzie spokóóój :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:29.

Powered by vBulletin 3