Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Gildie (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=23)
-   -   [Zanera] Rodzinka. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=186920)

ErAgOg 28-07-2008 19:47

Rodzinka.
 
Przyszedł czas, kiedy i ja biorę się za stworzenie familii.
Na razie poszukuję ludzi- serwer (pvp) i nazwę rodzinki wybierzemy, gdy uzbieramy cały skład. Potrzebuję osób, które będą aktywne, znają się na pvp, gotowe są na poświęcenia (lvl/waste kasy na poty do player killingu). Rodzinka nie będzie pokojowo nastawiona do wszystkich, więc jak ktoś chce pozostać neutral, to niech nawet nie pisze. Po wbiciu jakichś lvli dołączymy do którejś ze stron war (jeżeli takowy będzie) i zaczniemy w nim aktywnie uczestniczyć.

Dając tu odpowiedź napiszcie:
  • jaką profesją byście grali (i nie bójcie się sorców i drutów ze względu na ciężkie zarabianie, bo ktoś z rodzinki zawsze będzie mógł przecież coś dać),
  • jaki świat proponujecie- i dlaczego
  • jakieś osiągnięcia w grze?
  • zamierzasz kupić PACC?
  • masz mikrofonik (vent)?


@edit
Czas zakończenia rekrutacji jest na razie nieokreślony.

@edit2
Dostałem PW, żebym też napisał odpowiedzi na te pytanka, no więc:
  • Właśnie miałem problem z wyborem profesji- wiadomo, że skoro chcę walczyć to powinien być MS/ED żeby mocne comba walić, ale jakoś nigdy nie przekroczyłem magiczną postacią nawet 50 lv, skusiłbym się na kinę gdyby aktualny był dawny system leczenia, bo wtedy można by potankować, a tak to stwierdzam, że cena długiego skillowania nie jest warta tej 'frajdy' jaką daje najt, więc pozostaje mi paladyn, którym nie stracę tyle czasu na skillowanie, no a combo będzie ładne jeżeli zachcę powastować (as + sd). No i w ten oto sposób wybrałem na moją profesję paladina.
  • No, teraz zastanawiam się nad Nebulą z powodów, które podało kilka osób niżej.
  • Ostatnio mało grałem (ostatni rok prawie w ogóle) i często zmieniałem serwer, więc aktualnie mam tylko kilka 30+ i ~55 lvle, no ale gdzieś rok(/1.5 roku) od kiedy zacząłem grać miałem jakiś 100~ i kilka trochę słabszych. + uczestnictwo w wielu akcjach pvp
  • Od max 20 lv (tzn. od razu? : p) zamierzam jechać na PACCu non-stop.
  • Ta : P

@edit3
Gramy już na Nebuli jako ~Frostehearths.


@edit4
Rekrutacja nadal otwarta (dla tych, którzy będą trochę bardziej aktywni..)!

Kost123 29-07-2008 00:10

1.Druid bo ma fajne outfity
2.Silvera bo jest duzo PL i malo PA
3.Mialem kiedys crown seta
4.Mama mi kupi spokojnie
5.Mam

a rly takie tematy nie maja sensu na takim forum ;(

ErAgOg 29-07-2008 09:05

Na tym forum mają większy sens niż na jakimkolwiek innym. :'O

Thunderb 29-07-2008 18:14

Na początek mówię, że jeszcze nie jestem całkowicie zdecydowany grać, ale chce zgłosić kandydaturę.
1. druid/sorc
2. nie wiem jaka jest sytuacja na światach ;d
3. nic szczególnego ;p
4. tak, mogę aktywować w każdej chwili
5. tak, ale tylko raz używałem i do tego na ts'ie

Michalakmee 29-07-2008 19:46

Było już wiele takich pomysłów i nie wypalały, ale jak zbierze się ekipa to mogę spróbować pomóc :p
1. Sorc
2.Nie wiem wybierzcie jakiś na którym jest mało pa i gra mało ludzi na takim mamy największe szanse o ile taki jeszcze istnieje :p
3.Chyba wiesz jakie,ale powiem żeby wszyscy wiedzieli xD, mój najwyższy lvl w tibii to 100 + na silverze, po za tym wiele charow 40 lvl + i 2 letni staż grania w tibie xD
4.Narazie nie, ale jeśli będzie trzeba to kupie.
5.Mam Ventrilo, mikrofon i słuchawki

Molku 30-07-2008 02:20

1.Knight / Druid
2.Obojetne mi
3.54 ek z 80/80 pare pali 40+ i drutow i sorcow 30+
4.Tak
5.Mam

Herezjusz 30-07-2008 11:36

ja proponuje nebule :) normalny server pvp tylko , wszystkie respy wolne bo od 2 miechow~ nie bylo 400 ludzi online :o no i jak nie chcecie byc neutral to wojna zawsze sie jakas znajdzie :)
no i oprócz tego na nebuli grają takie sławy jak TheDwarf, Boytano , Lynx , Lotress itp.

Stara_Michossa 30-07-2008 11:38

1.Ms
2.Nebula- bylo by pro, darmowa kasa itd.
3.112 ek i 142 ktorymi aktualnie jestem w wojnie, kilka noob charow ~50. Jezeli chodzi o pvp, mam sporo fragow na ~100 poziomowych graczach.
4.Mam pacc jeszcze na 7 miesiecy.
5.Jasne

skuug 30-07-2008 12:07

Zdecydowanie nebula :))

mało pk, mało PA, mało graczy i wszyscy mili ;P nie musisz sie bać o lootbaga, czy o nowo kupiony armor że ktoś cie ubije i armor wypadnie ;]

polecam!

Dragon-Fly 30-07-2008 12:45

Nebula. Wojna, expowiska wolne. Dużo pro rozsianych po całej planecie Nebuli. Mam paladyna na... 37 lvlu? Ownujemy kazo. Osiągnięcia w Tibii? Wylizałem 20~ 100+ pro.

wkurza_mnie_to 30-07-2008 14:16

zastanawia mnie to dlaczego dałeś to na zanere?? Bo jestem z tego świata i mnie to zainteresowało

ErAgOg 30-07-2008 16:15

No to zastanowimy się nad Nebulą, ale dopiero gdy uzbiera się dość ludzi. Chciałbym tylko przypomnieć, że wszyscy, którzy będą chcieli należeć do rodzinki, będą musieli założyć nową postać- wszyscy będziemy zaczynać równo, no i w nickach umieścimy nazwę rodzinki.

@up
Ponieważ jakiś świat musiałem wybrać.

@edit
Myślę też, że założymy gildię, w której zrobi się jedną rangę (coś w stylu 'Friend') dla osób, które nie będą w familii, ale ogólnie będą z nami trzymać, albo będą już miały na danym świecie postać na dość wysokim lv i nie będą chciały zakładać nowej.

Konradzio 30-07-2008 17:43

* jaką profesją byście grali (i nie bójcie się sorców i drutów ze względu na ciężkie zarabianie, bo ktoś z rodzinki zawsze będzie mógł przecież coś dać),
* jaki świat proponujecie- i dlaczego
* jakieś osiągnięcia w grze?
* zamierzasz kupić PACC?
* masz mikrofonik (vent)?
To tak: mam zamiar grac palladynem...
Proponuje Titanie bo jak tam gralem nie bylo najgorzej
120+ ek na celescie (non pvp), 93 pall na Antice
Mam zamiar kupic pacc po wbiciu 77+ dista
Mam mikrofon i moge zalatwic kanal ts2 ;P

Mam jakies tam doswiadczenie w grze.. gram od tibii 7.4.. Mam dosyc dobre pvp i nie wiem co jeszcze napisac.. Mam 15 lat mieszkam w b-stoQ

Jaz' 30-07-2008 18:16

Dając tu odpowiedź napiszcie:
  • jaką profesją byście grali (i nie bójcie się sorców i drutów ze względu na ciężkie zarabianie, bo ktoś z rodzinki zawsze będzie mógł przecież coś dać),
  • jaki świat proponujecie- i dlaczego
  • jakieś osiągnięcia w grze?
  • zamierzasz kupić PACC?
  • masz mikrofonik (vent)?


1. ED + pewnie jakiś moneymaker
2. Bez różnicy.
3. 145ek, 126rp, 83ms i sporo charów z niższymi lvlami. Oprócz tego uczestnictwo w wojnie trwającej ~6 miesięcy.
4. Jasne ;P
5. Tak.

ErAgOg 31-07-2008 17:33

No dobra, jak stwierdził Konradzio w PW- został tylko miesiąc do końca wakacji, a po wakacjach będzie mało czasu na grę. Więc już teraz wymyślmy nazwę dla rodzinki, ustalmy ostatecznie serwer i już stwórzmy postacie, a jakby ktoś chciał dołączyć, no to niestety zacznie po prostu trochę później grać. Ja osobiście jestem za tą Nebulą. Ale nie mam za bardzo pomysłu na nazwę.

Jaz' 31-07-2008 17:41

Rodzinka

- Xxxxx Steelhand
- Xxxxx Bloodhand
- Xxxxx Frostheart
- Xxxxx Cuenca


Piszcie swoje propozycje/wybierzcie jakąś z moich.

Konradzio 31-07-2008 17:52

Jak w pw... proponuje nazwe NICK Tpl .. bo all na tibii.pl sie poznalismy..
Ewentualnie NICK Tiner-fajnie brzmi

Server jak juz tak chcecie gadacie ze tam fajnie to Nebula :D

Herezjusz 31-07-2008 18:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Konradzio (Post 2208075)
Jak w pw... proponuje nazwe NICK Tpl .. bo all na tibii.pl sie poznalismy..
Ewentualnie NICK Tiner-fajnie brzmi

Server jak juz tak chcecie gadacie ze tam fajnie to Nebula :D

Nie jestem pewny ale za * tpl moze byc name lock :P

Konradzio 31-07-2008 18:53

No to sami cos wymyslcie :D Ja bym najchetniej zacza grac od teraz

Gaadzi 31-07-2008 19:28

Serwer jest mi oboejtny, ale chce grac od zaraz, wiec prosze spreajcie sie ;d Bede gral sorciem pacca kupie napewno jak zobacze, ze chce mi sie mocno grac, gram 4 lata. Aha i rodzinka ze wspolnym czlonem w nicku jest dosyc zlym wyborem gdyz jak hunted to wszsycy, ale dostosuje sie. moze byc Evil Nick ;d Prosze szybko zdecydujcie sie na gre.
Aha Venta i mikrofon mam ;d


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:08.

Powered by vBulletin 3