Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Kolejny update systemu na tibia.com (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=2989)

MatKus 17-02-2004 14:48

Kolejny update systemu na tibia.com
 
No i mamy kolejny update systemu na tibia.com. Oto tłumaczenie tekstu, który obecnie można znaleść na ich stronie :
"Przeprowadzamy obecnie aktualizację na niektórych serwerach. Z tego powodu kilka światów oraz strona www.tibia.com są wyłączone na pewien czas. Bardzo przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za zrozumienie."

Gonzo von Krenzel 17-02-2004 14:57

Ciekawe co znowu wymyślili... I ciekawe dlaczego tylko na kilku światach... ? :rolleyes:
Ehhh, mam wrażenie, że CIPy zajęły się tibią. Ale czy się nie myle... ?

Haker 17-02-2004 14:58

Znofu???
 
Jezu znowu to samo :/ To chodziaz powiedzcie jakie serki działają. Qrna wruciłem 5 minut temu ze szkoły a tu klops :((

U$3r 17-02-2004 15:00

gonzo...
 
Gonzo, jesli fakt ze CIPy wzieli sie za tibie nastapil,to moze skonczas sie te lagi na lunarce;)A tak serio ot moze dolacza nowe servy...jak ja tego bym kcial:)

U$3r

Marcin? 17-02-2004 15:03

Danumbia dziala teraz i caly czas dzialala ale od paru godzin widzialem jeden z serwerow (chyba 5 od dolu na liscie tibia.com) caly czas byl off line.

Gonzo von Krenzel 17-02-2004 15:10

Myśle, że nowcyh serwów to nie dołączą, ponieważ po co mieliby wyłaczać kilka innych serwów? W sumie może muszą nowy serw podłączyć do serwera z char-listami... No nie wiem. W każdym razie myśle też, że lagów nie zmniejszą. Myśle, że to nie ich wina - lagi - Twoje łacze jest zbyt wolne lub za dużo ludzi na serwerze i z tym nie da sie już nic zrobić.

Gimlos 17-02-2004 15:15

mam nadzieje ze jest to w jakims stopniu zwiazane z nowy serwem ;)
chcoiaz bardziej prawdopodobne ze zajeli sie "przyspieszaniem" lacz serwerow, na ktorych gracze najbardziej skarzyli sie na lagi

Hinol 17-02-2004 15:38

Przed chwilą grałema tu nagle puff i mnie nie ma w Tibii.
Cytuj:

To chodziaz powiedzcie jakie serki działają
Napewno Eternia, tzn chyba. Probuje się wlogować i piszę "Too many players online...". Ja już nic nie rozumiem można grać czy nie można ?( Do kiedy nie będzie można grać, nie wiecie dokładniej do której servy będą wyłączone?

rowerek33 17-02-2004 15:42

co jak co ale modkowie szybko to umiescili bo ja tylko lazilem miedzy www.tibia.com a www.tibia.pl

Refleks extra :D

Badzadza 17-02-2004 15:58

Ja to bym ich wszystkich szarym mydlem pocial... by chociarz uprzedzali o tych swoich update`ach a nie raz w tygodniu udalo mi sie zalogowac, ide sobie przez hellgate a tu freez i mnie nie ma. Jak zgine to ich do sadu podam:P

Hegemmon 17-02-2004 16:03

:) mam nadzieję żę po tych pracach stronka będzie lepiej działałą bo teraz to po prostu koszmar....
jak to fajnie że zostawili online ten świat na którym teraz gram zyli Secura :D
Edit:
na pewno działają:
=>SECURA<=
=>PREMIA<=
=>VALORIA<=
=>ANTICA<=

na te światy wbiłem się bez problemu (sprawdzałem około godziny 16:00)


Edit 2:
Matkus CIP-y cię jakoś powiadamiają o newsach? bo tak szybko to dałeś :P w końcu "Oficjalna strona" to nie jest przecież od tak sobie nie? :D

waR-MaGe 17-02-2004 16:09

Hiberna działa przynajmniej teraz ( 16:06) i będzie działać ( mam nadzieje ) :)

Gimlos 17-02-2004 16:35

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Hegemmon
Matkus CIP-y cię jakoś powiadamiają o newsach? bo tak szybko to dałeś :P w końcu "Oficjalna strona" to nie jest przecież od tak sobie nie? :D
tym razem w roli CIPow wystapilem ja ;P

Haker 17-02-2004 16:58

Juz :)
 
Coś mi sie zdaje że już po wszystkim :)

ALE I TAK JUZ SOBIE DZISIAJ NIE POGRAM :/

Bambuko 17-02-2004 17:01

To jest tak, że wczoraj były wyłączone amerykańskie a dzisiaj niemieckie, ale jeśli weszliście wcześniej, to nie powinno was wywalić (ale niektórych wywala).

Gimlos 17-02-2004 17:08

tak, juz po wszystkin, niestety nie mialo to zwiazku z nowym serwem :(

Lig@ 17-02-2004 18:28

Wqrzyłem się jak to zobaczyłem. Jescze to dziękujemy za zrozumienie. Na szczęście sura działa.... :D

Warrior of ksamat 17-02-2004 18:58

Hmm ciekawe co znowusz zrobia.....?
Moze lagow nie bedzie albo cos innego.
Jak isary nie wylączą to moze byc :P

Gimlos 17-02-2004 19:17

zamykam, bo wszystko juz dziala, a glupie komentarze ( tak jak ten wyzej ) nadal sie pojawiaja


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:01.

Powered by vBulletin 3