Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Co cię najbardziej denerwuje na rooku? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=179457)

TaTaskers 19-06-2008 11:19

Co cię najbardziej denerwuje na rooku?
 
Co cię najbardziej denerwuje na naszej kochanej wysepce??

Prosiłbym, o podawanie co się wybrało z wyjaśnieniami..

Ja zaczne:
Jako członek R.A.B.O. najbardziej denerwują mnie boterzy, no i nooby, oczywiście...

P.S. Kiedyś chyba był taki temat, ale nie widziałem go, więc założyłem nowy.. :]

Gofin 19-06-2008 12:13

Nic tak nie wkurza jak inteligenty noob, który nie dość że wie jak uprzykrzyć Ci życie to jeszcze tą wiedzę wykorzystuje.

btw.: każdy botter to noob, więc teoretycznie zaznaczając opcję "noob" automatycznie zaznaczymy "botter".

Charin 19-06-2008 12:16

@up
Dokładnie...

@topic
Wg. mnie to mało miejsc gdzie można w 2 osoby spokojnie zabloczyć teren i otworzyć sklep(1 osoba to w ogólle nic nie zdziała.....).

Azestowy 19-06-2008 13:01

Chcę dokończyć wypowiedź " pana " Gofina. Bowiem zaznaczjąc opcję noby zaznaczamy botowanie i... trapowanie, blokowanie expowisk

TaTaskers 19-06-2008 14:27

A ja sie z panami nie zgodzę.

Boty
Ukryty tekst:

Nooby zazwyczaj nie są boterami, a prawie żaden boter nie jest noobem. Oni (boterzy) raczej są mądrzejsi, ale ich zgubą jest pozostawianie postaci bez opieki... Jest kilku boterów, których poprostu nie da sie złapać (50 lvl i 3 bp lf'ow) ale innych wystarczy chwilowo strapowac/zablokować przejście (oczywiście po sprawdzeniu czy to bot) i zebrac kilka potworków na raz, a wtedy już wiadomo co się stanie...

Blokowanie respów
Ukryty tekst:

Blokowanie respów tzn. często na mc kilka postaci blokuje wejście do pewnego expowiska, podczas gdy ich rookstayer expi na bocie...
Trapować można wszędzie, ale trzeba umieć... Więc traperów można podzielić na nooby (z ich trapa można łatwo wyjść) i na doświadczonych rookstayerów (tak rookstayerów), robiących słynny na moim servie trap na mino hell, z którego żaden -13 lvl nie wyjdzie we wszystkich klepkach (nie wiem jak to powiedzieć). To zazwyczaj właśnie Rookstayerzy blokują wejsćia do expowisk, by nabić lvl.

Jakby ktoś nie wiedział to:
Ukryty tekst:

Noob - osoba, grająca już przez dłuższy czas, lecz nie znająca podstawowych zasad, nie umiejąca grać, mimo iż każdy próbuje mu pomóc, zazwyczaj mówi, że to on ma racje a nie my, lub używa wulgaryzmów, by zaimponować innym

Newbie - osoba ucząca się grać, lecz jeszcze nie znająca podstawowych zasad, nie umiejąca grać, lecz słucha czyiś wypowiedzi, patrzy na innych, czyta poradniki i przyznaje się do swoich błędów i uczy się na nich.

Dlatego, postacie rookstayerów blokujące wejście, są niesłusznie nazywane noobami, co im nawet pomaga w pracy. Za to wy myślicie, że oni blokują te expowiska dla zabawy...


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Charin (Post 2123978)
@topic
Wg. mnie to mało miejsc gdzie można w 2 osoby spokojnie zabloczyć teren i otworzyć sklep(1 osoba to w ogólle nic nie zdziała.....).

Sklepik? Heh zazwyczaj resp blokuje się z innego powodu, którego wymieniłem wyżej, a z 3 noob charami można zablokować:
Ukryty tekst:
- Bear Hell (wiecie gdzie :P)
- Mino hell
- Bear room i całą tamtejszą okolice
- trole < od mino hella
- Poison Cave
- Trolle (na pacc)
- Gobliny (też pacc)
- Skelety (pacc i facc)
- Raty (tak raty, ale nie całkowicie i niezbyt opłacalne)
- Wasp tower
- Rotworm hell
- prawdopodobnie wszystkie respy na rooku :P

Bugi to wyjątek, bo ich nie da się ztrapować


Przyznam, wam niżej racje, ze każdy raczej ma swoje zdanie na temat tego, a wszystkie nie są do końca słuszne...
Przyznam się też, że czasami też blokuje respy, by niektóre nooby/osoby za którymi nie przepadam nie wchodziły, ale próbuje to robić rzadko..

@Kefka
:( Jestem noobem? No cóż trudno. :D Dzisiaj z Nufim ubiliśmy kolejnego botera na bearach. :] (aż 4 trapy nieudane...)

Befsztyk 19-06-2008 14:34

ci pieprzeni rookstayerzy co mysla ze jak maja 40 level to sa bogami i maja prawo zabijac potwory na ktorych aktualnie expie X(

Anitaaa 19-06-2008 15:57

Ja zaznaczyłam "nooby". Nic bardziej mnie nie wkurza jak noob chodzący za mną i "plx katana", a potem "u are noob!!". ;)

Gofin 19-06-2008 16:35

@TaTaskers
Nie wiem skąd wyciągnąłeś pierwszą definicję, ale jest ona błędna, a co za tym idzie cały post, który na niej oparłeś też jest... błędny.

Kefka 19-06-2008 16:41

Jakby nie patrzeć ten kto blokuje expowiska noobcharami też jest noobem, a jak napisałeś w innymi temacie sam takie coś praktykujesz ;)

A botterzy są najczęściej inteligentniejsi niż 70% reszty tibijczyków

CycuRookslayer 19-06-2008 16:44

Hmm chyba najbardziej nooby (chociaż oni jak i boterzy dają możliwośc dobrej zabawy :P ) jest jeszce kilka rzeczy, nie wymienionych w ankiecie, które denerwują :P

cipek13 20-06-2008 08:19

ej... nie mylcie newbe z noobami ok XD

CycuRookslayer 20-06-2008 08:46

@up

A kto myli ?:P

Carbon 20-06-2008 08:58

Denerwuje mnie postawa rookstayerow ...
Zamiast pomagać low lvl to oni by jeszcze UE mu puścili ....

CycuRookslayer 20-06-2008 11:29

@up

Tak to prawda ale to jest między innymi sens gry. Nigdzie niema zapisanych zadań dla rookstayerów, nikt nie mówi że mają oni być dla pomagania newbie czy nowym charom. To tez gra, a że hmm nudniejsza (?) niż main to trzeba sie zabawić w trapy itp :D. To swojego rodzaju reguła gry :)

Dindsuk 20-06-2008 13:33

najbardziej wqrwiaja updaty -.-

Cheetos 21-06-2008 19:19

mnie all denerwuje a nie da sie zaznaczyć wszystkiego więc mówie ze mnie all denerwuje i git(szczególnie botterzy)

CycuRookslayer 21-06-2008 20:21

@up

Dla mnie to dość oczywiste że jak denerwuje mnie wszystko to wybieram to co denerwuje mnie szczególnie.

Szymi_11 23-06-2008 09:25

Mnie DenerwujĄ Rookstayerzy A Raczej Pseudo Rookstayerzy, KtÓzy Zamiast PomagaĆ Nowym To Jeszcze WywzywajĄ, TrapujĄ, KradnĄ ZabijajĄ Twoje Potworki

won Na Maina

Gofin 24-06-2008 09:36

@Dindsuk
Ooo. Też racja. Z update'a na update każdy staje się coraz bardziej denerwujący i irytujący.

Scross'Rooker 24-06-2008 18:23

Powiedz mi czemu botterzy są noobami? Tylko proszę o sensowną odpowiedź, osobiście zaznaczyłem odpowiedź botterzy/niereagowanie ~. Zaznaczyłem to, ponieważ nie uważam botterów za noobów ale za inteligentne osoby lecz jednak one blokują mi respa, a gmowie nie reagują na prośby o pomoc.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

Powered by vBulletin 3