Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Sprawiedliwość w tibii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=60766)

sceptile 08-01-2006 19:46

Sprawiedliwość w tibii
 
Całkiem niedawno, mój kumpel dostał bana za macro. Niedość że użwał macro, to jeszcze nawyzywał GM'a. Dostał bana na tydzień. Kiedyś sam używałem macro. Jestem uzależniony od tibii, i jak zacznę grać to nie moge przestać. Postanowiłem się oduzależnić, przyznałem się że na 20 lvl'u używałem macro. Bardzo przeprosiłem i wogóle. I wiecie co się stało? Dostałem bana na miesiąc! Czy jest jeszcze jakaś sprawiedliwośc w tibii?

@down

O co ci chodzi? Każy może mieć własne zdanie, więc może i "biedny"
ale jak to kolejny? Ja dawno temu własnego topicu nie zakładałem!
P.S. Ukradłeś avatar innemu kolesiowi z forum, o nicku "walekifa" czy jakoś tak.

!Skillek! 08-01-2006 19:48

lól
 
X( kolejny twoj biedny topic X(
X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Khazar 08-01-2006 19:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sceptile
Całkiem niedawno, mój kumpel dostał bana za macro. Niedość że użwał macro, to jeszcze nawyzywał GM'a. Dostał bana na tydzień. Kiedyś sam używałem macro. Jestem uzależniony od tibii, i jak zacznę grać to nie moge przestać. Postanowiłem się oduzależnić, przyznałem się że na 20 lvl'u używałem macro. Bardzo przeprosiłem i wogóle. I wiecie co się stało? Dostałem bana na miesiąc! Czy jest jeszcze jakaś sprawiedliwośc w tibii?


jak nie ma sprawiedliwosci w normalnym swiecie to jak mzoe byc w Tibii?... a poza tym poprostu Twoj qmpel trafil na jakiegos poblazliwego GMa. teoretycznie miales pecha, ale dla Ciebie to i lepiej, masz przynajmniej miesiac bez tibii ;)

Walekifa 08-01-2006 19:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez !Skillek!
X( kolejny twoj biedny topic X(
X( X( X( X( X( X( X( X( X(

K...a Jak śmiesz zgapiać mojego avatara!!! X( X( X( X( X(


@ Topic

SPrawiedliwości nie ma nigdzie....

Anteks 08-01-2006 19:59

Heheheh
Dobrze ci tak :)
Trza było nie używać ;)
<lol>

Magma 08-01-2006 20:05

Chyba czegoś nie rozumiem. Chciałeś się oduzależnić, tak? Więc teraz masz cały miesiąć bez Tibii, nie?

sceptile 08-01-2006 20:17

Wiem, ale załóżmy: Jestem sobie normalnym graczem, używam macro. Nagle pojawia sie gm, i podejrzewa mnie o korzystanie z macro. Przyznaje się, przepraszam, i przyjmuje bana. Dostaje bana na miesiąc.A mój kumpel używał macro, i jeszcze nawyzywał gm'a. Dostał bana na tylko tydzień. I jaka jest sprawiedliwość na tym świecie?

@down

Ja też je kocham XD

Avager 08-01-2006 20:22

o odrazu skojarzyłem to z pewnym komixem z tibianews (kocham je ;P )

http://www.tibianews.net/img/comic/tn_16.gif

Morał ten sam, Zbrodnia popłaca.

MATI9630 08-01-2006 20:26

@Avager
Dooobre :D

@sceptile
A sprawiedliwe jest, że morderca zabija niewinnego czlowieka? Albo, ze sedzia skazuje niewinnego człowieka na dożywocie? TO jest dopiero niesprawiedliwość.. a ty trafiłeś na GM'a który był w złym humorze po prostu.. miesiąc bez Tibii.. e tam, później ferie - odegrasz się. ;)

Wiedźmin 08-01-2006 21:00

@Khazar

Sprawiedliwość jest, tylko nie wszędzie.

Khazar 08-01-2006 21:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiedźmin
@Khazar

Sprawiedliwość jest, tylko nie wszędzie.

w Tibii tez sie zdarza, ale jak mawiaja "Każdy wyjątek potwierdza regułę"

Dark Euzebioosz 08-01-2006 22:03

Idiota
 
Tym banem GM podniósł średnie IQ graczy w tibi na miesiąc (do jakiegoś 25).
Jak można być takim frajerem żeby sie przyznawać do używania makro ?? Jak kogoś pobijesz to też lecisz na policje sie pochwalić co nie ? :D


P.S. Jak to był żart to ci sie udał !! bravo
Jeżeli nie to niezły z ciebie przychlast

Wolan 08-01-2006 22:25

A jak powiem tak jak seniorka w Samych swoich (taka polska kultowa komedia jeżeli ktoś nie wie) "sąd sądem, ale sprawiedliwośc będzie po naszej stronie" sam nie wiem co to wnosi do tematu ale każdy może sobie dopowiedzieć co tylko chce. :p

Pacek 09-01-2006 11:23

a tak na marginesie to kto sie przyznaje do tego że użwywał MC litości, to tak jak byś pisał mature i po ogłoszeniu wyników zanosząc papiery na uniwerek do dziekana przyznał sie że zreżnołeś pół pracy od kumpla. Kłamać i oszukiwać też trzeba umieć i robić to w taki sposob żeby cie nie przyłapano. Piszesz że jesteś uzalezniony od tibi czy nie myślałeś kiedyś żeby zapisać sie na jakiś sport (pływanie,piłka nożna) to zdrowsze, jesteś wysportowany coś potrafisz konkretnego, można zaszpanować na wakacjach a tibia to tylko gra i jak ją kiedyś wyłonczą to godziny spędzone przed monitorem będą godzinami straconymi

Walekifa 09-01-2006 14:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dark Euzebioosz
Tym banem GM podniósł średnie IQ graczy w tibi na miesiąc (do jakiegoś 25).
Jak można być takim frajerem żeby sie przyznawać do używania makro ?? Jak kogoś pobijesz to też lecisz na policje sie pochwalić co nie ? :D


P.S. Jak to był żart to ci sie udał !! bravo
Jeżeli nie to niezły z ciebie przychlast

Następnym krokiem będzie zbanowanie ciebie,to może IQ podniesie się do 28...

Nawet tematu nie przeczytałeś,on chciał dostać bana,żeby jakoś wybrnąć z uzależnienia.Wiesz co ci polecam lepiej??Odszukaj h lvl'a na servie,i zabij mu potwory z którymi treni,a potem ubij mu wszystkich uhmakerów,i będzie cacy

fluid 09-01-2006 14:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sceptile
Całkiem niedawno, mój kumpel dostał bana za macro. Niedość że użwał macro, to jeszcze nawyzywał GM'a. Dostał bana na tydzień. Kiedyś sam używałem macro. Jestem uzależniony od tibii, i jak zacznę grać to nie moge przestać. Postanowiłem się oduzależnić, przyznałem się że na 20 lvl'u używałem macro. Bardzo przeprosiłem i wogóle. I wiecie co się stało? Dostałem bana na miesiąc! Czy jest jeszcze jakaś sprawiedliwośc w tibii?

@down

O co ci chodzi? Każy może mieć własne zdanie, więc może i "biedny"
ale jak to kolejny? Ja dawno temu własnego topicu nie zakładałem!
P.S. Ukradłeś avatar innemu kolesiowi z forum, o nicku "walekifa" czy jakoś tak.

Sprawiedliwość jest.Stanowią ją GM'owie i Consolerzy.To że dostałeś ban to tylko z twojej winy bo używałeś macro.Ale żeczywiście to było troche głupie ty dostałeś Ban na miecha a on na tydzień :p
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez !Skillek!
X( kolejny twoj biedny topic X(
X( X( X( X( X( X( X( X( X(

a to posty który potwierdza to że spamujesz i masz niski poziom inteligencji :evul:

MKM 09-01-2006 14:30

Następnym razem i ty na niego nasklinaj to bedziesz miał na tydzień :P Troche głupota przyznawać się do cheata... jak chcesz się oduzależnić to zdeinstalój tibie albo usuń chara :]. Chyba że chodziło ci o zrobienie sobie wolnego..?

sceptile 09-01-2006 14:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dark Euzebioosz
Tym banem GM podniósł średnie IQ graczy w tibi na miesiąc (do jakiegoś 25).
Jak można być takim frajerem żeby sie przyznawać do używania makro ?? Jak kogoś pobijesz to też lecisz na policje sie pochwalić co nie ? :D


P.S. Jak to był żart to ci sie udał !! bravo
Jeżeli nie to niezły z ciebie przychlast

wiesz, bardzo śmieszne -,- są 2 powody dlaczego się przyznałem:

1. Makra używałem w złości, po stracie 10 k po desert quescie przez zlurowanego gsa -,-
2. Chciałem trochę "odpocząć" od tibii.

Cytuj:

Następnym razem i ty na niego nasklinaj to bedziesz miał na tydzień Troche głupota przyznawać się do cheata... jak chcesz się oduzależnić to zdeinstalój tibie albo usuń chara . Chyba że chodziło ci o zrobienie sobie wolnego..?
Ja nie chciałem skończyć z tibią, tylko rzadziej w nią grać. sądzę że taka przerwa mi w tym pomoże.

Dziękuje wszystkim za mądrę wypowiedzi, a tym którzy za przeproszeniem pieprzyli głupoty, życze aby zmądrzeli, i podwyższyli swój poziom I.Q.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:56.

Powered by vBulletin 3