Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Filmy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=30)
-   -   [Serwer] Lord'Paulistinha+Bot (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=221316)

Xevo123 21-09-2009 20:26

@ up :
Powinienem wyczuć w tym jakąś ironie?

@ top :
Co do tego wbicia mu bs, jest to możliwe i utrudniłoby mu to bicie frostów ; > bez e granki będzie lipka.

@ down :
Sam jesteś rozjebany jak twój avek.

Tharion 21-09-2009 21:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hakuje_palte_sety (Post 2651811)
lol ?
Od kiedy elfbot jest nie wykrywalny ?

Od zawsze?

Blackd i wszystko z blackd jest wykrywalne - łącznie z mc
T auto RACZEJ nie jest
Elf na 99% nie jest.
Ng jest lajtowo wykrywalne.

Mudbloods 21-09-2009 21:25

Wydaje mi się czy do dostępu na okolnir trzeba mieć barb test?
Jeśli się nie mylę ,to chyba po waszym evul planie o podkładaniu się. Chyba ze sami bociliscie na waspach i macie "milion" honeycombow + czas na zrobienie tego gówna. Ew. można kupić od innych, ale czy to ma sens...?

Couranger 21-09-2009 21:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mudbloods (Post 2651949)
Wydaje mi się czy do dostępu na okolnir trzeba mieć barb test?
Jeśli się nie mylę ,to chyba po waszym evul planie o podkładaniu się. Chyba ze sami bociliscie na waspach i macie "milion" honeycombow + czas na zrobienie tego gówna. Ew. można kupić od innych, ale czy to ma sens...?

Tak trzeba miec Barbarian Test.

Mudbloods 21-09-2009 21:34

No to ten cały niecny plan szlag trafił :)

ruszek 21-09-2009 21:39

Fajny masz avek. Daje ci 2 dni.

Tharion 21-09-2009 21:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Couranger (Post 2651955)
Tak trzeba miec Barbarian Test.

i chyba pare misji ice island, jesli dobrze pamiętam

Tahitope 21-09-2009 21:50

ej no lol nie uwierzycie ogladam tego cama i tak patrze ze LP ma bota no niech to szlag trafi ;/;(;(;(;(

Xevo123 21-09-2009 21:50

Tylko barb quest, który nie jest wcale trudny... A poza tym można się podstawiać ciągle tym samym charem, więc questa by trzeba było wykonać tylko raz. Rotfl. Nie wiem co w tym niewykonalnego ...


@ Down :
Nie, nie będe szczęśliwy, na moje jesteś jakimś kolejnym 13 letnim napaleńcem. Szkoda mi Ciebie ;)
Get a life.

Nie trzeba go ujebywać? Same wbicie mu bs'a utrudniło by mu znacząco expienie oO
Co do naszych fragów - nie jesteś fajny. Jest dużo osób, którym jakoś podobają sie nasze camy i fragi. Jak już wcześniej mówiłem.
Get a life.

Niezbawiony 21-09-2009 21:54

Zaje**** film na tibia cam ; > ciekawe jak mam to odtworzyc ;?

Couranger 21-09-2009 22:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Niezbawiony (Post 2651978)
Zaje**** film na tibia cam ; > ciekawe jak mam to odtworzyc ;?

Projektorem.

hardok123 21-09-2009 22:01

Lord'Paulina jest nie do zabicia nawet jak bedzie mial black skulla. Musialbys miec BARDZO SPORA ekipe wysokich leveli. Popatrzcie, jego lizodupy na okolnir wbily po 3-5 minutach (okolo 7~) co prawda nie maja jako takiego skilla, ale maja DUZA ekipe. Jednak w tym przypadku jest ciezko, bo ma on ten 457 lvl i WPIZDCIEC hp i ciezko go 'zcombowac'.

@up
hahaha, rozjebales mnie xDDD

Rav 21-09-2009 22:04

7:48 omg co robi lp hahaha

Nitus94 21-09-2009 22:04

Lord Botolina ?
 
Moim Zdaniem LORD'PAULISTINHA boci non stop.

Bo kto normalny by dawał na Tibi po 30-40 Godzin ?

noo ludzie nie trudno zrobic w bocie zeby cos pisal
np ciagle " hahahaha " no i co ? Gm sie tepnie zada mu pytanie ten sie zasmieje i Gm idzie ? Ej no kurde. X(

Rav 21-09-2009 22:16

Wychodzi na to ze Lp boci dluzej niz doba ma godzin ; p

edit, bez sensu zdanie skladniowo ale wiadomo o co chodzi xd

Gelt 21-09-2009 22:24

Tibian, zabierz mamę z avatara.

Co do "evul" planu - jesli komus by się chciało to mogłoby wypalić. Ale na moje troche za dużo zachodu. Rozumiem, ze chcecie mu zrobić na złość, ale przecież może zmienić expowisko na takie, do którego nie wejdzie każdy. Dużo roboty, mało zabawy.

fito46 21-09-2009 22:26

widze ze jest tu paru ktorzy zapomnieli czym jest musk xd

1. jak to jest teraz bo nie mam pewnosci - jak ktos ma bs i zginie to traci wszystko co ma na sobie i pojawia sie z 40hp +- ale czy traci dzieki bs wiecej expa nawet z blessami?
2. a kto mowil ze 15 lvle beda go zabijac? kretyn jeden z drugim ;d on sam padnie i to niemalze na 100% w ciagu tych 45 dni i jak za kazdym razem bedzie tracil eq i go nie odzyska to mimo fortuny napewno poczuje to na tupsku xd no i ktos tam pisal wczesniej ze nie moze korzystac z kilku czarow itp
gdyby byl stary system to ogarnieta ekipa zapewnilaby mu deleta xd

ogary bez wyobrazni hearahahea nic dziwnego ze potafia tylko piskac bo o planowaniu to tu nie ma mwy ;d

Gelt 21-09-2009 22:45

Przypomniało mi się, geniusze zła, że przecież frag liczy się teraz nawet gdy uderzysz w ostatnie 60 sekund. Koleś może dostać z e grana a potem szybko dać ubić sie frostowi.

Krajzel 21-09-2009 22:55

Omg i tak nikomu sie nie bedzie chciało wbić 50lvl żeby typ wbił tego bsa. Codziennie, na każdym servie jakiś ek/rp botuje na okolnir a jakoś takiej "obławy" nikt na nich nie planuje. Koleś chce przejść tibie to niech expi, zazdrość tak boli?
@2up
Przy śmierci z bs spada ci tyle samo xp co bez niego na 99,99%

Beh0lder 22-09-2009 13:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Krajzel (Post 2652069)
Omg i tak nikomu sie nie bedzie chciało wbić 50lvl żeby typ wbił tego bsa. Codziennie, na każdym servie jakiś ek/rp botuje na okolnir a jakoś takiej "obławy" nikt na nich nie planuje. Koleś chce przejść tibie to niech expi, zazdrość tak boli?
@2up
Przy śmierci z bs spada ci tyle samo xp co bez niego na 99,99%

Tak ale oni chca aby jakis brazol nie przegonil naszego kochanego nooba - Tomurki.


1.Padniecie na frostach.
2. nie sadze abyscie cos zoorganizowali
2a.I tak ktos prawdopodobnie poinformuje Lp ze ktos sproboje mu nabic bs.
2b. Jak zapewne zauwazyliscie nie jest bezczelnym afkerem wiec moze byc akurat przy kompie kiedy wy sprobojecie sie podlozyc.
3. Lp przerzuci sie na exori hur i bedzie dalej bocic \o/


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:44.

Powered by vBulletin 3