Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki Archiwalne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=209)
-   -   Pacc karta platnicza (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=26661)

ShitLoot 03-08-2007 10:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ormuzz (Post 1192511)
Mama pytanie:
Nie mam 18 lat, a chciałbym mieć jakąś kartę , którą mógłbym kupić pacc! I jakiego typu musi być ta karta (visa,masterCard).

To pod piernicz starym kasę :D:D:D

ShitLoot 03-08-2007 14:38

Pko ...
 
Mam pytanie czy przez PKO kartami kredytowymi idą przekazy międzynarodowe ? . Chodzi mi o to że by moja mama nie była wściekła że jej hajs zmarnowałem . :o
:D . Więc to jak jest idą te przekazy tam na pacca przez PKO ??

Pozdro ... :mag::flaga_pl::flaga_pl:

Demonrage 11-08-2007 12:12

ja mam pytanko posiadam kartę kredytową visa electron z pko bp czy tą kartąda sie kupić pacca czy tylko zmarnuje sie hajs?

Angel of Death 16-08-2007 14:27

Z tego co mi się wydaje to na karcie kredytowej nie ma składowanych pieniędzy, więc jak zlece kupienie pacca, to odejmą mi z karty 20 euro czy przelicza na złotówki i odejmą te ~75 zł ?

MaThEoS 20-08-2007 14:23

GZ tematu.
Dobrze że jest ktoś kto chce pomagać innym :]
pozdro

Kubunia 02-09-2007 12:03

A ja mam pytanko - ile kosztuje ten przelew do banku?? Zeby nie bylo ze zamowie sobie Pacc a tam mi 2 dyszki za przelew wezmie...

Pozdro

Astrodus 02-09-2007 15:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kubunia (Post 1636033)
A ja mam pytanko - ile kosztuje ten przelew do banku?? Zeby nie bylo ze zamowie sobie Pacc a tam mi 2 dyszki za przelew wezmie...

Pozdro

Też bym chciał znać odpowiedź na to pytanie.

Khazul 09-09-2007 23:44

DOBRA MAM MAŁY PROBLEM :P



27 Sierpnia dokonałem zakupu pacca za posrednictwem mojej karty inteligo ( nie pierwszy i nie ostatni raz ). Jako ze popelnilem blad podczas skladania zamowienia nie wybralem typu platnosci : karta kredytowa tylko przelew. Dziwilem sie kilka h dlaczego pacc nie dochodzi az tu nagle przeczytalem maila ktory nadszedl jak zawsze po zakupionym paccu ( ten mail ktorego nikt nie czyta). Po glebszej chwili refleksjii, zadumy zauwazylem ze jest opcja "Edytowania" zamowienia... No wiec wybralem te opcje i ku mojemu zdziwieniu znalazlem blad ktory juz wczesniej wymienilem. Zedytowalem zamowienie, pacc dotarl po 15 sekundach, ALE CO CIEKAWE:

POBRALO KASE ZA DWA PACCE, DOLADOWALO JEDNEGO PACCA :|


Mam 5 dni na splate zadluzenia Inteligo, tzn mam 5 dni na wyrownanie debetu, ktos pomoze xD?

Hestoran 09-09-2007 23:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Khazul (Post 1646497)
DOBRA MAM MAŁY PROBLEM :P



27 Sierpnia dokonałem zakupu pacca za posrednictwem mojej karty inteligo ( nie pierwszy i nie ostatni raz ). Jako ze popelnilem blad podczas skladania zamowienia nie wybralem typu platnosci : karta kredytowa tylko przelew. Dziwilem sie kilka h dlaczego pacc nie dochodzi az tu nagle przeczytalem maila ktory nadszedl jak zawsze po zakupionym paccu ( ten mail ktorego nikt nie czyta). Po glebszej chwili refleksjii, zadumy zauwazylem ze jest opcja "Edytowania" zamowienia... No wiec wybralem te opcje i ku mojemu zdziwieniu znalazlem blad ktory juz wczesniej wymienilem. Zedytowalem zamowienie, pacc dotarl po 15 sekundach, ALE CO CIEKAWE:

POBRALO KASE ZA DWA PACCE, DOLADOWALO JEDNEGO PACCA :|


Mam 5 dni na splate zadluzenia Inteligo, tzn mam 5 dni na wyrownanie debetu, ktos pomoze xD?

Spróboj napisać do ellement5 albo do cipsoftu :p mi odpisali w ciagu 24h i pomoglo ;)

Khazul 09-09-2007 23:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hestoran (Post 1646519)
Spróboj napisać do ellement5 albo do cipsoftu :p mi odpisali w ciagu 24h i pomoglo ;)

A jak proponujesz to wyjasnic ?:P

Dr. Omader 10-09-2007 14:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Khazul (Post 1646523)
A jak proponujesz to wyjasnic ?:P

Napisz na [email protected] i na [email protected] i wyjaśnij sytuacje dokładnie. Pamiętaj aby podać numer zamówienia.

Khazul 10-09-2007 17:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader (Post 1646755)
Napisz na [email protected] i na [email protected] i wyjaśnij sytuacje dokładnie. Pamiętaj aby podać numer zamówienia.

Jak moge sprawdzic numer zamowienia, gdy usunalem mail z jego numerem ?:P

Dr. Omader 11-09-2007 00:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Khazul (Post 1646999)
Jak moge sprawdzic numer zamowienia, gdy usunalem mail z jego numerem ?:P

Hmm... No to masz problem :P
Możesz pogrzebać tutaj:
https://ccc.element5.com/ccc/my_account.html

Jak sie zalogujesz to masz tam historię zakupów i będzie numer. A inaczej to możesz napisać do Elementu 5, podać dane i oni powinni Ci podać numer jak podasz wszystkie dane.

meder12 04-10-2007 19:40

Chcialem kupic pacc lecz kartą mojej mamy sie nie da tego zrobic.Czy mogę dowiedziec się jak odwolac zamuwienię???

GrubySwordfighter 04-10-2007 22:43

Mam pytanie, ile mam czasu na odwolanie PACC jeśli płaciłem kartą płatniczą przez tibia.com ? :<

KrEmAs KAc 07-10-2007 20:11

Raz zrobiłem taki numer z kartą starego. Wziąłem kartę i zacząłem sobie grać w Helbreath na USA serwer :D jak wzięli kasę za 3 miechy to taki miałem przejeb ,że szok :( (to było za czasów końca świata w 2000 roku czyli nie doświadczony mieszkaniec tego globu)

loony93 16-10-2007 19:38

Witam !
Nie wiem czy ktoś już miał taki problem ale z tego co mniej więcej czytałem to nie.

Otóż gdy zamawiam pacca po wypełnieniu wszystkiego otrzymuję informację iż płatność będzie sprawdzona w ciągu najbliższych 4h a maksymalnie 24 h. Po tym okresie dostałem maila iż zapłata nie powiodła się !!! ;/ lecz dotyczy to tylko pewnej postaci, ponieważ zamawiając na swoje konto wszystko idzie jak należy ;/ ;/ :(

proszę o pomoc !

Sirkolba 10-02-2008 13:25

hmmm
 
ja tez mam pytanie co to znaczy?? to że nie kopiło mi PACC??

http://obrazek.net/uploads/23c1926364.jpg



Prosze pomocy!!:baby:

Etkaa 08-03-2008 08:40

Ja ci radze szybko zamazac te numerki :D

Rosus 29-03-2008 20:02

Mam kartę debetową w mBanku, VISA. Czy przez nią też mogę tak zapłacić?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:58.

Powered by vBulletin 3