Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Broń i przedmioty (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=15)
-   -   Cena demon helmet i wiele innych... (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=235780)

Vexi0011 10-03-2011 21:56

Cena demon helmet i wiele innych...
 
Witam. Chciałbym w tym temacie poruszyć sprawę głównie ceny za demon helmet... Otóż ostatnio cena za ten dostępny tylko i wyłącznie z trudnego questu hełm gwałtownie spada na wszystkich serverach.. U mnie na świecie jakim jest valoria cena ta wynosi już zaledwie 30k!! A więc tyle samo co normalna cena za royal helmet.. I pytanie czy to jest normalne? Czy cena za jeden z najlepszych hełmów może być aż tak niska?

Tyczy się to nie tylko demon helmetu ale również innych items tj. avenger, sov, demon armor, sca, justice seeker, royal axe, blessed sceptre i wiele innych!

Dlatego wdł. mnie w kolejnym update powinna zostać wprowadzona możliwość sprzedawania tych rzeczy do npc.

Piszcie wasze opinie ;)

Niwe92 12-03-2011 00:53

Nikogo nie dziwi chyba dlaczego ceny tych przedmiotów strasznie spadły. Wprowadzając mocniejsze itemy ceny słabszych idą w dół chyba proste i logiczne:).

souldare 12-03-2011 19:06

zao helmet jest lepszy od demon i mozliwe ze na niektorych serwach juz rzadko kupuja stare dobre itemy

Vexi0011 13-03-2011 16:56

no ok ale weź pod uwagę że demon helmet jest lepszy od royal helmet ;D

HelpForCipsoft 13-03-2011 18:18

Gdyby nie było mas banow to by były droższe rzeczy, bo jest za mało GP w tibi

souldare 14-03-2011 21:06

no wlasnie widze tylko poco daja te bany niewinnym

demoninator 20-04-2011 18:27

Każdy kto dostanie bana tłumaczy się że był niewinny i tego bana dostał niesłusznie bo bota ani nic nie używał. Prawda jest taka, że ban jest za bota i tyle.

Co do ceny przedmiotów. Nie chodzi tu tylko o to że wprowadzają lepsze. Jest coraz więcej 100 lvli które mogą zrobić ten quest i coraz więcej demon helmetów jest w obiegu. Żeby go sprzedać trzeba jakoś znaleźć klienta. Nie jest to jak w rl life że napiszesz nieśmigany nowy nie bity świeżo ze skrzynki jeszcze pachnie demonem. W tibi żeby coś sprzedać trzeba zaniżać cene. Może kiedyś wprowadzą go do npc po normalnej cenie.

souldare 22-04-2011 19:15

Sa bany za nic i mi tu nie udowodnisz ze jest inaczej.

demoninator 22-04-2011 22:05

Jak dostane bana z tej ich cudownej maszyny to dopiero uwierze że są bany za nic ;).

3M0-B0Y 24-04-2011 19:25

No dobra to może nie bany z tej "cudownej" maszyny. Ale sama logika banów za "obrażanie" jest totalnym idiotyzmem już nie wspomnę, że jak się miało jakiegoś bana na 30 dni i np dostanie się ukaranym za "złe" wyrażanie wtedy można już się zastanawiać nad nowym kontem... Gdzie jest logika?
CipSoft od dłuższego czasu pokazuje graczom, że ma ich za debili.

demoninator 25-04-2011 17:12

Z tego co mi wiadomo to nie ma banów za obrażanie no chyba że to coś poważnego, tylko za np "kurwa" albo inne takie podobne dostaje się jakąś notkę. Nie wiem czy za ileś notek jest ban czy coś innego. A co to tego drugiego to tak to jest głupie. Powinno się dostać delete za 2 ban na 30 dni. Bany 7dniowe nie powinny się do tego liczyć.

3M0-B0Y 25-04-2011 20:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez demoninator (Post 2807639)
Z tego co mi wiadomo to nie ma banów za obrażanie no chyba że to coś poważnego, tylko za np "kurwa" albo inne takie podobne dostaje się jakąś notkę. Nie wiem czy za ileś notek jest ban czy coś innego. A co to tego drugiego to tak to jest głupie. Powinno się dostać delete za 2 ban na 30 dni. Bany 7dniowe nie powinny się do tego liczyć.

Dostaje się 2 notki, następnie ban na 7 dni, a potem ban na 30 dni.
Wiem bo tak właśnie zebrałem bana na 30 dni...
A następny "ban" = delete.

demoninator 26-04-2011 13:10

No to prawo działa podobnie jak w normalnym życiu. Za obrażanie także można dostać jakiś wyrok więc nie wiem o co z tym wszystkim chodzi. I jeżeli obrażanie innych jest niedozwolone i zapisane w regulaminie to mają prawo ukarać Cię za to skoro zgodziłeś się na taki regulamin.

3M0-B0Y 26-04-2011 13:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez demoninator (Post 2807695)
No to prawo działa podobnie jak w normalnym życiu. Za obrażanie także można dostać jakiś wyrok więc nie wiem o co z tym wszystkim chodzi. I jeżeli obrażanie innych jest niedozwolone i zapisane w regulaminie to mają prawo ukarać Cię za to skoro zgodziłeś się na taki regulamin.

Ja twierdze, że samo wymyślenie takiego czegoś jest totalnym absurdem, to raz.
A dwa już widziałem kilka screenów gdzie ludzie dostali też bana za obrażanie mimo, że faktycznie nikogo nie obrazili tylko ktoś wyrwał część rozmowy z kontekstu... Tak więc nie do końca działa poprawnie ten "absurd".

demoninator 26-04-2011 17:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 3M0-B0Y (Post 2807700)
Ja twierdze, że samo wymyślenie takiego czegoś jest totalnym absurdem, to raz.
A dwa już widziałem kilka screenów gdzie ludzie dostali też bana za obrażanie mimo, że faktycznie nikogo nie obrazili tylko ktoś wyrwał część rozmowy z kontekstu... Tak więc nie do końca działa poprawnie ten "absurd".

Tak to faktycznie nie działa poprawnie bo jeden z moich kumpli tak dostał jedną notkę. Wiele rzeczy w tibi nie działa poprawnie no ale tak niestety jest. Z założenia moją działać poprawnie ale też ludzie wykorzystują to w inny sposób, wspomniany przez Ciebie. Od dawna cipsoft robi rzeczy które są nieprzemyślane, no ale niestety takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić.
A co do tego że ktoś niesłusznie ma notke lub bana to można się odwołać i udowodnić, że tak nie było. Nie zawsze to pomaga ale i tak nie zaszkodzi więc spróbować można.

Argen 15-05-2011 00:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 3M0-B0Y (Post 2807700)
Ja twierdze, że samo wymyślenie takiego czegoś jest totalnym absurdem, to raz.
A dwa już widziałem kilka screenów gdzie ludzie dostali też bana za obrażanie mimo, że faktycznie nikogo nie obrazili tylko ktoś wyrwał część rozmowy z kontekstu... Tak więc nie do końca działa poprawnie ten "absurd".

Od zawsze screeny nigdy nie były dowodami w sprawach przewinień tibijczyków, więc wały ciśniesz. Chyba, że coś zmienili, bo od dawna nie gram (ale napewno nie, bo fejka może zrobić każdy debil i CIPsoft o tym wie).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:47.

Powered by vBulletin 3