Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Serwer Counter Strike Tibia.pl REAKTYWACJA! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=241025)

besn 10-04-2013 11:43

Serwer Counter Strike Tibia.pl REAKTYWACJA!
 
Po długiej przerwie reaktywujemy nasz bardzo znany i popularny niegdyś serwer CSa!

Zapraszamy wszystkich maniaków CSa jak i tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć stare dobre czasy :)

IP Serwera: 195.42.112.1:27030
Counter Strike 1.6
Serwer jest ustawiony pod TP! Ilość slotów 19.


Serwer był kiedyś drugim najpopularniejszym serwerem w sieci Shooters, liczymy że uda nam się chociaż trochę go ożywić :)

Forum serwera: cs.tibia.pl

PS. Aktywni i fajni gracze mogą liczyć na zostanie adminami wkrótce :)

ErAgOg 11-04-2013 19:15

I serwer pusty stoi. Nie ma graczy, to nikt nie dochodzi. Przydałoby się umówić na jakiś konkretny dzień na pierwszą grę, zwołać wszystkich z kim jest kontakt, pozapraszać znajomków ze steama i pociągnąć regularne granie w większym gronie parę dni. Ludzie zobaczą, że są gracze, to będą dochodzić i część zostanie - wiadomo, że tak teraz nic samo nie ruszy, musimy to pchnąć.
Ja bym proponował zebrać się już w ten weekend, ale nie mam pojęcia ile osób przez te 2 dni wejdzie na forum i ogarnie newsa. A kontaktu też z nikim nie mam, chyba że na gg mam pozapisywane jakieś numery

Mietek100ipol 12-04-2013 00:13

Darujcie sobie ten serwer. Ludzie którzy na nim grali to byli czytelnicy tego forum. Domyślam się, że na nich teraz liczycie. To wygląda jak szukanie wody na pustyni.

ErAgOg 12-04-2013 08:57

Gurwa! Na pewno kiedyś grali czytelnicy tego forum, ale na pewno też nie tylko oni, jeżeli to prawda, że:
Cytuj:

Serwer był kiedyś drugim najpopularniejszym serwerem w sieci Shooters
Jak na serwerze są ludzie, to kolejni ludzie wbijają, zobaczą że przyjemnie się gra, a admini ogarniają, to dodają serwer do ulubionych i wbijają częściej. Potrzeba tylko trochę ludzi na start, żeby wszystko rozkręcić. A mimo, że forum martwe, to po tamtym temacie z Owionu, w którym tylu starych userów się przewinęło, widać że wielu wciąż ciągnie do tamtych czasów, więc na pewno części zechce się spotkać w starym gronie podczas gry. :cup:

hehe :cup::cup: :cup: moja ulubiona emotka, brakowało mi jej na innych forach :cup:

besn 12-04-2013 11:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mietek100ipol (Post 2837439)
Darujcie sobie ten serwer. Ludzie którzy na nim grali to byli czytelnicy tego forum. Domyślam się, że na nich teraz liczycie. To wygląda jak szukanie wody na pustyni.

Zdecydowana większość graczy serwera nie miała nic wspólnego z Tibią :)
Serwer stoi cały czas przez te lata, stwierdziliśmy, że może uda się go rozruszać bo szkoda, że jest serwer a nikt go nie używa. Jak nam się nie uda to trudno, dalej będzie stał pusty :(

n0_name 12-04-2013 15:08

Dziś piątek, więc wszyscy uderzajom w melanza.
Lecz jutro jest sobota także mejbi jutro się ustawić koło 18~.

Shivek 12-04-2013 17:14

rozkwasze twoją głowę nonajm

n0_name 12-04-2013 17:26

hunted siwy

Mietek100ipol 22-04-2013 01:39

Wypalił pomysł?

wietuss 10-05-2013 22:52

xxx
 
kiedys wpadne

Nevol 24-05-2013 20:33

21.00 Dobra pora zeby cos pograc. : )))

Tabaluki76 17-04-2014 21:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mietek100ipol (Post 2837439)
Darujcie sobie ten serwer. Ludzie którzy na nim grali to byli czytelnicy tego forum. Domyślam się, że na nich teraz liczycie. To wygląda jak szukanie wody na pustyni.

zgadzam się:o


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:34.

Powered by vBulletin 3